Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes 9 in 20 po velenjski aveniji MT-01

enibadi

Tud jaz sem ga videl že pred Rdečo dvorano z Schubertko na glavi, a je mogoče od tukaj ?? (motosvetovc)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

relacija: IDRIJA - MOST NA SOČI

suspect: dva dvocilindraša, prvi A mille, drugi Huso 650

potentiali known: Motomaniac & Motobaby :hmm:

iiiiiiiiiiiiiiii, tud jst sem danes bluzil po tistih krajih... ampak mene pa nisi opazil :huh: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiiiii, tud jst sem danes bluzil po tistih krajih... ampak mene pa nisi opazil  :huh:  :P

Možno, sam fazerk je blo ful, pa en kup taljanov k so vozili ku po jajcih :P Možno d si bil bl počasn, pole nism dau pozornosti :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 20.30 proti koncu Riješke obvoznice v smeri za SLO.. omejitev ravno padla na 100, jaz že itak vozil 160, mimo pa še z ene 100 plusa pade A Mille :blink: - tablice nisem uspel videt, je pa zavil proti SLO meji in sem ga potem izgubil :glare:

Se hodi kakšen motosvetovec izzživljat na hrvaško? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 20.30 proti koncu Riješke obvoznice v smeri za SLO.. omejitev ravno padla na 100, jaz že itak vozil 160, mimo pa še z ene 100 plusa pade A Mille  :blink:  - tablice nisem uspel videt, je pa zavil proti SLO meji in sem ga potem izgubil  :glare:

Se hodi kakšen motosvetovec izzživljat na hrvaško?  :hmm:

cyc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kter mladi gospod ma yamaho r6 z akrapotom je modre barve in počiva pri ekonomskem faxu...

drugi je pa tud yamaha, sam je thunderace, črn tud akrapo pa 1000ccm. počiva pa pred ekonomskim faxom...

lp, nina

Thunderace---poznam, ni študent...je tudi na forumu...pod Peshi vendar ni še nič napisal, bere tudi ne...ker :xx: .

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne na relaciji Ljutomer-Ormož srečal skupino motoristov, R6, kawa 750, ninja 636...kdo od MS :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spielferderber, pozdravil si me na poti iz Sl. Bistrice proti Poljčanam, rumeni 1150 GS. Sicer sem te pa že prej v MB videl, samo, da se bil v avtu.

možno, možno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne na relaciji Ljutomer-Ormož srečal skupino motoristov, R6, kawa 750, ninja 636...kdo od MS  :?

:P ja bil tudi na tej relaciji :D se mi zdi, da sva se srečala :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Bledu...pil pivo na minigolfu, mimo pa ene 150 motoristov v slabi uri...

Nakateri so jo šponal....v tisti breg gor od Gadafija priti Unionu, nekateri pa mal bolj po pamet...

Me pa prav zanima, kolk je blo to motosvetovcev

Aja popoldne okrog 16 - 17 ure..?????

Družba za sosednjo mizo je komentirala; No, letos pa bo ene krvi po cestah

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah dones tam po šesti uri sm sreču ene kup motoristov na cesti med jesenicami in tržičem (čez kašarijo in via begunje) med njimi nekak k1200, pol še en gs600, pa pol ena cbr600f tam okrog '99, pol pa še nazaj grede čez posavec in brezje a je bil kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Polja, kjer se je malo pred mano vključil v promet okoli 19h, pa do obvoznice in po njej do tomačevskega rondoja, kjer se je odcepil :)

Malo lahkotnega "preganjanja" z eno srebrno 600-tko s KR registracijo :P

Si bil ti?

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.. skoraj pozabil :slap:

Rakitna danes okoli 14h.. srebrna fazerca.. kakšen moto :alien1: ?

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna CBR na dan mladosti, od bežigrajskega štadiona proti celovški... se ustavil na križišču, se nekaj trudil porivat motorj nazaj, ter "nekaj" kazal nekemu vozniku....

maXXXimum???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna CBR na dan mladosti, od bežigrajskega štadiona proti celovški... se ustavil na križišču, se nekaj trudil porivat motorj nazaj, ter "nekaj" kazal nekemu vozniku....

maXXXimum???

Tokrat ne :grrr

Če bi bil jaz bi na motorju verjetno zapazu moj avatar .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11h parkiran rdec ZR7 na Kolodvorski nasproti Kratochwilla, pa solo ridersko nalepko je mel gor. Sigurno kdo s tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11h parkiran rdec ZR7 na Kolodvorski nasproti Kratochwilla, pa solo ridersko nalepko je mel gor. Sigurno kdo s tu.

Bi znal bit Horjo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlackKnight, a s biu ti ob cca 16h pr brunarci na rakitni? si se glih na motor spravlal (se mi zdi), k sm se mem prpelu in šel na travco ležat na drugi strani jezera.

tok dobr luft, 5°C manj kot v ljubljanskem kotlu. razumem zakaj hodš gor. jz bom tud začel bl redno ..včasih s kolesom zdej pa na bencinski pogon (pizdasmlenratu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@CAGIVA sej si bil v Šempetru v Savinjski dolini. Jaz sem bil on ki ti je mahal, da bi šel na pijačo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlackKnight, a s biu ti ob cca 16h pr brunarci na rakitni? si se glih na motor spravlal (se mi zdi), k sm se mem prpelu in šel na travco ležat na drugi strani jezera.

tok dobr luft, 5°C manj kot v ljubljanskem kotlu. razumem zakaj hodš gor. jz bom tud začel bl redno ..včasih s kolesom zdej pa na bencinski pogon (pizdasmlenratu)

Jp bil jaz. Se mi je zdel da si ti, sam sem mislil, da si se naprej odpeljal :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo ob cca 10-10.30 v Hruševju (nism sigurn da se tko reče, je pa to ene 10 km iz postojne proti senožečam) v smeri za PO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo ob cca 10-10.30 v Hruševju (nism sigurn da se tko reče, je pa to ene 10 km iz postojne proti senožečam) v smeri za PO?

če misliš mene pol :grrr ta vikend nč na mopedu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!