Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Se globoko in iz srca pardoniram vsem prizadetim... :blush: Obenem bi pa rad pohvalil osebje zavoda Hrastovec, ki tako dobro skrbi zanje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se me bo počasi kateri usmilil in povedal, katera je tista pička v rjavi jakni, na hornetki, za katero že cel teden vprašujem???!!! :angry:

ne povem :nono: , do morja smo se kup peljali :whistle: ... pa tam tudi kufe spili :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem :nono: , do morja smo se kup peljali :whistle: ... pa tam tudi kufe spili :naughty:

Upam, da prideš na zaključno vožnjo. Bi ti en koš tepk rad šenkal... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da prideš na zaključno vožnjo. Bi ti en koš tepk rad šenkal... :angry:

oki oki ... se bova zmenila na tri uče :unsure:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi bo že enkrat kdo povedal, katera punca je bila prejšnjo soboto najprej v tistem, mislim da zadnjem kafiču, pred tablo "konec LJ" v smeri Vrhnika, kasneje pa še na OMV pumpi v Postojni!!!??? :angry:

Še enkrat.....svetlo rjava leder jakna, črne hlače, nova hornetka 600 (mislim da modra, nisem pa ziher, ker je res nisem kaj ekstra gledal)... Zraven je bil pa neki pubec na 749-ki. Za njega mi ni treba razlagat kdo je, ker mi dol visi...

KDO JE ONA???!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi bo že enkrat kdo povedal, katera punca je bila prejšnjo soboto najprej v tistem, mislim da zadnjem kafiču, pred tablo "konec LJ" v smeri Vrhnika, kasneje pa še na OMV pumpi v Postojni!!!??? :angry:

Še enkrat.....svetlo rjava leder jakna, črne hlače, nova hornetka 600 (mislim da modra, nisem pa ziher, ker je res nisem kaj ekstra gledal)... Zraven je bil pa neki pubec na 749-ki. Za njega mi ni treba razlagat kdo je, ker mi dol visi...

KDO JE ONA???!!!!

Zraven nje in 'pubeca' na 749-ki je bila tud moja malenkost. Jo bom vprašala, če ti lahko povem kdo je (če hoče bit nadlegovana .)), Pa pivo si bom tud s tem prislužila, ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven nje in 'pubeca' na 749-ki je bila tud moja malenkost. Jo bom vprašala, če ti lahko povem kdo je (če hoče bit nadlegovana .)), Pa pivo si bom tud s tem prislužila, ane :P

hmmmmmm ... fasala boš :angry:

te bom na ipon fukno :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm ... fasala boš :angry:

te bom na ipon fukno :naughty:

Ti boš mawashi geri faso, če neoš Vapeji hitro povedal kdo je :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm ... fasala boš :angry:

te bom na ipon fukno :naughty:

Ne morš bit tak egoist :trance_33_sleep: , če sem jo tebi predstavla, še ne pomeni, da se s tem njena kariera konča :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš bit tak egoist :trance_33_sleep: , če sem jo tebi predstavla, še ne pomeni, da se s tem njena kariera konča :P

premislu sem si ... poleg vsega še čelno dobiš :winkiss:

800: ja sj ... lohka je mene prefukat ... nove čeule mi kup :naughty:

kdo včeraj zvečer po Topniški ... kdo od tukaj ??? ... ropotal je ornk :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej nekaj postov višje :slap:

@Pajkica je nekaj žvižgala :rolleyes:

Pa ne se jezit, škodje lepoti :naughty:

ja sej res, kak pa boš če se boš skoz jezil.... ti bojo une mišiče tm popokale....mater boš grd :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol treh popoldne prletu na Brezovci na ac en rdeč Duče proti Vrhniki, Po Ridah navzgor enkrat okol petih pa še mal en z Repsolko.....leeep tanker :wub: , pa na pumpi v Postojni sva v zadnjem času že tadrugič spet skup tankala z eno rdeče-belo R1, pilot pa tud vs v tem stilu, pa Tina, Valdi pa Sanda, č sm si jz prov zapomnla (hvala za čajč'k).

hm.. pomoje sem bil to kar jaz :rolleyes: jap 2x na isti črpalki bo že držalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spt en kup motoristu okol pumpe v Kostanjevici na Krki...:) SAM TISTIH NI,K SO OBLUBL PA ZAHINAVL :evilgrin: :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spt en kup motoristu okol pumpe v Kostanjevici na Krki... :) SAM TISTIH NI,K SO OBLUBL PA ZAHINAVL :evilgrin: :P :grim

tole mora pect glava, k jih gledas...ti pa za sankom :D :P ..sorry za off topic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole mora pect glava, k jih gledas...ti pa za sankom :D :P ..sorry za off topic..

o jaaa... ne govor :headbang: :headbang: zmeri tle okol foušarijo zganjajo... :headbang: :evilgrin: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pri en hiš u Kalcah kupil tobogan za otroka,pa si reku da imaš tut gsxr,pa te nisem uprašal če si kej tuki gor.Ali si :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred eno ena motoristka skozi Martuljek proti Jesenicam, zagotovo ena od tukaj :unsure:

mackaa al pa kawasakigirl ,sam sm bl zihr za macko .je biv slučajn siv kawa gpz500?aal neki podobnga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aber natürlich.... :D

Ok, Ime ji je Ika in ni na motosvetu sploh :grrr . Lahko jo najdeš na področju severne Gorenjske .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, Ime ji je Ika in ni na motosvetu sploh :grrr . Lahko jo najdeš na področju severne Gorenjske .)

A poj se bomo začel prot KG furat :D

Drgač pa dans na Ridah 2 fanta na Fazerkah... kera od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!