Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

hej, če bi kdo hotu kaj krast, lahk sam mal tole temo pogleda, pa še galerijo motociklov forumašev, pa hitr locira, kej se nahaja kak "ustrezn motor" :)

Sam sem bolj pristas tega, da glavna zascita ni skrivanje lokacije, ampak dejstvo, da bodo poskusi kraje dokaj brezupni (jekleno sidro, alarm ipd itn).

Drugace pa ne vidim nic slabega v tem, da npr. nekdo opazi, da sem se 26.04. peljal po cesti kocevje-dvor. Tam mi bojo tezko motor ukradl. Me bojo najprej moral ujet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več jih je že. Eno sem vidu  z registracijo KR z grbom Jesenic, za prvi maj sem tri vidu v Kopru (ena KP, ena mislim je bila CE -nisem pa zihr, tretje nisem uspel pogledal - švignil mimo kot 7.62x39 )..

+ ena z GO registrsko :grim (pa ne moja nažalost)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ ena z GO registrsko :grim (pa ne moja nažalost)

pa eno z MB sem že dostikrat videl vozit po mariboru...

jih je ko smetja :OK:

Popravljeno . Popravil gujdek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se me je tudi držala kot huda Pehta (in me precej ovirala), zato sem jo nazaj grede dal med noge  :lol1:

kar ne verjamem, da ti je olajšalo vožnjo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj popoldne v Lipovcih pri semaforju ene 10 motoristov, pripeljali iz smeri Veržeja, kdo od MS :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Lj obvoznici v smeri Postojna vozil za MT-01 ... motosvetovec???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Velenje-Arja vas, dohitel me je nekdo z Yamaho ??? po mojem, da je bla Thundercat al kej podobnega, stari, če si iz motosveta, dej ne pretiravaj, če pa že misliš si vsaj kup ornk opremo, ker če te bo fu...l(pa ne da ti privoščimn) ti tista jaknca, ki ti jo je napihoval in kavbojke ne bodo čist nč pomagale :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo, pa je bla ena fajn punca na sportaku (večbarvnem, bel, rdeč,...) enkrat po 19h, parkirana poleg bifeja v Godoviču? :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Velenje-Arja vas, dohitel me je nekdo z Yamaho ??? po mojem, da je bla Thundercat al kej podobnega, stari, če si iz motosveta, dej ne pretiravaj, če pa že misliš si vsaj kup ornk opremo, ker če te bo fu...l(pa ne da ti privoščimn) ti tista jaknca, ki ti jo je napihoval in kavbojke ne bodo čist nč pomagale  :fight2:

:hmm:

Istik osebek na relaciji nekje okoli Velenja.... obleka kriza, motor pa Thunderace. Se podpišem pod tvoj post. :angry:

Prvega petega videna je imel pa še sopotnico zraven, ki je bila enako slabo opremljena, je pa res da sta bila počasnejša..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Velenje-Arja vas, dohitel me je nekdo z Yamaho ??? po mojem, da je bla Thundercat al kej podobnega, stari, če si iz motosveta, dej ne pretiravaj, če pa že misliš si vsaj kup ornk opremo, ker če te bo fu...l(pa ne da ti privoščimn) ti tista jaknca, ki ti jo je napihoval in kavbojke ne bodo čist nč pomagale  :fight2:

:hmm:

Istik osebek na relaciji nekje okoli Velenja.... obleka kriza, motor pa Thunderace. Se podpišem pod tvoj post. :angry:

Prvega petega videna je imel pa še sopotnico zraven, ki je bila enako slabo opremljena, je pa res da sta bila počasnejša..

thunderace brez tablice in smernikov?

sem na enega takega vceraj naletel od nazerj do odcepa za sostanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, 8. maja na relaciji Radenci - Lenart, rdeča Aprilia Falco z Lenarško tablico.

Kdo od tukaj :hmm: ???

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thunderace brez tablice in smernikov?

sem na enega takega vceraj naletel od nazerj do odcepa za sostanj.

eh moja napaka:

ne thunderace temvec modra R1 brez tablice in smernikov. drugace tipo v kavbojkah, teniskah in rdeci tekstilni jakni. celado je tudi imel, da ne bo kdo prevec zgrozen. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh moja napaka:

ne thunderace temvec modra R1 brez tablice in smernikov. drugace tipo v kavbojkah, teniskah in rdeci tekstilni jakni. celado je tudi imel, da ne bo kdo prevec zgrozen. :P

si tako na hitro kaj ugotovil, kakšno poreklo izkaže njegova DNK? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki :D sam nisem siguren... danes ob 13.00 smer: proti mestu... lokacija.. magdalenski park.. :P

lih včeraj sem pa ledal neke ride.. ko je tomozuki furo pa njegov skuter.. dans pa se slučajo se spomno... :D

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Devilish, a si bla ti včeraj na dolgem mostu s tablico KP in čakala da te nekdo pobere? Žal nisem mogel pobrat ker sem šel samo do Logatca (z avtom seveda).

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!