Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jz sm jih tut dons vidu na pouna....Najbl so mi pa v oči padel 6kom. k so šli iz Trbovelj proti Lj. 2x CBR 1000RR, Gixxer, Hornet, Z750, Fazer 600...Sm se vm lepo odmiku z avtom....

Pa še tm v tunelčku ste gas prbijal :evilgrin:

Ali si biu ti oz. vi?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko nas je bilo ja, od dolenske do obale, hvala vsem ki ste nakazoval na ta plave, pa upam da bo z možakarjem vse v redu, smo malo po potočku brodli...

Sma se pa z punco počas pelala iz postojne ven, pa naju prehitita dva motorista, pa gledam v špegu (ki je dober samo za to da vidiš zadaj lučke nič več) pa vidim da se še en motor približuje, pa počakam da me prehiti (ni se nama mudilo) in potem porajtam da me je prehitu skuter :eek:

Sva s punco skoraj od smeha umrla.... jaz tako lepo počakam da bo šel mimo, pa se končno le pripelje mimo, potem pa vidim da je skuter....

Al je blo smehaaa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko nas je bilo ja, od dolenske do obale, hvala vsem ki ste nakazoval na ta plave, pa upam da bo z možakarjem vse v redu, smo malo po potočku brodli...

Sma se pa z punco počas pelala iz postojne ven, pa naju prehitita dva motorista, pa gledam v špegu (ki je dober samo za to da vidiš zadaj lučke nič več) pa vidim da se še en motor približuje, pa počakam da me prehiti (ni se nama mudilo) in potem porajtam da me je prehitu skuter :eek:

Sva s punco skoraj od smeha umrla.... jaz tako lepo počakam da bo šel mimo, pa se končno le pripelje mimo, potem pa vidim da je skuter....

Al je blo smehaaa :kva2:

al se je skuteristu fajn zdel da je prehitu KTM-a :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup vas je blo - prepoznal pa sam DR_Jakoba tm na hribčku nad izolo pr tistih hamburgerjih... :)

Se mi je zdel, da si bil ti. Zakaj pa se nisi ustavu pa bi sli na en kufe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije hitri okrog 18-te ure, na AC malo naprej od Ravbarkomande v smeri proti LJ. Motorji SS, ni bilo časa da bi prepoznal, stil vožnje "Ghost rider". Da se boste lažje prepoznali, dva po sredini med avtomobili, eden po odstavnem pasu mimo, pa dva sta imela vklopljene vse štiri žmigavce. Hitrost po občutku 200+, tablice LJ.

Se ne rabite javit, ste caRji. :nono:

Hornet 900 (LJ) na črpalki Ravbarkomanda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala motoristu dons u žlebiču okol 14. za opozorilo na radar.............:P hvala hvala:)

no blo nas je kr dost na relaciji loški potok- žlebič-kočevje-ortnek med 14in 18h:D kdo od tle:P??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala motoristu dons u žlebiču okol 14. za opozorilo na radar.............:P hvala hvala:)

no blo nas je kr dost na relaciji loški potok- žlebič-kočevje-ortnek med 14in 18h:D kdo od tle:P??

Bo hitrej če vprašaš, kdo ni od tle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns je blo res polno motoristov na poti proti obali in nazaj...nevem zdelo se mi je kot da bo ju3 konc sveta in jih je večina norela po cesti...sej po vožnji sem si rekel, da če dns ne bo kakega mrtvega bo čudež..na žalost tega čudeža ni bilo...nevem kaj je v zraku, da so bli taki gasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sma se pa z punco počas pelala iz postojne ven, pa naju prehitita dva motorista, pa gledam v špegu (ki je dober samo za to da vidiš zadaj lučke nič več) pa vidim da se še en motor približuje, pa počakam da me prehiti (ni se nama mudilo) in potem porajtam da me je prehitu skuter :eek:

Sva s punco skoraj od smeha umrla.... jaz tako lepo počakam da bo šel mimo, pa se končno le pripelje mimo, potem pa vidim da je skuter....

Al je blo smehaaa :kva2:

Nasmejal si še mene :) Kolk mal je treba, da je človk vesel :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala motoristu dons u žlebiču okol 14. za opozorilo na radar............. :P hvala hvala:)

no blo nas je kr dost na relaciji loški potok- žlebič-kočevje-ortnek med 14in 18h:D kdo od tle:P??

Enako se morem tudi jst zahvalit, predvsem zadnjemu v majhni skupinci 3 motrojev če se ne motim. V križišču blizu Žlebiča sem se vključu na cesto desno, proti kočevju, ko si mi (zdi se mi da na oranžnem z750) vztrajno mahal! Ful hvala ti, sam unega pandurja v grmovju ne bi vidu ;) (čeprav ponavadi čez naselja ne pretiravam... :whistle: , ampak preventiva vsekakor pomaga) Če se prepoznaš, ti ob priliki :beer2: . Drugače pa sem na poti od Črnega kala do unca, okrog 12.30 srečal nešteto motoristov. Med drugimi sem si zapomnu eno repsolko v skupini (sklepam da airoh?) pa po slikci se mi zdi da tudi mausa, ki je pridno mahal. See ya naslednji wikend :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako se morem tudi jst zahvalit, predvsem zadnjemu v majhni skupinci 3 motrojev če se ne motim. V križišču blizu Žlebiča sem se vključu na cesto desno, proti kočevju, ko si mi (zdi se mi da na oranžnem z750) vztrajno mahal! Ful hvala ti, sam unega pandurja v grmovju ne bi vidu ;) (čeprav ponavadi čez naselja ne pretiravam... :whistle: , ampak preventiva vsekakor pomaga) Če se prepoznaš, ti ob priliki :beer2: .

...bili smo @flero, @anfl (rdeč S2R) ter vztrajno mahajoči :yea1: @vladek na belo oranžnem Z1000...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo vas je preveč, da bi vse našteval :P

a si biu ti :naughty:

js sm biu zihr :grim

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako se morem tudi jst zahvalit, predvsem zadnjemu v majhni skupinci 3 motrojev če se ne motim. V križišču blizu Žlebiča sem se vključu na cesto desno, proti kočevju, ko si mi (zdi se mi da na oranžnem z750) vztrajno mahal! Ful hvala ti, sam unega pandurja v grmovju ne bi vidu ;) (čeprav ponavadi čez naselja ne pretiravam... :whistle: , ampak preventiva vsekakor pomaga) Če se prepoznaš, ti ob priliki :beer2: . Drugače pa sem na poti od Črnega kala do unca, okrog 12.30 srečal nešteto motoristov. Med drugimi sem si zapomnu eno repsolko v skupini (sklepam da airoh?) pa po slikci se mi zdi da tudi mausa, ki je pridno mahal. See ya naslednji wikend :naughty:

Če je bla zadi še kaka pupa pol sem bil jst ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, nekdo na rumenem BMW (modela ne vem točno, en naked) preko mejnega prehoda Babno Polje, je nekaj mahal proti moji hiši, sam nisem uspel videt kdo bi bil lahko.... Ali si bil ti?

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo vas je preveč, da bi vse našteval :P

a si biu ti :naughty:

js sm biu zihr :grim

Se mi je zdel da sem te vidu :naughty: :evilgrin: :whistle:

Jaz sem bil tud, pa vse vas vidu.

A si bil ti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bili smo @flero, @anfl (rdeč S2R) ter vztrajno mahajoči :yea1: @vladek na belo oranžnem Z1000...

lp

Najlepša hvala. Lepo srečat solidarne motoriste :) Ob prvi priliki ti ne uide (najmanj) ena :beer1:

Če je bla zadi še kaka pupa pol sem bil jst ja :)

Hmm, tega se pa ne spomnem, sem samo motor vidu, je repsolka prav izstopala :whistle: , preveč vas je blo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala. Lepo srečat solidarne motoriste :) Ob prvi priliki ti ne uide (najmanj) ena :beer1:

Hmm, tega se pa ne spomnem, sem samo motor vidu, je repsolka prav izstopala :whistle: , preveč vas je blo :naughty:

Ja verjamem ja, seksi motor + pilot :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da si bil ti. Zakaj pa se nisi ustavu pa bi sli na en kufe?

A je tebi akumulator odpovedal,mi je kolega iz Kamnika rekel da je enmu crknil na Apriliji?

Bil sem pa tut jest dol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit sva bla pa jst pa kolega.... zx7r & zx6r (2006)

A si bil ti tut učer na ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko nas je bilo ja, od dolenske do obale, hvala vsem ki ste nakazoval na ta plave, pa upam da bo z možakarjem vse v redu, smo malo po potočku brodli...

Sma se pa z punco počas pelala iz postojne ven, pa naju prehitita dva motorista, pa gledam v špegu (ki je dober samo za to da vidiš zadaj lučke nič več) pa vidim da se še en motor približuje, pa počakam da me prehiti (ni se nama mudilo) in potem porajtam da me je prehitu skuter :eek:

Sva s punco skoraj od smeha umrla.... jaz tako lepo počakam da bo šel mimo, pa se končno le pripelje mimo, potem pa vidim da je skuter....

Al je blo smehaaa :kva2:

a ta tvoja punca je bla pa ne emnu belmu nagcu???

če je to to sm vaju oz sva vaju prehitela sz goldo glih tam nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne ne, nism biu jst...sm na Voglu vogle peglu :D

U sori, je mel isto modr alpinstar, pa sm mislna da si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit sva bla pa jst pa kolega.... zx7r & zx6r (2006)

Možno. Sm bla pa res zihr da je Rocco, pa vas očitno več da modr kombinezon na zelenkota :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!