Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dodajam še rdeč V-Storm po Aškerčevi/Zoisovi okol 14.15.

pa še vse tiste k smo se vidl okol 14-15 proti šiški.

Res pa ni blo nobenga na Zbiljcu dons... al sm pa lih jst na tak trenutek naletu (15-16h)

LP... vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zali v soboto so se mi za ritko prlimal na semaforju Bloodyshadow, pa pupa njegova če sm prou vidla..za tretga pa nism prepričana kdo je biu? :unsure:

Ja smo bli BloodyShadow pa jst pa dore na rdeči vfr-ki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zali v soboto so se mi za ritko prlimal na semaforju Bloodyshadow, pa pupa njegova če sm prou vidla..za tretga pa nism prepričana kdo je biu? :unsure:

Irencko a si bla tud ti na sejmu? :blink: Neki sm vidla belga na eni opasni mrcini...pa nism bla šur d si ti :evilgrin: A si novo lubico si umisnla? :naughty:

ne ne niam nove lubice :) kera si misla tu, una na tamalih 4-ih kolah? ni moja lubica, j sam u posodo, tekom šihta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo čez 17:00, dva sta prišla po obvoznici gor v kranju in zavila proti Naklem. en je bil na CBR, drugi pa na gixerju :) jaz sem čakal na semaforju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pred elektro faksom v ljubljani črna fazerka lj registracija,v pondelk pa črna xtx kranjska registracija je kdo od vaju tle gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes si sedel na pijački pod FDV :) ampak ni mi jasno zakaj tako navijanje plina....pritegovanje pozornosti? maybe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prav videl, danes po viču Ninjaraider pa se en črn SS, sta bla ? :rolleyes:

pa bratec na r6 :D to bi pa lahko vedu :D sm ju tut jst vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bratec na r6 :D to bi pa lahko vedu :D sm ju tut jst vidu

OFF;brembo, pa kdo je tebe kej vprašal :lol:

ON; brembo, že dolgo nč viden s svojo hano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ON; brembo, že dolgo nč viden s svojo hano :)

brembo je učeraj krožil med logatcem in postojno :D malo na xtx malo na ninji :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj okoli 6:30 opažen Igorr na motorju napoti v šolo. In okoli 8:00 opažena modra Honda CBR 125R "07" in Yamah Fazer pri slovnija avtu! Kdo od tukaj?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj okoli 6:30 opažen Igorr na motorju napoti v šolo. In okoli 8:00 opažena modra Honda CBR 125R "07" in Yamah Fazer pri slovnija avtu! Kdo od tukaj?????

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Pr Slovenija Avtu? Pa ne da na Litostrojsko hodš? K še nism vidla motorja tm parkiranga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Slovenija Avtu? Pa ne da na Litostrojsko hodš? K še nism vidla motorja tm parkiranga?

Ne, na Vrhniki me je videl najbrž. Mimo Slovenija Avta se nisem nič vozil in tudi na Litostrojsko ne hodim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, mal narobe sm post prebrala, jah no, sm mislna da nau sam moj revež skoz na tapeti. No ja, sej če bi bla fant bi blo verjetno bolj zanimivo pol met gručo punc okol motorja, k parkiraš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, mal narobe sm post prebrala, jah no, sm mislna da nau sam moj revež skoz na tapeti. No ja, sej če bi bla fant bi blo verjetno bolj zanimivo pol met gručo punc okol motorja, k parkiraš...

Ja itak, punce kar čakajo v vrsti, da se bodo z MZ-jem peljale. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!