Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Res je, motoristov je bilo danes ogromno, pa nevem če nisem v S. Bistrici spet Demon-a srečal pri petrolu? (nisem pogledal feln, ni blo cajta, čelada je bla pa podobna :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sem si zapomnil dva v Planini na CBR125 eden repsol druga navadna ura je bila pa približno 13:00. Kdo od tukaj? Sicer pa motoristov kot toča proti morju.

2 cbrki125 sm tud js vidu na planini

ena repsol druga pa rdeča

ura je bla pa 15.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, motoristov je bilo danes ogromno, pa nevem če nisem v S. Bistrici spet Demon-a srečal pri petrolu? (nisem pogledal feln, ni blo cajta, čelada je bla pa podobna :P )

Nene, danes pa nisem bil v Slovenski Bistrici, danes je bila tura Mb, Ormož, Ljutomer, Murska Sobota, Radenci, Lenart, Mb... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 cbrki125 sm tud js vidu na planini

ena repsol druga pa rdeča

ura je bla pa 15.00

Pol sta se pa gor pa dol vozila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sem si zapomnil dva v Planini na CBR125 eden repsol druga navadna ura je bila pa približno 13:00. Kdo od tukaj? Sicer pa motoristov kot toča proti morju.

jst sem bil ob 13.00 tam na planini pa nobene 125 repsolke nisem vidu, razen moje, sam je 1000cc mal razlika je a ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem bil ob 13.00 tam na planini pa nobene 125 repsolke nisem vidu, razen moje, sam je 1000cc mal razlika je a ne :P

Jebemu tolk pa še vidm da nista ble 1000 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sem si zapomnil dva v Planini na CBR125 eden repsol druga navadna ura je bila pa približno 13:00. Kdo od tukaj? Sicer pa motoristov kot toča proti morju.

Na Repsolki sem bil jaz na Rdeči pa moja punca :P Včeraj okoli 13:00 na planini v ridah in danes okoli 15:00 na planini v ridah. To sva bla 100% midva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 cbrki125 sm tud js vidu na planini

ena repsol druga pa rdeča

ura je bla pa 15.00

A spet unadva pozerja. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet unadva pozerja. :lol1:

Ja ja dare :D Tapravi se že uzma....ne pa u garaž šparama :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, danes pa nisem bil v Slovenski Bistrici, danes je bila tura Mb, Ormož, Ljutomer, Murska Sobota, Radenci, Lenart, Mb... :rolleyes:

Aja... :) sem tudi po tistem koncu kasneje lutal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Repsolki sem bil jaz na Rdeči pa moja punca :P Včeraj okoli 13:00 na planini v ridah in danes okoli 15:00 na planini v ridah. To sva bla 100% midva ;)

No končno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer 2 Kawasakija popoldne okol pol štirih v Vodicah, če se ne motm je bil taprvi Rocco, pol pa še dva tipčka z Mile pa CBR Repsolko na Trojanah u kavbojkah :nono: . Fanta, na stara leta ne pol men hodt jamrat zarad revme...

a ne ne, nism biu jst...sm na Voglu vogle peglu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nekaj minut pred 16-to, 4-je motorji v dravogradu. na prvem voznik in sopotnik, drugi je bil moviestar.

ta isti čas nekdo na črni hornetki iz dravograda proti celju. vmes si zavil na avtibusno in potem nekje kmalu po dravogradu si zavil desno.

potem okoli 16.45 nekdo na hondi repsol zavijal iz pumpe logo proti žalcu in tja si se tudi namenil.

kakšno minuto kasneje 2 kom čoparjev v petrovčih (eden srebr in eden črn).

pa še en kup motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sm vs vidu čez Stransko vas k sm motor pucu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem, k ste eni 600rr z dvema potnikom na relaciji slov obala - ljubljana, nakazoval da so škrati v modrem skriti na najini poti :)

Aya velik nas je blo dans na prej omenjeni relaciji. Posebej nekdo mi je padel v oči... a si bil mogoče ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem bil ob 13.00 tam na planini pa nobene 125 repsolke nisem vidu, razen moje, sam je 1000cc mal razlika je a ne :P

kdo sm pa jst ...mati tereza :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawl a si biu mogoče ti dons okol 5ih tm na duplici nasprot stola v tistem lokalu :hmm:

BIV BIV to je skor zraven mene duma :) Še zadn kufe v današnjem dnevu je blo treba skos dat - formalnosti pa to :)

Sem tud jst tebe porajtov - pa kolegu povedu da si ti un k si vse kamnčane na panoniji scat pelov (kvazi ase :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIV BIV to je skor zraven mene duma :) Še zadn kufe v današnjem dnevu je blo treba skos dat - formalnosti pa to :)

hehe no pol si biu taprav, sm se glih mim pelu pa sm vidu ene par motorjev in mi je glih tvoja ninja v oči padla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogromno nas je bilo danes na cesti. Iz Hrastnika proti Celju- Rogatcu- Krapini in nazaj; najbolj padla v oči..rumen er5 v Laškem, skupina na ...Fazerjih? Dvakrat srečali na istem klancu (bližina Šmarij pri Jelšah) tja in nazaj :), eden na oranžnem Z-jo proti Grobelnem k sem te opozarjal, da malo pripremzaj zarad modrecev, ki so stražili pri žel. prehodu, mah...polno motoristov...

LP

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na relaciji trojane-vransko-šempeter-celje polno motoristov nekateri so pozdravljali nekateri ne..stvar posameznika. Vsi so vozili ko bi bila že sredina sezone, nekateri si upajo ampak po pameti :worship: . Na relaciji rimske toplice-zidani most dva policaja sredi ceste, en motorist pobiral neke plastike sprednja guma in vilice v bankini, motorja nisem opazil- ve kdo kaj več zgledalo je kar hudo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!