Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

od vitanj do sg-ja 2 trika... ql za videt :OK:

@ vuk upam da si slišal moj "pozdrav" mimo tvoje hiše ob cca 17 =)

Na zalost nisem bil doma (ob 17.30 ze bla v Oazi)...drgac pa hvala za pozdrave,jih je vsaj kak sosed slisal ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schmid87 a si šu ti okol 12.30 proti kačjim ridam??

nop.. danes sem bil na šihtu. dvomim da je imel ta človk na hannspree črne nalepke nad lučmi kot jaz.. js se po tem (pumoje) razlikujem od ostalih :)

sicer pa..

motoristka (uf, lepe oči) videna v Čirčah pri Kranju na Monsterju.. zavijala si na delavski most..

5 komadov je malcalo v piceriji Tonač v Čirčah :)

poj s pa vidu kar sm mislu da nebom nikoli!!

neregistriran Ducati Desmosedici RR :worship: viden 2x v Kranju.. KAKŠEN ZVOK!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temna Futura vceraj popoldne na cesti proti Jesenicam, kdo od tlele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupina motoristov učer okol 6h popoldan ob cesti, par ovinkov pred Rakitno, anybody? pa ena bela FZ-6N na Rakitni parkerana zravn mojga Z-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa..

motoristka (uf, lepe oči) videna v Čirčah pri Kranju na Monsterju.. zavijala si na delavski most..

uu to sm tut ze jest vidu...

sej je kle na forumu...poyabu nick ..:/

kristel al neki tayga

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo iz foruma v tonač avtu, dirkal ko neumen? hahahah :D

hec hec:) fiftyy vem da si biu ti :D

:P js nč nevem :D :D

skupina motoristov učer okol 6h popoldan ob cesti, par ovinkov pred Rakitno, anybody? pa ena bela FZ-6N na Rakitni parkerana zravn mojga Z-ja.

grčar is alive :D :worship:

haha sm se spomnu da sm tut jest to ye enkrat prasou haha

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...st&p=993095

haha :D do zdj sm jo vidu 3x.. fajn zgleda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na ridah pri planini, velik parkiranih jst pa sow parkrat gor pa dol, opazu da en slika, ce je tud mene kej ujel v objektiv bi ga prosu za slike ;) plava fazerka, obe luci prizgani, crno/plav kombinezon, siva zatemnjena celada.

Aja pa se kar lusna crnolasa policistka me je navrhu ustavla :D sem reku da jo morm it mal obiskat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na ridah pri planini, velik parkiranih jst pa sow parkrat gor pa dol, opazu da en slika, ce je tud mene kej ujel v objektiv bi ga prosu za slike ;) plava fazerka, obe luci prizgani, crno/plav kombinezon, siva zatemnjena celada.

Aja pa se kar lusna crnolasa policistka me je navrhu ustavla :D sem reku da jo morm it mal obiskat hehe

Jest sm tud vidu da en slikaa, in slike so objavljene v albumu, vendar se nism našel med slikami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na ridah pri planini, velik parkiranih jst pa sow parkrat gor pa dol, opazu da en slika, ce je tud mene kej ujel v objektiv bi ga prosu za slike ;) plava fazerka, obe luci prizgani, crno/plav kombinezon, siva zatemnjena celada.

Aja pa se kar lusna crnolasa policistka me je navrhu ustavla :D sem reku da jo morm it mal obiskat hehe

http://www.motosvet.com/album/view.php?cid=64148#img mogoce ?

pa se naslednja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na izvozu iz avtoceste iz ivančni gorici ena motoristka v belo-črnem kombinizonu in dva motorista...enega je mudelo na malo potrebo se mu je mudilo kot hudič...kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kaki smehi... tak zgleda kot da se s kolesarjem dajeta :P

ps.. ni mi jasno zakaj je zaščita na ograji na notranji strani ovinka?

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vas polno videl :P.... Ali si bil ti? Kdo je bil pa za mano pršel čez ride, sem vaju prehitel v Postojni, pupa mela eno rumeno mašino... nisem glih spremljal kateri motorji so...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kaki smehi... tak zgleda kot da se s kolesarjem dajeta :P

ps.. ni mi jasno zakaj je zaščita na ograji na notranji strani ovinka?

Za ograjo nimam pojma, kolesar je bil pa lih ovira v ovinku in tko me je lastnik slike tud lepo lahk sliku k je slo pocas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej v Kranjski gori, eden na (pomoje cbr-ki), ixs oprema, radovljiški grb na registraciji... vozu za mano, sva na petrolu obrnila pa nazaj, sam pol si me itak prehitu :krneki: jest sem bila na ninji 250. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vas polno videl :P.... Ali si bil ti? Kdo je bil pa za mano pršel čez ride, sem vaju prehitel v Postojni, pupa mela eno rumeno mašino... nisem glih spremljal kateri motorji so...?

Si na ridah sedel na klopci, pa smo ti potrobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na izvozu iz avtoceste iz ivančni gorici ena motoristka v belo-črnem kombinizonu in dva motorista...enega je mudelo na malo potrebo se mu je mudilo kot hudič...kdo od tle?

jp men se je mudilo nism mogu več zdržat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schmid87 a si na jezersk letu?

yap :) pa čez na železno kaplo.. ampak je česta čist siebana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!