Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Srecal kar nekaj motoristov od 13:00 naprej na relaciji Lj-Kocevje-Dvor-Trebnje-Bogensperk-Trebeljevo-Lj... med drugim ena skupina med Zuzemberkom in Trebnjem in en na KTMu SM na Bogensperku (mokri ovinki...); bil kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kup motorju danes celo popoudne mimo Pumpe v Kostanjevici!! zihr tud kdo od tle ?? lepo vas je blo vidt ;) sploh tiste k ste se ustavl.... :rolleyes: ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Kočevje - Dvor, en na maxiju v kočevju srebrne barve, nekje vmes 3-je, zadnji verjetno honda 125 rdeč pa potem na dvoru en na zeleni Ninji sem mu pokazal naj vozi počasi ker so bili na koncu vasi proti kočevju ta plavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kup motorju danes celo popoudne mimo Pumpe v Kostanjevici!! zihr tud kdo od tle ?? lepo vas je blo vidt ;) sploh tiste k ste se ustavl.... :rolleyes: ;) :OK:

P.S.: hvala dvema za coffi... ;) (z ninjo in cbr-ko...) :OK: in hvala meni k sm vama mušice pucala..haha :D ;) joke.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdavs, si pa rajš stran pogledu, k da bi dal za drink :evilgrin: škrtica.... skor sem si roko izpahnila k sem ti mahala...... pozer sred krožnga (šenčur) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

miljavžnt mootorist(k)ov danes na cesti, tko da zna bit da sva srečala čist vse forumaše kar jih je blo, so in še bodo :unsure: samo v eni skupini je blo zihr ene 50, 60 motorjev, ubožčki, pa še ena ogrooomna jata Zlatih Kril, ki je vzletala s pumpe na Vrhniki... zapomnil pa sem si le Bolho in hi-rabitta, ker smo se 2x srečali, pa Burnouta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14.30 viden maus (pred Kozino v smeri proti Ljubljani) in malo kasneje še Polona N (v Divači) v spremstvu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wajdusna - col- crn vrh- kalce(zapora ceste)- logatec- ziri - idrija(zapora ceste)- nazaj v ziri- logatec- kalce - hrusca - cov -wajdusna

lepo toplo blo dans, pa se nove gume qualifire rr sem stestiru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

miljavžnt mootorist(k)ov danes na cesti, tko da zna bit da sva srečala čist vse forumaše kar jih je blo, so in še bodo :unsure: samo v eni skupini je blo zihr ene 50, 60 motorjev, ubožčki, pa še ena ogrooomna jata Zlatih Kril, ki je vzletala s pumpe na Vrhniki... zapomnil pa sem si le Bolho in hi-rabitta, ker smo se 2x srečali, pa Burnouta :)

ja dones sem tudi jst veliko motorašev na vrhniki vidu ko sm hodu na kebab :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

... Burnouta :)

Jp, pol sem vaju z SN videl še na črnem kalu, ko ste šli proti celini... zgleda da sta se pol vseeno zmenila za furco do morja :)

Drugače pa polno motoristov vsepovsod :D Torej.. ali si bil ti? Upajmo na še veliko tako lepih dni :D

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes je bilo okoli Kocevja cel kup motoristov. Od forumasev sem najlazje spoznal Letecega in Angel Girl, (drugic... sej vesta kaj hocem rect!! :headbang: ), itak SN in Suzuki, kdo pa drug...

cel kup folka, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okol 7 ure eden z nsr 125 rr po kolenu proti konjicam nato po zadnji koli čez vrhole LOOL tak se nisn vido da bi kera nsrka šla keri od tu?

jaaa pa plav vezir ma avg čelado mende. Pune mu gre. Tip je fukjen ko ghostrider se fura pa ma 125 cc sam jas se nisn vido da bi mela tak zvok ko nek težji cestak:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se učeri popoldne tudi vozu tam v okolici Kočevja...se mi pa zdi, da sm srečal rumenega cestaka nekje blizk nove štifte oz malo naprej proti cerknici...sej še veliko drugih je blo po tistih koncih sam kaj k ne poznam useh oz. vsaj koga s foruma:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se učeri popoldne tudi vozu tam v okolici Kočevja...se mi pa zdi, da sm srečal rumenega cestaka nekje blizk nove štifte oz malo naprej proti cerknici...sej še veliko drugih je blo po tistih koncih sam kaj k ne poznam useh oz. vsaj koga s foruma:?

Zihr si srecval tud forumase...Dans bo na Kocevki spet polno policajev najbrz.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev koliko hočeš danes :D Najbolj sem si pa zapomnil modrega ER6-f v spremstvu rdeče CBF v Kamniku in dvojico Monstrov (rdeče-bel in temn), s katero smo se srečali dvakrat: enkrat pri Stahovici, drugič pa pri Šentrupertu v Savinjski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!