Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

evo spet viden schmid87 dans na busni v kranju okol pol 4, bi pomahu pa je blo že prepozn :D

takrt sm šu glih iz kosila :P sm se mogu mal pelat da se hrana poleže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti prej na ridah ne, z skupinco tomosom in yamaho?. :rolleyes:

Bil bil :D ...a to si ti gonu gor pa dol

z repsolko 1000RR???

al sm te zamenjov...kdaj si me vidu??ob ker ur prbližn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bil :D ...a to si ti gonu gor pa dol

z repsolko 1000RR???

al sm te zamenjov...kdaj si me vidu??ob ker ur prbližn

Jup jst sem bil ja ;)

Matr drsi asfalt, 2x sem ga spravu počez :P

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polhn ljudi je šlo proti morju

najbolj pa mi je ostala ena luštna pupa na YBR 250(če se ne motm)

k je vozila enga tipa vzadi :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol poldneva sva s fantom stala na semaforju pri dolgem mostu in se zadebatirala s čoperistom ki se je ustavu zraven naju.. povabu naju je nej počakava z njim na kolege pa greva zraven proti morju, potem se pa zarad zelene luči nekak nismo sporazumel da se nama precej mudi in da se ne moreva ustavit. Če se prepoznaš, se oproščava ker sva pičila naprej, naslednjič greva zraven :D

hudo

zdravo pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup jst sem bil ja ;)

Matr drsi asfalt, 2x sem ga spravu počez :P

A bejž no :lol1:

skos napolno tiščov pol bi pa rad vidu da asfalt drži :D

ja sej sm vidu da te je mal odneslu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nbenih kamer nikjer, sam zapomnu sm se te..mlekarce... :naughty:

a si za eno foro ...dej probi tankat pa odpelat...bos vidu če te bojo najdl :naughty:

(pa prej mi mors povedat, da se tuki objavm ;))

Vceri pa sam trije strojcki na Rakitni...najbrs sm bla ze mal pozna...pa en z oranžnimi felgami v Grosupljem na Logotu (vec nism vidla, se za avti skrival), pa en rumen Varadero v sončnih dvorih... (Kwa sm se jz ufurala....a fantje?:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je blo dons okrog 5h - 6h popoldne od Postojne proti ridam pod viaduktom? Ko sem šel mim so že nalagali eno transalpko na "vlečno".

Na strani PGD Postojna sem zasledil, da je bil ponesrečeni motorist s helikopterskim prevozom odpeljan v bolnišnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 21.3. ob 20:00h v MS, rdeče-bela R1, prvi model. KP reg. + šofer & sopotnik v kavbojkah. :worship: Kapo dol, zunaj je bilo 0 stopinj.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polhn ljudi je šlo proti morju

najbolj pa mi je ostala ena luštna pupa na YBR 250(če se ne motm)

k je vozila enga tipa vzadi :blink:

Ybr 125 nažalost ^_^ Pa fnt ma svoj motor res na servisu, ponavadi sva kr vsak na svojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14: 30 čez Bavarski dvor možak na R1 proti Bežigradu po zadnjem (Šparal prvo gumo? :naughty: )

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pa dva peba - en Tomos SM 125 in en na Yamaha R125 očitno "trenirala" na Ridah :) Sam sta banda k sta mene tud snemala pa me nista nč prej vprašala, bi malo brusili, tak sm se pa šparu :whistle: pač ja. Nekak ni vlivalo zaupanja v tej senčni strani. Od Logatca proti Ajdovčšini je bilo precej bl fajn :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pa dva peba - en Tomos SM 125 in en na Yamaha R125 očitno "trenirala" na Ridah :) Sam sta banda k sta mene tud snemala pa me nista nč prej vprašala, bi malo brusili, tak sm se pa šparu :whistle: pač ja. Nekak ni vlivalo zaupanja v tej senčni strani. Od Logatca proti Ajdovčšini je bilo precej bl fajn :)

ajd

Ehehe eni pa smo mal pozerji a :whistle:

Jah verjamem ni še pravega filinga zdej "spomladi" na ridah :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehe eni pa smo mal pozerji a :whistle:

Jah verjamem ni še pravega filinga zdej "spomladi" na ridah :closedeyes:

pozerji ja :) hehe. Onadva sta si pozirala pa se slikcala pa snemala pa kaj še vem kaj...jz sm se sam nedolžno ko pussy mim pelu :) A sej še bo topl...sam še mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele viden na ljubljanski obvoznci edn meu uzadi na prikolci 2 motorja Suzuki, pa belo-črna yamaha r6, oba sta mela gor poliestre... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele viden na ljubljanski obvoznci edn meu uzadi na prikolci 2 motorja Suzuki, pa belo-črna yamaha r6, oba sta mela gor poliestre... :worship: :worship:

Nočna na grobniku ziher! Vsi dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pa dva peba - en Tomos SM 125 in en na Yamaha R125 očitno "trenirala" na Ridah :) Sam sta banda k sta mene tud snemala pa me nista nč prej vprašala, bi malo brusili, tak sm se pa šparu :whistle: pač ja. Nekak ni vlivalo zaupanja v tej senčni strani. Od Logatca proti Ajdovčšini je bilo precej bl fajn :)

ajd

hehe

poznam poznam..sej sta velikrat na ridah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj.. bencinska črpalka, zlato polje - kranj. bil si s čoperjem.. DOBR ZVOK! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr včer na vrhnk, glih zavijal na glavno tam pr semaforju pr bencinski...sm ti iz avta mahala pa si sam debelo gledau...

Jah dobr..vem d nism tok lepa brez čelade :rolleyes: , sam puzdravu bi pa lahk nazaj :closedeyes: hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa mausa sm kr 2x vidu :D najprej sm ti mahal pred rižano ker so bli dol modri angeli za vami pa škoda superb :D se je policaj prjamlju za glavo ku je vidu da vm maham da pejte počasi, potem si pa ti meni mahal da naj grem počasi tam nekje pred divačo ki je bla tista nesreča , ko sem se js vračal nazaj proti kozini

a un so bili policaji :o ... jaz sem jih poknu dol po zadnjem :P... drugač pa velik motorjev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr včer na vrhnk, glih zavijal na glavno tam pr semaforju pr bencinski...sm ti iz avta mahala pa si sam debelo gledau...

Jah dobr..vem d nism tok lepa brez čelade :rolleyes: , sam puzdravu bi pa lahk nazaj :closedeyes: hehe :whistle:

A tii si bla? Sem bil tako zamišljen, ker te nisem dobro videl, da sem še kakšnih 300m vozil s prižganim žmigavcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli dveh sva se srečala na Trojanah, ko sem jaz zavijal levo na parkirišče.

Malo pozneje pa sem se dol pred vranskim peljal mimo tebe, ko si bil ti na parkirišču. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!