Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Še brcam mal.... :trance_33_sleep:

A res? Jao, pa si OK, al je kej polomljeno - najbrž ne če si doma na netu!

Ka je blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Jao, pa si OK, al je kej polomljeno - najbrž ne če si doma na netu!

Ka je blo?

Ja sm pršo dans domov.Pelal so me u NM...kaj je blo, hja delo sm cel vikend prej je blo še neki prekrokanih noči, vozl smo brez postanka do Kočevja in potem do grobnika, in spet brez postanka proti Dvoru, ne vem utrujenost pelal smo se kr "grdo" in sm nekak čist otopel v vožnji trenutek padca koncentracije in predn sm se zavedel sm bil v zavoju...K sreči nič zlomil sam boli me vse ko hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, pazite se mi pebi! Sam da si kukr tolk OK. Pa šele začel se je pa že puno vsega sranja letos....ajej :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, pazite se mi pebi! Sam da si kukr tolk OK. Pa šele začel se je pa že puno vsega sranja letos....ajej :(

Ja sm mel srečo kr na tistem mestu neki sveč gori :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm pršo dans domov.Pelal so me u NM...kaj je blo, hja delo sm cel vikend prej je blo še neki prekrokanih noči, vozl smo brez postanka do Kočevja in potem do grobnika, in spet brez postanka proti Dvoru, ne vem utrujenost pelal smo se kr "grdo" in sm nekak čist otopel v vožnji trenutek padca koncentracije in predn sm se zavedel sm bil v zavoju...K sreči nič zlomil sam boli me vse ko hudič.

Utrujenost je zoprna reč, ko se težko koncentriraš. Zdej je že za tabo, maš pa srečo da si relativno na izi pridobil koristno izkušnjo za v bodoče. Samo da ni nič polomljenega pa poškodovanega. Bolečina od udarca popusti v enem tednu, pa boš kot nov :) Kako je pa kaj z motorjem? Upam, da samo par prask ;) No lepo slišat/prebrat, da le ni blo tako grozno. Drži se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utrujenost je zoprna reč, ko se težko koncentriraš. Zdej je že za tabo, maš pa srečo da si relativno na izi pridobil koristno izkušnjo za v bodoče. Samo da ni nič polomljenega pa poškodovanega. Bolečina od udarca popusti v enem tednu, pa boš kot nov :) Kako je pa kaj z motorjem? Upam, da samo par prask ;) No lepo slišat/prebrat, da le ni blo tako grozno. Drži se.

Hvala, ja motor je ok je pa neki dela na njem.Nč grem počivat, pazte se folk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns prot večeru, tm okol 6ih čez center Mirne Peči prot Trebnjem en na črnem Z750 novomeške registracije (kok je pa to lep motor...stop and stare :wub: ) lepo po reglcih :OK: ...jz sm se prov počas peš čez cesto vlekla pred tabo, nism čist vedla al nj se vržem pod kolo al nj grem naprej :whistle: ....minutko kasnej pa rumena Hornetka iz nasprotne smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še brcam mal.... :trance_33_sleep:

a nisi ravno ti imel pred cca dvema tednoma en forumski dvoboj z uporabnikom "Trdonja".

hmmm, glede na takrat prebrano se taka zadeva tebi ne bi smela zgoditi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do novga leta pa res nimamo cajta čakat....

Zakaj pa ne? Ko da maš kaj bolj pametnega za delat... :glare: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa potem mimo Vrhnike in Postojne. Še počasneje, kar pa me je skrbelo, je bila izjemno nestabilna vožnja obeh. Saj lepo, da se motorčkamo v čim večjem številu, samo v nedeljo, pa še avtocesta na pol blokirana in vsi po stari cesti... Gospoda, za božjo voljo, nabirajta izkušnje (čim več) na bolj neobljudenih deli prelepe domovine.

Da ne bo nesporazuma, tole velja za dva gospoda iz Savovega komentarja.

Pust ljudi uživat !Sem jih tudi jaz dohitel in prehitel brez problema ! Pač niso vsi profiji kot večina (misli)nedeljskih dirkačev prot morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pust ljudi uživat !Sem jih tudi jaz dohitel in prehitel brez problema ! Pač niso vsi profiji kot večina (misli)nedeljskih dirkačev prot morju.

hear hear !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi ravno ti imel pred cca dvema tednoma en forumski dvoboj z uporabnikom "Trdonja".

hmmm, glede na takrat prebrano se taka zadeva tebi ne bi smela zgoditi...

Tak ko boš reko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda vardero 125 videna v velenju ob 15:00..kdo od tu?

a se mi sam zdi al je vedno več tanovih hond fireblade na cesti :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred Fe/Fri faxom ena umazana modra xtx, si biu ? :P

tut jst sm jo vidu ja :D...morem lasniku rečt k ga vidm da naj si da sedež prešit ker je obupen :)..drgač pa zakon motor ,ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... niti tablice več nisem videl... Em, ja, torej, ravnokar me je na križiščih po Mariborski obvoznici (iz Hoč) puščal za seboj Rocket III. Sej sem vedel, da leti kot prasica, ampak takšnih ubijalskih pospeškov pa nisem pričakoval :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? Ko da maš kaj bolj pametnega za delat... :glare: :P

sigurno imam kej za počet.... :naughty: :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala tistemu ki je opozoril na policijsko kontrolo pri Jeprci ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ob 18 mimo Koseškega Mercatorja model z modro belo r1 al pa nekaj podobnega .Lepa pleša ni kej pa hudi špegli superge in jeans .Tablca zakrivljena fajn vidna ,najbrž potekla registracija :headbang: .Drugač pa po predpisih počas bravo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ob 18 mimo Koseškega Mercatorja model z modro belo r1 al pa nekaj podobnega .Lepa pleša ni kej pa hudi špegli superge in jeans .Tablca zakrivljena fajn vidna ,najbrž potekla registracija :headbang: .Drugač pa po predpisih počas bravo! :naughty:

Itak da je šu počas...da so ga lahko vsi gledal :headbang: ...poreklo ja pa najbrž znano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ob 18 mimo Koseškega Mercatorja model z modro belo r1 al pa nekaj podobnega .Lepa pleša ni kej pa hudi špegli superge in jeans .Tablca zakrivljena fajn vidna ,najbrž potekla registracija :headbang: .Drugač pa po predpisih počas bravo! :naughty:

Če se ne motim je bila R6, ker je imela luknjo na nosu. Po Zaloški ni peljal po predpisih, ker sem ga že veliko prej slišal.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva čoperista okoli 10h Litija- Ljubljana dva čoperista vozila 60-70 proti LJ, lepo bi bilo da bi vozila saj po omejitvah ker se je za njima naredila dolga kolona nedeljskoh voznikov ki si jih ni upala prehiteti :headbang:

PS, Z ene skrajnosti v drugo :whistle:

not me :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ko boš reko

Sam da neboš reku da si počasi peljal,ker prideš iz desnega dokaj ostrega v levi ovinek kjer ti je zmankalo ceste in si šel po bankini. Serča da nisi nabasal na kak kamen,ki jih tam nemanjka. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker BUTL.....ja butl se je danes popoldne vozil po Brežicah gor in dol? Srebrna FZ1, rumena čelada.

Drugič, ko te vidim, bolje zate, da neuš mel tablce gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!