Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes

9 minut čez 17, smer LJ-CE nekolik pred Šempetrom dva BMW-ja (mislim da RT-ja) vsaj en temno modre barve

nekoliko kasneje en GS (novejši) in mislim da atarejši GS 800 (ali nekaj temu podobnega) pri Lukovici

Nato videni še 3-je cestaki (v smeri proti CE) in en KTM z sopotnikom, v Domžalah zavil nekam desno.

:krneki: :unsure: :unsure: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes

nekoliko kasneje en GS (novejši) in mislim da atarejši GS 800 (ali nekaj temu podobnega) pri Lukovici

:krneki: :unsure: :unsure: :krneki: :krneki:

možno da smo se srečali mi; bil je črn 1100GS(dva gor) in spredaj temno siv 1200GS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere tri budale so me prehitele na Vranskem pri bencinski črpalki? :slap: Prvi me je prehitel pet cm stran od mene :headbang: Ta zadnji pa je skoraj pojahal otoček na cesti :?

Res lepa vožnja; glavn da ste prehitel dve enduri :wacko: :blink:

Ste dokazal da ste jači :fight1:

Popravljeno . Popravil quomme
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Term Olimia do skoraj Bizeljskega smo skupaj fural.

Ti si mel srebrn BMW s crnimi kufri MB registracija, midva z bratrancem pa Futuro/Faze600... Kdo od tu? Skratka: Lusna furca. Se kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 4je kreteni okoli 16ih čez rdečo pri avtobusni v Postojni. Majmuni !!!! Taki kreteni na cestah umirajo pol pa tle na forumu črno statistiko pišete pa modrujete zakaj se je kdo zvrnu. Prevelika hitrost je zmeraj kriva ne pa pesek pa drek pa kaj jst vem kaj. KRETENI !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14.30 opažena grupa pri Žalcu in pa tudi en Tomos, nato pa še okoli 14.45 opaženi 3 motorji pri Velenju ;) Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldne v NM, iz polkombija potrobil Kociju :whistle: , upam da se nis ustrašu...haha

Ne morš falit tvoje Ninje;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns srečala pounu motoristu med 13. in 18. uro: smer loški potok-cerknica-planina-koper-planina-cerknica-loški potok

blo fajn, pa na črpalki u postojni spet pouno motorjev

hvala enmu črnmu mislm da z 750, k me u divači opozoru na žmigauc:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na psotajališču na ridah par motoristov,poj so se še 3-4 je prdružl ,dve beybi ena z sexy rdečo frizuro,druga ne vem kam nej uvrstim rečmo med blond in rjavo x) pa ena bejba na sivo črnem gixxerju,pa še pozdravla me je :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pri Stranicah...eh fraer na rdečem cestaku in v rdečem berik kombinezonu.... :headbang: IDIOOOOOT!!! :headbang:

SAJ OBVLADAŠ RES, AMPAK SE TI NE ZDI, DA JE TAKA VOŽNJA ZA DIRKALIŠČE???? TJA SE SPRAVI IN SE NEHAJ SKOR ZALETAVAT V DRUGE LJUDI!!!

takim kazni vedno uidejo...mene pa bi za 57km/h na križ dali.... prejk prokleto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo včeri? Sem porajtu grupo motoristov - orenk ene 20 če ne več, k so pičili na primorsko, nato pa sem jih srečal nazaj grede v Postojni na bencinski. Čist hudo zgledal - noro videt tok motorjev na kupu. Moto pozdrav poletju al kako :naughty:

Aja, pa še en včeri na Tržaški s črnim gixxerjem ... po zadnjem. Hehe, dobr je zgledal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo včeri? Sem porajtu grupo motoristov - orenk ene 20 če ne več, k so pičili na primorsko, nato pa sem jih srečal nazaj grede v Postojni na bencinski. Čist hudo zgledal - noro videt tok motorjev na kupu. Moto pozdrav poletju al kako :naughty:

Aja, pa še en včeri na Tržaški s črnim gixxerjem ... po zadnjem. Hehe, dobr je zgledal :naughty:

Ena taka skupinca smo bli mi z gorenske dol prot obali..smo sli primorsko okupirat :P ..ja u Postojni na benzi smo se tut ustavl ja...bl pofočkal k je blo ze tok motoristou da smo rajs kr naprej sli..ni blo placa se za nas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo včeri? Sem porajtu grupo motoristov - orenk ene 20 če ne več, k so pičili na primorsko, nato pa sem jih srečal nazaj grede v Postojni na bencinski. Čist hudo zgledal - noro videt tok motorjev na kupu. Moto pozdrav poletju al kako :naughty:

Aja, pa še en včeri na Tržaški s črnim gixxerjem ... po zadnjem. Hehe, dobr je zgledal :naughty:

Če jih je bilo cca 25, potem je bal to zaključna fura MCM kluba iz MB-ja-.....Je blo to mogoče videno?

post-6744-1222685763_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na črpalki u postojni spet pouno motorjev

Čaki da pade temperatura na 10 stopinj pa ne bo nobenga več :lol1:

Ja ne vem. Eni bomo še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih je bilo cca 25, potem je bal to zaključna fura MCM kluba iz MB-ja-.....Je blo to mogoče videno?

smo vs vidl skoz Portorož k ste se pelal...lepo za vidt...kr ni vs blo konc :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!