Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Gorenjca sva se vračala z obale, v četici z Marjo, Mdr, Mausom...:). Dopoldan je blo še mal mraz pa mokro, popoldan pa odlično :D . Računamo na še kak lep dan pred snegom :yes:

Se mi je zdel, da sm vidu Mausa, sam nism mogu pozdravt, ker sm mel mal preveč km-jev not :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, no ja počas glih ni blo, prou ekstremno hitr pa tud ne. Tebe pa nisem vidla. Une lizike so me mele dons pa rade, na dve kontroli sm padla, ampak so bli fejst fantje :rolleyes: (enkrat brez radarja, enkrat sm bla pa po reglcih)

ja tm mi j šu nasprot, pol pa gasa mal okoli :P

kolenčka ja... ma pej najbrž se tolaž d revme nau mogu dubit, kr jo že ma :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar nekdo z crno Ninjo 250 cez Ostrozno. Lusn motocek.

Živ!

Dons v Slo. Bistrici na semaforju - sem ti trobil ko si neki z motorja dol plezal - pa si sam čund pogledal :)

Tko da boš vedu kdo ti je muriv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!

Dons v Slo. Bistrici na semaforju - sem ti trobil ko si neki z motorja dol plezal - pa si sam čund pogledal :)

Tko da boš vedu kdo ti je muriv :)

Kuga pa ti u Slo. Bistrci pučneš :winkiss: , pa muturiste dražš :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zagrebu proti stavbi Net City in v njo, vedno eden s srebrno Yamaho FZ6 Fazer.

Dvomim da kdo iz foruma... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!

Dons v Slo. Bistrici na semaforju - sem ti trobil ko si neki z motorja dol plezal - pa si sam čund pogledal :)

Tko da boš vedu kdo ti je muriv :)

Ja MATR VOLA, a bi lahk drugic betico iz unga kombija vn pomolil pa mi pomahal, cudak! Kje naj bi pa jst tebe pricakoval v Slo. Bistrici?! Pa brez bajka?! Matr! No, sej za pir itak nisem mel casa. Drugic pa mal bolj mahaj itd. Mi ni blo jasn se pol ure kasnej, ce se poznava al ne.

Zakaj sm pa dol lezu? Na servisu od Aprilije v MB mi je na testni mizi masino tok gnal, da mi je gumo zlizal do te mere, da mi je pocla in mi je dal injekcijo not, da je zdrzala do Celja. Pa sem vmes cekiral. Dons grem pa spet v Mb po novo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 danes ob 14:50 na AC pri Uncu.. se te ne da falit..

bo res sm šla do PO kr po AC da sm se rešila mokere stare ceste

nazaj grede v PO se mi zdi en vragc na xtjki TONTA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo res sm šla do PO kr po AC da sm se rešila mokere stare ceste

nazaj grede v PO se mi zdi en vragc na xtjki TONTA?

Star model xt k je na bencinski stal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja MATR VOLA, a bi lahk drugic betico iz unga kombija vn pomolil pa mi pomahal, cudak! Kje naj bi pa jst tebe pricakoval v Slo. Bistrici?! Pa brez bajka?! Matr! No, sej za pir itak nisem mel casa. Drugic pa mal bolj mahaj itd. Mi ni blo jasn se pol ure kasnej, ce se poznava al ne.

Zakaj sm pa dol lezu? Na servisu od Aprilije v MB mi je na testni mizi masino tok gnal, da mi je gumo zlizal do te mere, da mi je pocla in mi je dal injekcijo not, da je zdrzala do Celja. Pa sem vmes cekiral. Dons grem pa spet v Mb po novo gumo.

Hehe :) Se mi je zdel da si mogu tuhtat k 100matr :) Bom se drugič iz avta vn vrgu :)

Drugač sem pa takoj vedu da si ti... kaj si pa gledov pr mopedu na križišču - haha sem ti potrobu si kr skoču nazaj gor :D

Lepo se voz, če bo še kej lepga vremena...

ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) Se mi je zdel da si mogu tuhtat k 100matr :) Bom se drugič iz avta vn vrgu :)

Drugač sem pa takoj vedu da si ti... kaj si pa gledov pr mopedu na križišču - haha sem ti potrobu si kr skoču nazaj gor :D

Lepo se voz, če bo še kej lepga vremena...

ROk

Ma, gumo sm mel poceno pa so mi injekcijo notr dal, da naj bi zdrzala do Celja. Pol sm pa vsake tolk cekiral, ce se drzi guma. Nekak je zdrzala, z enim pumpanjem. Gor sm pa skocu, k sm mislu da je ze zelena in da mi zato trobis.

Furam se pa itak skoz. Nova guma je ze namontirana. Dans root canal pa voznja v Lj, jutr fax, nedelja pa izlet. Festa. Ti?

LP j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, gumo sm mel poceno pa so mi injekcijo notr dal, da naj bi zdrzala do Celja. Pol sm pa vsake tolk cekiral, ce se drzi guma. Nekak je zdrzala, z enim pumpanjem. Gor sm pa skocu, k sm mislu da je ze zelena in da mi zato trobis.

Furam se pa itak skoz. Nova guma je ze namontirana. Dans root canal pa voznja v Lj, jutr fax, nedelja pa izlet. Festa. Ti?

LP j

Živ!

Jst sem pa za letos že zaključil - že pred slabima dvema mescoma - malo predčasno :)

Sem zamenjal motor - pa sem ga potem odjavil od prometa - tako da ga bom šele naslednje leto registriral spet.februarja enkrat :)

Drugo leto mormo naredit eno ornk turco - oblubm da bom počas vozu :)

FSM

Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki, s sopotnico pred kasne pou urce na Petrolu na Rudniku? Rumen BMW ne vem tocn a je biu Gs 1200 al kaj je ze....Oba sta mela rumene jakne in srebrne celade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!