Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes ena FZ1S rdeča z oklepi, z črno Puig šipco, Akrapovičem, in M3 gumami. Kdo od tle?

Ampak čelada je pa SEXY :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ko boš reko

Sam da neboš reku da si počasi peljal,ker prideš iz desnega dokaj ostrega v levi ovinek kjer ti je zmankalo ceste in si šel po bankini. Serča da nisi nabasal na kak kamen,ki jih tam nemanjka. :whistle:

Sej nism reko da smo počas peljal :trance_33_sleep: . Ja bil sm pa precej utrujen že in ni mi jasn zakaj jih nism spust naj grejo...Mi bo šola za drugič lahk bi se pa tragičn končal ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 20.ure videna zelena kawasaki ninja pri križišču malo naprej od trgoavto v VELENJU..me pa res zanima če je kdo od tu.

Če se bo kaj bol spolnal dogodka kjer sem ga srečal...dva na štirikolescu brez čelade. Zadnji mu je pokazal naj da gas voznik na kawasaki pa je samo pokimal..Torej, voznik kawasakija??

Btw tist na 4-kolescu nism bil js :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob okol 17:00 na Rakitni; punčara na sivmu kawasaki er6n ;) :worship:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones je bilo na relaciji Kočevje Dvor spet enemu ovink preoster in je moral preko bankine v graben ali ve kdo kaj več.Na ogledu so bili že policaji in par motoristov je bilo v bližini.

ja naš kolega je mal zdrsnu , vse ok z njim pa plastika je šla na ninji :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pofočkana dva gixxerja na Rakitni, pa še en na Kawasakiju - Er

pa še vseh milijon drugih bikerjev k se pržijo na super-sončku!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar po našem klancu (Mirna peč, smer železniška postaja) gor, taprvi je mel srebrno VFR, tadrug neki črnga (nism mela časa špeglov njt tok sm letela na balkon :whistle: ), pripadnika očitno enga nevemktergaknismvidlanalajblč kluba in čez par minut nazaj v dolino......čekirala teren za pondelk morbit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 16h pred kliničnim centrom v Lj na dovozni poti za gasilce v množici biciklov (zraven mojega ponyja) parkirana rdeča Honda cbf. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pred 16h u Rakeku videna bejba sz kitko izpod čelade na neki belkasti endurci rečmo da je bla xt ljubljanskega grba??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tle gor lastnik rdečega ducatija večkrat parkiranega pri volta-cafe nasproti elektro faksa?

Rdeč Ducati parkiran pred VOLTO je tud tuki, a ker motorist mogoče ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol pol 8 zvečer, plavi naked, Brežice? Sem se peljal za tabo mim policije in avtobusne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pouno ritk dns na rakitni, se blo kr fajn mal posončit :P

kdo j biu hehe... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11.00 ali 12.00 v Fužinah pri Sombrelo Bar videna modra R1 z zlatimi feltnami ter ofc Akrapo on!

Si bil ti? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob okol 17:00 na Rakitni; punčara na sivmu kawasaki er6n ;) :worship:

a ni bla ena tud s črnim pa s kufrom pa tud okol 5h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 17.30 sreču enga z rizlo suzukijam pa za njem b-king pr renkah. Je blo kr lušn videt dve taki lepi mašinci!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bla ena tud s črnim pa s kufrom pa tud okol 5h?

No ne vem a je bil črn men se je zdela temno siva!? mogoče zarad sonca!?, res je pa bil kufR!

No jst sm bil z mojima (tamalo in hornetko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Kinu Šiška, danes zjutraj videna Honda CBR 600RR (črno rdeče barve). Podobna, če ne celo ista kot je v prispevku o predelavi za na pisto! Kdo od tukaj????

Popravljeno . Popravil Aljaz92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes... od brnika do kranja.. vozil sem za tabo. ti si poj v kranju zavil v tuš planet če se ne motim. imaš aprilio :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!