Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

btw: Predn sm stopu na prag gostilne sm nekak na izi pozdravu (zmer pozdravm motoriste v gostilni), pa ni blo odziva...

To pa čist možno... nism biu pozorem :) No, pa drugič, ane ;) Sej važn je namen :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opet honda nsr 125 rr probiker kombinizon prot mariboru po zadnjem kolesu... kdo je to? je ker od tu? ze 2ic viden? Je to res od nsr masin gor?saj je imel nenormalne pospeške + do 190 mi je sledil :S:S

no zdj pa že mene zanima kdo je to?? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 13h je nekdo v kmc-ju kupil nolan x-lite 801 čelado. zraven je imel punco/ženo/prijateljico :unsure: mogoče kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns extreme okol 16 na viču...stari si slep :P :P

Mudilo se mi je za popizdt !! :D Kje pa si biu ?

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa zraun semaforja :D :P pešaka na vlak u tivoli :P

Ja veš jst punce gledam tko da pol ni čudno da te nism vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ne da dans od Podpeči - Brezovce - Vrhnike in Lga ter nazaj ni bilo nobenega motorista razn mene (17:00-18:00)! :( :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14.10 na AC pri Brezovici proti morju videna Honda DN-01 :blink: , si bil ti ?

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni cestak na AC med Logom in Vrhnko...u kombiju...sj ne vem če ve.... :whistle:

A s ta beumu :lol1: :lol1: :lol1: , sm biu ko gliser k štarta :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

glihkar ful sijoče spucane rdeča VFR in črna Tuna dol z AC na Vrhniki... kdo od tle??

PS vama nisem bil nič fouš k zdele tud jst startam... pa da vidm če me bo kdo vidu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdj pa že mene zanima kdo je to?? :D :D :D

stari mene pune zanima neki frik z predelano nsrko.. , sam tega tipa sn vido na 1098 ducatiju tut ze :/ me res zanima. ce ker od tu naj pise prosim ker bi sel na rajd kdaj pa kdaj ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 16:00 na obvoznici pred Vičem. 2007+ Z750, ga je en debil z nekim rdečim Kangoojem al pa Berlingotom izsilu, je mogu model uber zavirat in fasu kar lepega shimmy-ja. Mater, sem že mislu da se bo iskrilo. Pi.zda zarad enga debila, tkole člouk ubriše. Če sam ubriše je še OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!