Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Brembo, smo bili mogoče mi včeraj pri hambiju ? :D

kaj tu si ti s črno xtr :blink: ?

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva GSX-rja en ob drugmu parkirana zraven moje Future na grobniku... Si bil ti?

Hola mojster,

če sta bila GSX-Rja belo-moder 1000 K8 in srebrno-siv 750 K7 (slikca je v topicu Vtisi z dnevnih voženj) pol sva bila midva s SN :004 , ja

drugič kar pocukaj za rokav!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi bo že enkrat kdo povedal, katera punca je bila prejšnjo soboto najprej v tistem, mislim da zadnjem kafiču, pred tablo "konec LJ" v smeri Vrhnika, kasneje pa še na OMV pumpi v Postojni!!!??? :angry:

Še enkrat.....svetlo rjava leder jakna, črne hlače, nova hornetka 600 (mislim da modra, nisem pa ziher, ker je res nisem kaj ekstra gledal)... Zraven je bil pa neki pubec na 749-ki. Za njega mi ni treba razlagat kdo je, ker mi dol visi...

KDO JE ONA???!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi bo že enkrat kdo povedal, katera punca je bila prejšnjo soboto najprej v tistem, mislim da zadnjem kafiču, pred tablo "konec LJ" v smeri Vrhnika, kasneje pa še na OMV pumpi v Postojni!!!??? :angry:

Še enkrat.....svetlo rjava leder jakna, črne hlače, nova hornetka 600 (mislim da modra, nisem pa ziher, ker je res nisem kaj ekstra gledal)... Zraven je bil pa neki pubec na 749-ki. Za njega mi ni treba razlagat kdo je, ker mi dol visi...

KDO JE ONA???!!!!

Pecaš svija, pecaš..... :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol treh popoldne prletu na Brezovci na ac en rdeč Duče proti Vrhniki, Po Ridah navzgor enkrat okol petih pa še mal en z Repsolko.....leeep tanker :wub: , pa na pumpi v Postojni sva v zadnjem času že tadrugič spet skup tankala z eno rdeče-belo R1, pilot pa tud vs v tem stilu, pa Tina, Valdi pa Sanda, č sm si jz prov zapomnla (hvala za čajč'k).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si si kar prav zapomnila, ja :rolleyes: Upam samo, da niso bili doma hudi zaradi pozne ure! ;)

Men se je zdel kt ponavad (k zdj mi gre že čez en uho not pa čez druzga vn :whistle: ), ampak kaj k majo pa res prov, k po mraku pa temi vidm nč....kurja slepota al kok je že to :whistle: .

Dns mim policije v NM en izstrelk strupeno zelene barve oz. :krneki: , okol 9ih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

če sta bila GSX-Rja belo-moder 1000 K8 in srebrno-siv 750 K7 (slikca je v topicu Vtisi z dnevnih voženj) pol sva bila midva s SN :004 , ja

drugič kar pocukaj za rokav!

verjetno sta bla vajina motorja, lastnikov pa nikjer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi bo že enkrat kdo povedal, katera punca je bila prejšnjo soboto najprej v tistem, mislim da zadnjem kafiču, pred tablo "konec LJ" v smeri Vrhnika, kasneje pa še na OMV pumpi v Postojni!!!??? :angry:

Še enkrat.....svetlo rjava leder jakna, črne hlače, nova hornetka 600 (mislim da modra, nisem pa ziher, ker je res nisem kaj ekstra gledal)... Zraven je bil pa neki pubec na 749-ki. Za njega mi ni treba razlagat kdo je, ker mi dol visi...

KDO JE ONA???!!!!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rtfm: po enem mescu se spravim na motor

Kaki pek si ti, si zajebo tabolš letošnje wreme :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno sta bla vajina motorja, lastnikov pa nikjer :)

Ah kaj d ne, jz sm bla skoz max 3 metre od mojga GigSrčka, tko d ga mam skoz na uču, večino časa sm pa pr njegovi prvi gumi klečala :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj d ne, jz sm bla skoz max 3 metre od mojga GigSrčka, tko d ga mam skoz na uču, večino časa sm pa pr njegovi prvi gumi klečala :blush: .

Hmm... :hmm:

Pol pa nista taprava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki pek si ti, si zajebo tabolš letošnje wreme :evilgrin:

:blush: Sem imel letos bol dežne treninge, pa pr nizkih temperaturah.

@bikez.....nisem, si bil prehiter :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se me bo počasi kateri usmilil in povedal, katera je tista pička v rjavi jakni, na hornetki, za katero že cel teden vprašujem???!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z no_name sva jih včeri 400 nardila,pa razen enga para v ilirski ni blo žive duše :whistle:

bo zgleda treba rubriko NEDELSKI VOZNIKI odpret :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se me bo počasi kateri usmilil in povedal, katera je tista pička v rjavi jakni, na hornetki, za katero že cel teden vprašujem???!!! :angry:

Poglej nekaj postov višje :slap:

@Pajkica je nekaj žvižgala :rolleyes:

Pa ne se jezit, škodje lepoti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!