Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes na križišču z Vojkovo v LJ... črna Kawa... marija...mene je na kolesu zeblo... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že celo dopoldne se voziš po LJ poljanski...maš samo tukaj dovoljenje za vožnjo? :winkiss:

Namen je bil dosezen...je prtegnu pozornost.. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cela kolona cestakov (gsxr in dva ali trije kwaki) na celovški v smeri ljubljane okrog pol petih,

kdo od tu?

Tud js sm tele motoriste vidu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cela kolona cestakov (gsxr in dva ali trije kwaki) na celovški v smeri ljubljane okrog pol petih,

kdo od tu?

jp...mi smo bli :P ... 2 kawe 10ke pa dva giksrčka...trije črni en zelen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dol iz Toškega čela proti stranski vasi črn naked (Ducati monster?), sej bi te z roko pozdravu sam sm glih prestavlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sta me prehitela mimo vojasnice v kranju najprej en na tomosu ce se ne motim, pol sm pa spustu naprej se enga na skutrju pa sta zavila proti Auri, pa za vama je biu se en z yzf125r rdece belo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13 h se je en potikalt z Triumphom Rocket pri Kojaku na glavnem trgu v Mariboru!

Kdo je bil to ?? Tablice so Mb,mopi je pa plave barve... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč jih je bilo haha, se pa opravičujem dvema z cestakoma (stara cesta Slov. Bistrica-MB pred HOČAMI malo pred četrto uro), sem se glih po zadnji pelal v sicer zelo rahel ovinek in mi ni zneslo z roko pozdravit(sem pa z glavo, upam da sta vidla).

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15 viden B-King na ptujski v MB (prava mašina, niaš kej :) ), pol pri tržcu, peljal sem iz ptuja, en na semizdi kawasakiju malo starejšega letnika na veliko pozdravil, se probal še na večje nazaj, pa še enih par na ptuju in v rogaški, ki pa so samo :blink: :blink: :blink: , ko sem jih pozdravil... kdo od tu?

Aja, pa Demon-a sem srečal na njegovi novi CBRki v zlatoličju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nas je blo kar velik najbolj sem si zapomnil modela na XJR 1300 za bežigradom in še enga na omv pumpi (hvala za informacijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 14h skozi levec nekdo na zelenem er6n. nekaj kasneje pa še nekdo na črnem er6n z rdečim okvirjem.

okoli 13h v slo. bistrici 4 motoristi v krožnem proti konjicam. prvi je vozil oranžnega z750 (če se ne motim).

pa še nekaj vas je bilo na potovalnikih,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!