Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes sva se vozila skupaj od SGja (malce prej) pa do Dravograda in nazaj. Vozil/a si CBRko.

Ter še nekdo za katerim sem se peljal malce naprej od Hude Luknje pa do Velenja (okol 3.15).

Kdo od tu?

Drugače pa opaženo veliko motoristov na relaciji Velenje-Dravograd in nazaj okoli 3. ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečala kar nekaj motorjev v smeri nova vas, cerknica, ride, posotjna in nazaj med pol2 pa do pol4??? biu kdo od tle???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajdovscina - postojna okol 15.00 ure

srecu 5 jih na razdrtem in kar neki po poti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faak! Sobota. Primorska. Pa to je blo noro. Mi je blo prav žal, da nisem mal bolj spremljal vremena, ker bi se vam pridružil :naughty:

Drugač pa en z 2007+ rdečo Hondo Hornet, LeoVince izpuh (glasn za popizdit), zlate stopalke. Sem za njim (oziroma njima - je mel sopotnico) vozu od Črnega kala do Kozine nekje.

In pa še ena, se mi zdi da, CSR 125 Repsol v Postojni. Ga je pol pičil na AC.

Kdo od tukaj? :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15 viden B-King na ptujski v MB (prava mašina, niaš kej :) ), pol pri tržcu, peljal sem iz ptuja, en na semizdi kawasakiju malo starejšega letnika na veliko pozdravil, se probal še na večje nazaj, pa še enih par na ptuju in v rogaški, ki pa so samo :blink: :blink: :blink: , ko sem jih pozdravil... kdo od tu?

Aja, pa Demon-a sem srečal na njegovi novi CBRki v zlatoličju :D

Jaaaaaaaaaaa, sem bil jaz ja!!! :grim Hehehe, kako si vedel?? Po felnah? :kva2: Madonca, jaz te nisem videl! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jih danes kr velik vidu, okol deset. Me je ful držal da bi se šel pelat, pa mam zadek razkopan!!!

K'wa??

Kaj imaš razkopan?

A si mislu narest furo po paradi ponosa al kaj? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar precej sem jih srečal... še največ v soboto proti morčku :P

tko, da ne bom vseh našteval :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri mi je ena Ninja blendala u Planini, okrog 16:30, pa nevem točno, kdo bi lahko bil :hmm:

mogoče kdo tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri mi je ena Ninja blendala u Planini, okrog 16:30, pa nevem točno, kdo bi lahko bil :hmm:

mogoče kdo tuki?

zna bit da sm biu jst...patrulja je bla na Planin tm kt ponavad...sam si mogu bit z avto...se ne spomnen da bi motoristu blendu...nism nobenga sreču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaa, sem bil jaz ja!!! :grim Hehehe, kako si vedel?? Po felnah? :kva2: Madonca, jaz te nisem videl! :wallbash:

:D Ja, sem videl slike v temi od CBRke pa sem po felnah vedel da drugi ne more bit. Drugače pa sem lih s kombijem šou iz šihta tak da nisi mogel videt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit da sm biu jst...patrulja je bla na Planin tm kt ponavad...sam si mogu bit z avto...se ne spomnen da bi motoristu blendu...nism nobenga sreču...

ja ja. z autom sm biu. rdeč kontejnr. kravavan. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ja, sem videl slike v temi od CBRke pa sem po felnah vedel da drugi ne more bit. Drugače pa sem lih s kombijem šou iz šihta tak da nisi mogel videt :)

Madonca, potem pa sem res moral dobro narediti, da si med vožnjo spoznal moje felne! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ter še nekdo za katerim sem se peljal malce naprej od Hude Luknje pa do Velenja (okol 3.15).

Kdo od tu?

Verjetno si se peljal za menoj :) Vsaj jaz sem v tistem času peljal proti Velenju pred eno XTjko.

Začuda pa nisem nobenega dovolj vsekanega videl, ki bi se peljal po cesti od Šoštanja do Črne. Kreten. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od tuki okol 10ure zjutri gonu po dunajski??

js sm glih maturo pisu...so mi šle kar kocine pokonc k sm ga slišu v razred :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En me je dons šišnu s chopperjem na relaciji Ribnica - Škofljica (js sm bla valjda pocasna, k sem se frisna :)), a je bil kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer 2 Kawasakija popoldne okol pol štirih v Vodicah, če se ne motm je bil taprvi Rocco, pol pa še dva tipčka z Mile pa CBR Repsolko na Trojanah u kavbojkah :nono: . Fanta, na stara leta ne pol men hodt jamrat zarad revme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer 2 Kawasakija popoldne okol pol štirih v Vodicah, če se ne motm je bil taprvi Rocco, pol pa še dva tipčka z Mile pa CBR Repsolko na Trojanah u kavbojkah :nono: . Fanta, na stara leta ne pol men hodt jamrat zarad revme...

Mrbit sva bla pa jst pa kolega.... zx7r & zx6r (2006)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sm prehitel na relaciji kubed - črni kal enga na gsxr-ju ne glih zadnjega letnika...lj registrska...se je peljal na easy...kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal ceu kup motoristov in motoristk :winkiss: na relaciji Kranj-Bled in obratno...prekrasno vreme :naughty: ...Seba, tnx za družbo :worship:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred 15. uro od vrhniškega klanca do Brezovice sledil prekrasnemu črnemu SV650, v Vrhniki pozabil(a) prižgan smernik... Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr nekej motoristov danes v Poljanski dolini na poti v Žiri in nazaj,...še posebej nazaj grede mi je sledil en čudovit Moto Guzzi V11 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sem si zapomnil dva v Planini na CBR125 eden repsol druga navadna ura je bila pa približno 13:00. Kdo od tukaj? Sicer pa motoristov kot toča proti morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!