Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons okol 13:15 dva motorista eden z Yamaho drugi z Moto Guzzijem!

Kdo od tu?

Guzzija sm tut jst srečal nekje na poti do obale :>Drgač pa srečal vse skupi ene 10 motoristu. En je biu s črno multistrado ,če se ne motim pa tablca je bla lj.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden z fjr 1300 v Slov.Bistrici, ni niti odzdravil, tak da me niti ne zanima, kdo si (sto ljudi, sto čudi)

mogoče pa ni mogel, ker ga je tolk zeblo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej me nisi mogu vidit :) ,

sm biu na šihtu :(

Ti se boš preveč zgaral, porkaduš. A si v petek tud na šiht pobegnu? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo viden v Trebnjem en eskim :whistle: na zeleni k®awi, včer pa še en k se mu je v tem mrazu mal odpelal :evilgrin: in sicer v NM (pr BTC-ju) na plavo-beli R6. Je mel kdo od tle take hude potrebe po vožnji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus včeraj okoli 14:40 ure iz dunajske proti bavarcu?

:grim ... :whistle: .. kje si pa biu .. si se ti tud vozu :?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo viden v Trebnjem en eskim :whistle: na zeleni k®awi, včer pa še en k se mu je v tem mrazu mal odpelal :evilgrin: in sicer v NM (pr BTC-ju) na plavo-beli R6. Je mel kdo od tle take hude potrebe po vožnji?

Jst mam potrebo po vožnji tut v mrazu ker nekateri se znamo oblečt pa nam tut zima ni kos. Tisti k so pa bl pri pussy-ih pa motor zaparkirajo v garažo za 2 do 3 mesece. Moj pač ne počiva in se ne sekira za mraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:20 se je peljal SV sive barve čez Črnuški most proti centru.

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13h plav ER-5 iz Jesenic proti Lescam a je bil kdo od tle gor al pa celo kera od tukaj

Kaj je Peter, a me tud na motorju ne spoznaš več al kaj? :P

Drgač je pa pasal mal, sam kaj ko je 2 uri kasnej začel sneg padat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam potrebo po vožnji tut v mrazu ker nekateri se znamo oblečt pa nam tut zima ni kos. Tisti k so pa bl pri pussy-ih pa motor zaparkirajo v garažo za 2 do 3 mesece. Moj pač ne počiva in se ne sekira za mraz.

R.I.P. in upam da si odšel v mirnejše kraje, kjer se boš lahko še naprej vozil in užival v svojih radostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim, da ko je kupil XT-jko, da je pravil, da jo je šel v dežju iskat v Kranj, pa potem ni blo tri dni, jo je že žgal po makadamu. Ni ga ustavil niti težek teren, ko je meni že dolgo zakopalo, jo je on še kar žgal naprej, niti ga ni ustavil december in mraz na cesti, ko večina pospravi motorje, tko kot je napisal. Poznala sva se kratek čas, naredila veliko premalo kilometrov, ampak sva že načrtovala nove avanture v novem letu, ki ga na žalost ni dočakal.

Extrem13, počivaj v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ..danes zjutraj, od Domžal proti Blagovici po AC, eden z BMW LT- srebrne barve, 8:54, pri - 11 stopinjah...Noro...kdo od tu mogoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sreda mal pred dvejo iz izolskega grička dol ena yamahca, pa črno rumena oprava voznika, kdo ud tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!