Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Učeri zutri, en z cbr1000rr rapsol, tanov model, svaka čast da se v tem dežju peleš, bla je še agv čelada pa 32 nalepka na spredni maski...Dans zutri pa viden en motor na prikolici, mislm da ninja v poliestrih...A ste jo šibal na grobnik??? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj ob 7:10 videna zelena Kawasaki Ninja (meni se zdi da 600ccm) in pri tobačni in črn Kawasaki Z750 za akrapovičem pri Kino Šiška! Kdo od tukaj????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schmid87 viden danes na zlatem polju, mimo kavarne.

res je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga sm se pa zapomnu dons.. viden v Britofu pri Kranju.. vozil si starejši model CBR, REPSOL, pa številka 1 spredaj :P ..doohan varjanta :) lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 03.04. ob 18:15 v LJ na Zaloški pri obvoznici R1 07 na semaforju čakal zeleno luč. KR tablica (zavihana).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polno motoristvo danes, v spominu sta mi ostala RS250 (Harada) v Celju, sem te pozdravil ko si obrnil nazaj proti Žalcu in še ena punca v Celju na modri R6 '06+ v Hein Gericke kombinezonu in družbi parih motoristov... kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj ob 7:10 videna zelena Kawasaki Ninja (meni se zdi da 600ccm) in pri tobačni in črn Kawasaki Z750 za akrapovičem pri Kino Šiška! Kdo od tukaj????????

636, šel na homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans vidu tok motoristov da si nism zapounal useh...

Me pa zanima če se kdo prepozna pri teh dveh opisih :P

V metlečah pri kmetijski zadrugi ko je tist bar zravn sta bla dva motorja ob cesti postavlena. En naked en pa cestn se mi zdi. Za znamke se nism am uzeu :whistle: :D

Aia...dans v velenju okrog 18:00 4 motoristi. Oz. dva motorista pa dve motoristki pri sladoledarju OHRID z belmu ducatiju 1198 (ljubezen na prvi pogled :blush::blush: . Kr nism se ga mogu nagledat), pa dve hondi fireblade..

Se kdo prepozna? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JMatic mogoče okoli 5ih mimo vojašnice? Ena rdeče bela r6ka pa z750 če se ne motim, proti kokrici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JMatic mogoče okoli 5ih mimo vojašnice? Ena rdeče bela r6ka pa z750 če se ne motim, proti kokrici.

nop... danes pa vceri sm takole okol furou :)

post-3531-1238954533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par sto motoristov od okolice Slov. Bistrice pa do Kopra po stari cesti (Slov.Bistrica-Celje-LJ-Postojna-Koper).

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče Lasagna, danes okoli 13.00 ure pri LUNA BAR-u v okolici Vranskega ??

Srebrn K je že bil

P.S.

Kdo je pa danes cca popoldan čez Šempeter (50 km/h) žagal blizu 200 :eek:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zverina s slovenskimi tablicami včeraj videna na Grobniku ter danes popoldne na črpalki pred mejnim prehodom Petrina.

Če se lastnik kdaj mudi tukaj na forumu, mu sporočam samo :worship: :worship: :worship: !!!

PS: Čudovit full exhaust system!!! :kva2:

post-22737-1238956515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kočevju ena ninja 10ka (´08) z akrapovič trobento ter bel gsxr z corona poslikavo (nalepkami), kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okoli 15 ure v MB trobil (na zalost iz avta) Kecu & kompaniji.

Smo mislil, da se spet kšnemu norcu zmešal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče Lasagna, danes okoli 13.00 ure pri LUNA BAR-u v okolici Vranskega ??

Srebrn K je že bil

P.S.

Kdo je pa danes cca popoldan čez Šempeter (50 km/h) žagal blizu 200 :eek:

sem te iskal danes na avtopoligonu, pa te nisem našu...no jst sem bil tam do 15h cca, najbrž sva se zgrešila? Lepo je blo videt toliko motoristov tam, željnih novih izkušenj. Zagotovo med njimi precej motosvetovcev? Pa pohvala policistom, ki ste si vzeli cajt za nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17 ure v Mb na križišču, ena raketa od bjondine v oprijetih pajkicah, na rolerjih.... mahala k nora :hmm:

Katera od tukaj? :P

PS.: Sporočam, da naj nasledjič prečka cesto kljub rdeči....se bom ustavil...pa makar na prvo špuro :evilgrin:

PS2.: Vsem na relaciji Mb-Dravograd-Velenje sporočam: najte si drugo relacijo, otežujete prehitevanje v kontra smeri :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zverina s slovenskimi tablicami včeraj videna na Grobniku ter danes popoldne na črpalki pred mejnim prehodom Petrina.

Če se lastnik kdaj mudi tukaj na forumu, mu sporočam samo :worship: :worship: :worship: !!!

PS: Čudovit full exhaust system!!! :kva2:

en takle je biu dons pumoje viden na kačjih ridah.. sam da je meu leovince dimnike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Tolmina proti Kobaridu,motorist peljal kar solidno :evilgrin: , zanjim pa provida :SS (modra škoda oktavija).

Upam, da ni kdo od tlele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!