Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Evo schmid87 spet viden v kranju, tm okol iskre si se vozu. Sam tebe videvam, ker motor res izstopa (po glasu in videzu), naslednič k te vidm greva en krog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo schmid87 spet viden v kranju, tm okol iskre si se vozu. Sam tebe videvam, ker motor res izstopa (po glasu in videzu),

naslednič k te vidm greva en krog :D

šu sm na en kakav v Kavarno (to grem skor vsak dan) :P hehe.. no ja, to da izstopa po glasu nevem če bi se glih strinjov, ker niti ni glasn :D js ga sam vozm na obratih ponavad, in se me sliš :) haha.. videz motorja, to se pa kr strinjam, ker je tut men lep (pa to ne govorim sam zato ker je moj.. ampak Hannspree je pač lep motor ^_^ )

hmm, nevem nevem.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 10:00 v Vrhniki vidu Igorrja s svojim MZ jem :) hehe, si pozdravu na veliko, jz sm pa glih še šaltu pa sm sam dlan ven pomolil. Lepo, ka pa v šolo se pa nič ne hodi? Jao. Midva sma šla z lubico mal se peljat, je blo prov prijetn, sam cesta res še ni to kar bi si jz želel...pa sej bo.

Pa srečala sma 3 bogatunčke - drug za drugim lepo v belem Porsche 911 turbo, Ferrari F430 Scuderia (al kak se že napiše), pa še 599 GTB če se ne motim - hudo pebi, če jih kdo pozna, jim naj pove da sm jim fouš, no pa sej zato jih pa majo, da smo jim vsi lahko fouš :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 10:00 v Vrhniki vidu Igorrja s svojim MZ jem :) hehe, si pozdravu na veliko, jz sm pa glih še šaltu pa sm sam dlan ven pomolil. Lepo, ka pa v šolo se pa nič ne hodi? Jao. Midva sma šla z lubico mal se peljat, je blo prov prijetn, sam cesta res še ni to kar bi si jz želel...pa sej bo.

Ja, pa sva se res videla. Sem šel ravno po opravkih, pred odhodom k vzhodnim sosedam. :whistle:

P.S.: Naslednjič obrneva in v najbližji kafič na en čvek, a ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAnes sem hvatao krivine po pivovarni Union, se izobraževal in preverjal kakovost, not vidu tut ene par modelov ,... za enga se mi zdi @Fire, a si biu ti? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes še en honda rider s hannspree opažen na Viču.

jeans hlače, rjava bunda živo rdeča čelada? :?

Fifty pod krinko :lol1:

hahah :D ne ne, zaenkrat še nerabm krinke :P je še premrz da bi se izdajal za kšno drugo osebo :P

tko da, tokrat pa to nism biu js :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans ene 10 motoristu v Kostanjevci mim pumpe , pa se ustavli v piceriji.. CE registracija.. kdo tuki ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ob 10. 30 - i 7 policajev na Catezu pri Trebnjem v popolni opremi.... Matr, ste gledal kje se da zasede postavt, ne? Kdo od tlele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16h proti avtobusni postaji v LJ BMW KLT in ob 17:30 isti motor pri kavarni Evropa proti hotelu Slon, ob 19:30 pa v Medvodah motor s številko 46 na maski. Se kdo prepozna?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na stari pobegški cesto tik ob avto cesti za koper, je stala razbita Črna Ninja Zx6R upam da z voznikom je vse vred, glede na to v kakšnem stanju je bil motor :(

P.S

Danes je bolš da sem ostal doma, na stari šmarski nekdo z modrim suzukijem obstal na cesti, grozno... RIP :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od 7:30 do okoli 8:10 viden voznik Cagive Mito pri Kinu Šiška, voznik Honde CBR 1000 RR Fireblade "09" v repsolovi barvi, voznik črne Kawaski Ninje zx-10r na Litostrojski in Honde Transalp starejšega letnika v smeri industrijske cone Stegne. Kdo od tukaj????

Popravljeno . Popravil Aljaz92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 SSovca iz Latkove vasi proti Celju... Ninja pa R6?

A sta se dezja ustrasla, a? Pametno, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pri Gamsu nekdo mimo naju s kolegom ko sva zavijala, mislim da z R1 si pozdravljal na puno .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva dneva nazaj me je en pozdravil iz belega Golfa VI.. srečala sva se v KR na laborah, poleg remonta. Bladzo, a je možno da si bil ti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!