Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Modelka s crnim er 6n na crpalki na Brezovci, nekaj motoristov (bulldog, dream machine :worship: , R1, plav bandit 1200, plav V- strom 650) vsi na Rakitni...kdo od tle?

U tole pa hujs ka mlekarce....so mi fantje povedal, da so me ''na Brezovci kamere posnele....bojda se na motosvetu bere'' :)))) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tri dni zapored opažam na Vrhniki v smeri Logatca okoli 6:30, voznika Honda Deauville. Kdo od tukaj?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če ni bil dlje kot od križišča, ko se zavije proti zgornji vojašnici oziroma do BMW servis Molk, potem je to zelo verjetno Povžar (Staro Vrhničan), ki gre tja v službo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če ni bil dlje kot od križišča, ko se zavije proti zgornji vojašnici oziroma do BMW servis Molk, potem je to zelo verjetno Povžar (Staro Vrhničan), ki gre tja v službo.

Aha možno! Ja jest ga videvam ko grem na bus, tam pri mantovi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D nalepka Yamaha na FIAT .) bla sem na kratki delovni furci(pranje motorja)vračala sem se iz garaže potem z avtom .) mislim da sta bla dva z motrojem drugič gremo na :kava:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri viden en (podoben kot jaz) pacient na rdeci Hondi VTR SP2 v Kamniku okoli 15h. Si bil ti? A je tebe tut tolk premetavalo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer mela 2x-ni obisk baubaua na šihtu :worship: sj si biu ti ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U tole pa hujs ka mlekarce....so mi fantje povedal, da so me ''na Brezovci kamere posnele....bojda se na motosvetu bere'' :) ))) :whistle:

Nbenih kamer nikjer, sam zapomnu sm se te..mlekarce... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol poldneva sva s fantom stala na semaforju pri dolgem mostu in se zadebatirala s čoperistom ki se je ustavu zraven naju.. povabu naju je nej počakava z njim na kolege pa greva zraven proti morju, potem se pa zarad zelene luči nekak nismo sporazumel da se nama precej mudi in da se ne moreva ustavit. Če se prepoznaš, se oproščava ker sva pičila naprej, naslednjič greva zraven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zg.kungote proti svečini ste se peljali ekipa krosk in quad. pred nama ste zapeljali s ceste na teren. midva s punco pa sva bila na kolesih. je bil kdo od tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 15 izven postojne proti planini... Ducati 1098 z akrapoviči...pa ena bejba je bla na zadnjemu zicu ;-) ...hud zvok!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V besnici (pri kranju) sem kar iz avta pozdravil 2 motorista, prvi se mi zdi da je imel fazerja, drugi pa nekega nakeda. Pa malo naprej še nekdo z novejšim gsxrom ob cesti brez čelade obračal.

Kdo od tu kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hondi vfr 800 srebrne barve na tleh med kozino in divačo, en motorist je ležal na travi ko so prišli reševalci drugega nisem videl, upam da ste vsi ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 15 izven postojne proti planini... Ducati 1098 z akrapoviči...pa ena bejba je bla na zadnjemu zicu ;-) ...hud zvok!!!

Tudi jaz sem slišal tega, vendar v Kozini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hondi vfr 800 srebrne barve na tleh med kozino in divačo, en motorist je ležal na travi ko so prišli reševalci drugega nisem videl, upam da ste vsi ok?

Men se zdi da je bila ena VTR druga pa VFR. Upam da ni kaj hujšega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En na stari plavi Fazerki, od Dvora pa do Kočevja smo se skupaj furali, pa malo prehitevali (res, da ne najbolj pametno :blush: ), potem si odpeljal četico motoristov na sprehod.

Skupina fibrc iz Petrola v Kočevju (nova REPSOL CBR, ...) jaz in še en na MOL-u tankala. Fantje izpuhe mate pa ravno za moto GP :OK: .

A je bil kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa vidu na ridah :winkiss:

Si bil ti prej na ridah ne, z skupinco tomosom in yamaho?. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah je blo popoldne res kr velik motoristov. Parkiranih in vozecih :) Ce se ne motim (sodec po slikci v podpisu) se je Irencko parkirala zravn mene :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa mausa sm kr 2x vidu :D najprej sm ti mahal pred rižano ker so bli dol modri angeli za vami pa škoda superb :D se je policaj prjamlju za glavo ku je vidu da vm maham da pejte počasi, potem si pa ti meni mahal da naj grem počasi tam nekje pred divačo ki je bla tista nesreča , ko sem se js vračal nazaj proti kozini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah je blo popoldne res kr velik motoristov. Parkiranih in vozecih :) Ce se ne motim (sodec po slikci v podpisu) se je Irencko parkirala zravn mene :krneki:

oja zna bit d res... pa bi brcnu č si me pozno :naughty: jst nč nwm hehe... :whistle: next time

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je blo dons okrog 5h - 6h popoldne od Postojne proti ridam pod viaduktom? Ko sem šel mim so že nalagali eno transalpko na "vlečno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!