Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes na psotajališču na ridah par motoristov,poj so se še 3-4 je prdružl ,dve beybi ena z sexy rdečo frizuro,druga ne vem kam nej uvrstim rečmo med blond in rjavo x) pa ena bejba na sivo črnem gixxerju,pa še pozdravla me je :whistle: :D

To smo bli pa mi :). Jest na KTM-u pa dve deklci z mano :) Za tisto z Gixxerjem pa ne vem :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo bli pa mi :). Jest na KTM-u pa dve deklci z mano :) Za tisto z Gixxerjem pa ne vem :)

kurb* pa nisi to ti biv?!?! nebi do mene stopu? ne mogoče ,pa k bi vsaj mal bl pogledov mah .bomo pa drugič kkšno rekl an :D zej je konc sezone kopanja na bledu haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim Kinderwagna..... :whistle:

:whistle: :whistle: :whistle:

Kot je rekel Reno bil je pozdrav poletju in preživetju sezone,

ostalim pa srečno vožnjo.

P.S Samo ti fučkaj sokolovo oko. :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil KINDER_WAGEN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :whistle:

Kot je rekel Reno bil je pozdrav poletju in preživetju sezone,

ostalim pa srečno vožnjo.

P.S Samo ti fučkaj sokolovo oko. :whistle: :whistle: :whistle:

Bilo kuda UDBA svuda.... :whistle: Jaz pa zmrzoval na Jezerskem...... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes okoli 17:30 iz Postojne do Vrhnike nekdo v črno-belem usnju na črni Kawici ZX-10R, bolj nov model (se mi zdi - ne poznam ker ne pijem kawe :P ) celo pot pridno za nama s SN :004 , tud ko smo šli lepo po PSu skozi naselja :worship: in tudi ko nas je nekdo z besnim blendanjem na vrhu rid ustrašil da smo mislili da nas čakajo policaji, pa smo se peljali dol ko loleki v koloni avtov... kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjarider (taka nenavadno zelena :krneki: )....skoz in povsod smo se srečval, za trikrat vem, pol sm pa nehala štet :whistle: , pa enga črnga s mel za sabo....mislm d je glih ta bil pol v spremstvu do Vrhnike ali pač :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjarider (taka nenavadno zelena :krneki: )....skoz in povsod smo se srečval, za trikrat vem, pol sm pa nehala štet :whistle: , pa enga črnga s mel za sabo....mislm d je glih ta bil pol v spremstvu do Vrhnike ali pač :hmm:

Res je unikat nenavadno lepa barva (vsaj mislm :rolleyes: ), ja smo se kr ene parkrat srečali :worship: .

Sm izkoriščal zadnje vzdihljaje lepega in toplega vremena :OK: .

Tist ta črn (yamaha-r6) je pa moj brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjarider (taka nenavadno zelena :krneki: )....skoz in povsod smo se srečval, za trikrat vem, pol sm pa nehala štet :whistle: , pa enga črnga s mel za sabo....mislm d je glih ta bil pol v spremstvu do Vrhnike ali pač :hmm:

:grim da ti rešim uganko . . . . en z črno r6 . . . . . je njegov BRATEC!!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim da ti rešim uganko . . . . en z črno r6 . . . . . je njegov BRATEC!!!!! :grim

ti si pa zgodn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo na Dunajski okol 15:30 al tam nekje... (pisalo zadej na celadi :))

Am težka tkrt sm biu na ridahh:):) 3:33 je na uri pisal, ko sm se čez Planino peljal..

mal do 5ih pa zelo vrjetno :) Si biu ti tist z SM zadi, tak rdeč, pa u ledru si biu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal do 5ih pa zelo vrjetno :) Si biu ti tist z SM zadi, tak rdeč, pa u ledru si biu? :)

Eh ja, bo mal pred 17h bl drzal, jz pa cas sva bl tako tako :rolleyes: sem bil tisti ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurb* pa nisi to ti biv?!?! nebi do mene stopu? ne mogoče ,pa k bi vsaj mal bl pogledov mah .bomo pa drugič kkšno rekl an :D zej je konc sezone kopanja na bledu haha

ka se pa skrivas.... :) nisem vidu nic! Priznam pa, da ne vem cist kam b te dau, ka ces, staram se ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se peljali IZ Mozirja preko Črnivca pa čez ride(4 motorji,prva FJR)do Portoroža, :naughty: Nazaj pa Sežana,Ajdovščina,Črni vrh,Godovič,pa spet čez ride domov.Prijetnih 445km :naughty: Srečali veliko motoristov :worship: ,ALI KATEREGA OD TU? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se posebej zapomnil tri bajkerje:

dva tipcka sem sisnil pri Blagovici (Sorry fanta, ampak res se mi je mudil, nisem mel casa cvekat)

drugi, ki ie mi je vsedel v spomin si pa en tip preko avtoceste na Vranskem ob 16h, si mi mahal s celo roko. Po dolgem casu spet en. Pohvalno. :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se pa prejšnjič pelal na peco... nas je kdo srečal? verjetno ne, ker po moje ni takega bedaka, ki bi se z motorjem vlekel po gozdni poti, ki je primerna samo za enduro in njegovo poljsko varianto :headbang: :headbang:

toliko, da se nismo moral čez posekane smreke vozit... norci mi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se pa prejšnjič pelal na peco... nas je kdo srečal? verjetno ne, ker po moje ni takega bedaka, ki bi se z motorjem vlekel po gozdni poti, ki je primerna samo za enduro in njegovo poljsko varianto :headbang: :headbang:

toliko, da se nismo moral čez posekane smreke vozit... norci mi

vas nisem videl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!