Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

sem slišu kako je KOBILA SUZI rezgetala !!!!!

sam stari a nis ti suziko z bremzam v kompletu kupu?????

sm mal računu de se boš ustavu pa ti zgleda žlajfi ne primejo!!!

Če bi ti velke začetnce uporabljal,b blo tut nekam za pogledat,še dobr da si u šol pred mano sedel,da si plonkal od mene,drgač bi bil še kr u tretmu razredu :naughty: :whistle:

Ja,kaj bi se ustaulou,če ste bli pa same faze tm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, nobenga nism vidla, sm bla pa jest na rdeči R6 :naughty:

No tega sm opazu, tebe pa nism vidu.. Z je bil 750 ccm, novejsi, tip je imel ruzak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja 636, rdeča rutica, Spidi kombinezon sivo-bele kombinacije. Ob pribl. 14ih iz Bistrice ob Sotli proti Kozjem. Bil sem sicer v avtu, prehitel si me, potem previdno vozil po ovinkih, pred Kozjem si se spravil prehitevat osebni avto, kljub temu, da je bil pred njim traktor in je že zavijal za prehitevanje. Ne vem. Kupi si bicikl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja 636, rdeča rutica, Spidi kombinezon sivo-bele kombinacije. Ob pribl. 14ih iz Bistrice ob Sotli proti Kozjem. Bil sem sicer v avtu, prehitel si me, potem previdno vozil po ovinkih, pred Kozjem si se spravil prehitevat osebni avto, kljub temu, da je bil pred njim traktor in je že zavijal za prehitevanje. Ne vem. Kupi si bicikl.

Mhm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem stari, kak si ti vido situacijo sam vem, da tak ko si reko da sm vozo previdno to drži, če pa sm res tak prehitevo pa sm ziher da me je voznik oa pred sabo vido ter mi odstopo plac, če pa nebi sm mel pa zavoro pokrito tak da bi komot ustavo. Sej pravim vozo sm previdno in to cel dan naredo 350km pa nism bil u nobeni koćljivi situaciji razn v tej. ki se je zdela mogoče sam teb. Ne vem mogoče bi si pa ti kupo bicikl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem stari, kak si ti vido situacijo sam vem, da tak ko si reko da sm vozo previdno to drži, če pa sm res tak prehitevo pa sm ziher da me je voznik oa pred sabo vido ter mi odstopo plac, če pa nebi sm mel pa zavoro pokrito tak da bi komot ustavo. Sej pravim vozo sm previdno in to cel dan naredo 350km pa nism bil u nobeni koćljivi situaciji razn v tej. ki se je zdela mogoče sam teb. Ne vem mogoče bi si pa ti kupo bicikl.

Bolje bi bilo, da bi se zahvalil tipu v osebnem, ki te je opazil zadnji moment in nazaj zapeljal, pa mu pivo plačal. Moj bicikl ima več prevoženega kot ti, v to si lahko prepričan. Pazi nase, drugič kdo ne bo pogledal v špegu. Bil sem pa v belem Focusu za tabo na varni razdalji, tako da veš, da sem jasno videl neumnost, ki res ni bila potrebna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans en motorist na tistih fajnih ovinkih pred Dolenjo vasjo okol 12h in en na črni fazerki na Hrušci ob 14.30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje bi bilo, da bi se zahvalil tipu v osebnem, ki te je opazil zadnji moment in nazaj zapeljal, pa mu pivo plačal. Moj bicikl ima več prevoženega kot ti, v to si lahko prepričan. Pazi nase, drugič kdo ne bo pogledal v špegu. Bil sem pa v belem Focusu za tabo na varni razdalji, tako da veš, da sem jasno videl neumnost, ki res ni bila potrebna.

No ok ne vem brez panike bom bolj pazu sm še bolj frišn motorist sm komi lani naredo izpit tak da verjetn nism dober oceno situacij pa sej ti pravim, da sm drugač vozo previdn ker je blo traktoristov malo morje, pa neka sivina je bla u luftu... ajde uživi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš verjet kaj vidiš...včeraj zvečer stojim na kajuhovi pred jarško, pred mano mala modra yamaha (125?) ki je štartala preko šmartinke na jarško...model(ka?), svaka ti čast da si tako na easy speljal da si se lahko ustavil in se nisi zalepil v frajerja v beli mali kanti z ropotajočimi rori ki ti je tako lepo zaprl pot (zavijal je levo iz nasprotne smeri).

Jaz sem zavil desno...in seveda je frajer...še kar frajeriral :BUA:

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16.30 na ridah en padu z V-Stromom v spodnjih ovinkih. Ali si bil ti?

Tudi malo pred Tepanjem padel nekdo mislim da Z750 modre barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 13.30 malce naprej od Tepanj na tleh motor in zraven traktor. Motorist je hodil okoli motorja, torej ni bilo kaj hujšega. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16.30 na ridah en padu z V-Stromom v spodnjih ovinkih. Ali si bil ti?

Pa ne, da so spet ceste sipali? Kaj mate še vedno zimo gor? :whistle: Pri nas je že vse v cvetju, pa od jutri tudi verige niso več potrebne :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelka s crnim er 6n na crpalki na Brezovci, nekaj motoristov (bulldog, dream machine :worship: , R1, plav bandit 1200, plav V- strom 650) vsi na Rakitni...kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 13.30 malce naprej od Tepanj na tleh motor in zraven traktor. Motorist je hodil okoli motorja, torej ni bilo kaj hujšega. Kdo od tu?

No tega sem jaz videl,mislim da je bil Z 750?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am dones popoldne pred Postojno neka prometna nesreča...mogoče kdo ve kaj je blo so nek taplavi merl???

no pa na ridah poln neznanga folka okol 15. tm nek:D kdo od tle????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so v postojni pri vojašnici "smrkci v modrem" enga motorista ustavl..koga od tuki slučajn??

pomoje je bla nesreča k je biu znak za prometno pol so pa še nek merl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tega sem jaz videl,mislim da je bil Z 750?

Točno to ja. No potem sva se tudi midva najbrž srečala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16.30 na ridah en padu z V-Stromom v spodnjih ovinkih. Ali si bil ti?

Ni padu. Snela se mu je ketna, pa smo probal poštimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. 13:30h po Žalski obvoznici motoristka v belosivem kombinezonu na SS :winkiss: :wub:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!