Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj sem naredil zadnje kilometre letos.

Lepo je letel . Se bom imel kaj spominjat čez zimo.

Zdaj pa: pPranje, mazanje, full tank, akumulator dol pa na štender in ponjavo čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns en norček :alien1: zjutri v tisti ledeni mokri megli z Varaderotom (plavim se mi zdi, k se je slabo vidl) v Bršljinu....a s še živ al si zmrznu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin86 okoli 12.20 na Kozini ? :hmm: :D

Sori za pozen odgovor, sam nespremljam redno teme :D

Glede na datum tvojega posta je bila nedelja, v nedeljo sem pa sel v gorico potem z klubom cez italijo nazaj v slovenijo v kozino :D iz kozine pa lepo na hrvasko. Smo nastepali 300km

Glede na uro zelo mozno da sem bil jst in pa skupina motoristov poleg mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns en blazno vroč in pogumen :worship: viden v Levcu pr Celju, okol kwa pa vem pol treh s srebrnim nečim....mogoče CBF z masko nism pa zihr (mi smo se glih futral v eni oštariji tm pa sm mela cajt čez okn zjat :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns en blazno vroč in pogumen :worship: viden v Levcu pr Celju, okol kwa pa vem pol treh s srebrnim nečim....mogoče CBF z masko nism pa zihr (mi smo se glih futral v eni oštariji tm pa sm mela cajt čez okn zjat :rolleyes: )

Ce si kiksnila uro in je bila okoli 19:45h, pol sem bil jaz :D Drgac pa ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol pol treh se je en zlo vroč zgubu v naših koncih (Mirna Peč), sosedo vprašu za pot (motor vidla sm v zadn konc tko d pojma nimam kwa je bla za ena zver)....kdo od tle (če nis zmrznu slučajn :rolleyes: , drugič se rajš na en čajčk ustav :naughty: )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons pa noben ni nobenga vidu? Včeraj je blo vsaj tri stopinje manj pa so se vsi vozil, dons se noče pa noben... Razvajena mularija... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mislim da jih je sneg ustavu.... če pa tebi paše po plundri vozit ... izvoli.... :whistle:

Sem se včeraj malo vozil in prišel domov kot snežak. Ampak sem bil pa čisto pomirjen.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kakih 16h danes v Zali (Godovič - Idrija) nekdo z rogeci na čeladi :krneki:

Jast z xt-ejko :OK: :OK: šel na en krog, pa jih je takoj padl 150. Od tega pol makadama :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons pa noben ni nobenga vidu? Včeraj je blo vsaj tri stopinje manj pa so se vsi vozil, dons se noče pa noben... Razvajena mularija... :naughty:

Misli si.! Počaki da gume dobim, me tut sneg ne ustavi. :worship: Pol te pa poiščem da ne boš v mglo brcu :hmm: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj ob cca. 16.30 na avtocesti A9 v smeri od Graza proti Mariboru nekje v visini Wildona v snezno/deznem metezu BMW GS z svicarsko reg.tablico...stric je bil oblecen v komplet BMW cote.

Ali si bil ti?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si.! Počaki da gume dobim, me tut sneg ne ustavi. :worship: Pol te pa poiščem da ne boš v mglo brcu :hmm: :lol1: :lol1:

Prav. Dobiš vroč čaj s terenskim dodatkom. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!