Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

pred pol ure v škarje prehiteval spet un tip z nsr 125 :/:/:/ kdo je to omg???? daj javi se da grema na turo kr vidim da ti bajk leti ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm tud vidu črno ninjo 250, sam jz v Dvoru pa ne vem če je to isti, :naughty:

pa še en divjak me je pošteno nesu iz Dvora v Kočevje s KTM SM 950 - ala mu Vera, da se upa po tem mrzlem asfaltu tak pošteno pelat.:slap:....upam, da se ne bo tud drug tedn tak vozu, k bo gladko odletu, že men je 2x mal začenjalo...

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes u Celju pri xXx-ih poln motoristov, Celje-Dobrna-Polzela tud poln motoristov. V Celju na križišču od Mavericka pa Sabrosota rdeča r125. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Kocevki polno motoristov...anybody??

Mhm :krneki: , sicer varianta spredi :OK: (v eno smer)-zadi :xx: (v drugo smer).....(mislm d bi drugi jezdec in lastnik boge kobilce Hondice, k je težko nosila še eno parazitko, tele smajlije mal drgač postavu :whistle: ). Drgač je bla pa gužva, še na pumpi smo skr v vrsti stal :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm :krneki: , sicer varianta spredi :OK: (v eno smer)-zadi :xx: (v drugo smer).....(mislm d bi drugi jezdec in lastnik boge kobilce Hondice, k je težko nosila še eno parazitko, tele smajlije mal drgač postavu :whistle: ). Drgač je bla pa gužva, še na pumpi smo skr v vrsti stal :lol1: .

Ful je blo dans motorjev na cest z dvema potnikoma...res poln.. :worship:

off: Heh, ti je kej zal ob takh dneh, d si "cucukija" ze oddala??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful je blo dans motorjev na cest z dvema potnikoma...res poln.. :worship:

off: Heh, ti je kej zal ob takh dneh, d si "cucukija" ze oddala??

Jp to pa res, zgleda je polovica motoristov/k že prodala kravce pa parazitirajo na frej zadnih zicih :krneki: . Mah kwa pa vem, dons mi je blo žou sm tist cajt, k sm bla zadi, k tko mal histerična ratam O:-) . Sj cuck je še v garaži, sm mu manjkajo določene pritikline, d neb taplavim prec v uč padu :whistle: , pa tkole k so mal slabš vozni pogoji že je bl varno po drugih motorjih se natikat :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo kar nekaj motoristov, tistih pravih ki še nismo pospravli.

Od Nove Štifte proti Planini sem vozil za eno rumeno Hornetko (lahk da se motim), pa rdeče-belo čelado je mel, kdo od tu?

Drugače pa Ride tudi niso samevale, asfalt pa še lepo drži do roba gume. Nekaj Gorenjcev je blo pomoje po tretji popoldan gor, samo kaj ko nobenga po videzu ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo kar nekaj motoristov, tistih pravih ki še nismo pospravli.

Od Nove Štifte proti Planini sem vozil za eno rumeno Hornetko (lahk da se motim), pa rdeče-belo čelado je mel, kdo od tu?

Drugače pa Ride tudi niso samevale, asfalt pa še lepo drži do roba gume. Nekaj Gorenjcev je blo pomoje po tretji popoldan gor, samo kaj ko nobenga po videzu ne poznam.

Ja eni smo bli z gorenske sekcije na ridah...šibal z obale...

Popravljeno . Popravil Rocco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo kar nekaj motoristov, tistih pravih ki še nismo pospravli.

Od Nove Štifte proti Planini sem vozil za eno rumeno Hornetko (lahk da se motim), pa rdeče-belo čelado je mel, kdo od tu?

Drugače pa Ride tudi niso samevale, asfalt pa še lepo drži do roba gume. Nekaj Gorenjcev je blo pomoje po tretji popoldan gor, samo kaj ko nobenga po videzu ne poznam.

Gorenjca sva se vračala z obale, v četici z Marjo, Mdr, Mausom...:). Dopoldan je blo še mal mraz pa mokro, popoldan pa odlično :D . Računamo na še kak lep dan pred snegom :yes:

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sta se ravno na cesto vključevala 2 na športnih motorjih s sopotniki, v kasazah. in potem sta v petrovčih šla proti arji vasi.

kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjca sva se vračala z obale, v četici z Marjo, Mdr, Mausom...:). Dopoldan je blo še mal mraz pa mokro, popoldan pa odlično :D . Računamo na še kak lep dan pred snegom :yes:

Ne priznam :naughty: :evilgrin: , snega pa tko ne bo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex drugič pri supernovi vsaj pozdravi če se za tabo derem. Ti bom napisal kazen drugič, ker imaš preglasen auspuh - preveč dober sound pa še ljubosumen sem bil ker se moram vozit z autom odkar mam pupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex drugič pri supernovi vsaj pozdravi če se za tabo derem. Ti bom napisal kazen drugič, ker imaš preglasen auspuh - preveč dober sound pa še ljubosumen sem bil ker se moram vozit z autom odkar mam pupo

Zamenjaj pupo :lol1: Sorry, sm mogu zint :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj pupo :lol1: Sorry, sm mogu zint :evilgrin:

hehe, glih prehitu si me :evilgrin: , zdej razen če se ti vozi z glavo tvojem naročju, pol te bo mogoče še kdo razumel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw, dons sem se od rid do logatca jagala za enim dečkom z ninjo, u kaubojkah pa sivo črna x-lite nolanka. Je blo prou lušno. A je kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw, dons sem se od rid do logatca jagala za enim dečkom z ninjo, u kaubojkah pa sivo črna x-lite nolanka. Je blo prou lušno. A je kdo od tu?

ninjarider :naughty: ob pol 2

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw, dons sem se od rid do logatca jagala za enim dečkom z ninjo, u kaubojkah pa sivo črna x-lite nolanka. Je blo prou lušno. A je kdo od tu?

mu je pa vroče da se u kaubojkah fura :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mu je pa vroče da se u kaubojkah fura :>

d se kao ne kolenčka... samu, vozil smo se pa skos počasi ja... vrjamš u smrkce, ma pej ne une z lizikami :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d se kao ne kolenčka... samu, vozil smo se pa skos počasi ja... vrjamš u smrkce, ma pej ne une z lizikami :whistle:

Ko bodo kolena šla u maloro se bo pa fajn kolenčkalo :> Meni je še cordura premalo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d se kao ne kolenčka... samu, vozil smo se pa skos počasi ja... vrjamš u smrkce, ma pej ne une z lizikami :whistle:

hehe, no ja počas glih ni blo, prou ekstremno hitr pa tud ne. Tebe pa nisem vidla. Une lizike so me mele dons pa rade, na dve kontroli sm padla, ampak so bli fejst fantje :rolleyes: (enkrat brez radarja, enkrat sm bla pa po reglcih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!