Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Okol 11ih ena bejbika nasprot kliničnga v Lj na eni plavi naked Yamahci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ajd, kolk vas je blo osebno al sam motor posnet v odaji.....OKUS PO HITROSTI......

....vsi kolegi in nekolegi skor so bli, mene pa nkjer :grrr ....bo treba začet zgleda na motozbore hodt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vsi kolegi in nekolegi skor so bli, mene pa nkjer :grrr ....bo treba začet zgleda na motozbore hodt :lol1:

Si bla, se mi zdi, da te za pou sekunde pokaže, ko si čelado daš (sedeča na motorju) na glavo, neposredno pred odlomkom, kjer se blond bejba oblači na Grobniku :-).

Sej bi te skor spregledu, ampak maš tolk markantno in velko rit :naughty:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ajd, kolk vas je blo osebno al sam motor posnet v odaji.....OKUS PO HITROSTI......

par

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bla, se mi zdi, da te za pou sekunde pokaže, ko si čelado daš (sedeča na motorju) na glavo, neposredno pred odlomkom, kjer se blond bejba oblači na Grobniku :-).

Sej bi te skor spregledu, ampak maš tolk markantno in velko rit :naughty:

Pa ne mi rečt d sm zamudila my half a second of fame B) .....tud :devil: , a zdj bom mogla pa clo gledat it :whistle: .....tnx za kompliment :naughty: ,delam na tem, d bo še večja, d se bom drugič vsaj opazla nekak :lol1:

je bla pa dns opažena ena kamikaza ob okol 9.00 čez Mirno peč v nizkem letu, slišal se je k Yamaha, sm ne vem al je blo za Rjem 1 al 6, je bil sm zvok brez slike :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi rečt d sm zamudila my half a second of fame B) .....tud :devil: , a zdj bom mogla pa clo gledat it :whistle: .....tnx za kompliment :naughty: ,delam na tem, d bo še večja, d se bom drugič vsaj opazla nekak :lol1:

je bla pa dns opažena ena kamikaza ob okol 9.00 čez Mirno peč v nizkem letu, slišal se je k Yamaha, sm ne vem al je blo za Rjem 1 al 6, je bil sm zvok brez slike :slap:

Mislm, d je ponovitev dans ob 12. 00....pa se najd.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, d je ponovitev dans ob 12. 00....pa se najd.. :rolleyes:

zamudniki obeh pa si ga najdite na spletni strani nacionalke... je že pripopan!

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schmid87, smo se srečal na Jezerskem v tadougmu ovinku, pa še en je bil s tabo...rdeče bel motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schmid87, smo se srečal na Jezerskem v tadougmu ovinku, pa še en je bil s tabo...rdeče bel motor

ko si iz ovinka stegnil roko? :) Ja jez sm bil zravn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si iz ovinka stegnil roko? :) Ja jez sm bil zravn :P

Hehe, ja...a ti si bil pol ta ta drugi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En pubec z yamaho viden in oblajan :rolleyes: ( z moje strani :whistle: ) na trojanah... se je zih ustrašu, da mu bom krofke pojedla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus vozu za mano do Kalc?? Pol, šu naprej sam nism mogu sledit (Blokada)... :naughty:

sj sm počas pelju... čez naselje po omejitvah, a ne... ti si priča :P

maus ti norc :lol:

glih taprau se je oglasu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet viden schmid87, ko si šel po unmu klancu od labor proti kranju dol. :D

:P

schmid87, smo se srečal na Jezerskem v tadougmu ovinku, pa še en je bil s tabo...rdeče bel motor

hehe, sva že ugotovila da sm biu js :)

treba je blo pogledat cesto na železn kapl.. obup :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm počas pelju... čez naselje po omejitvah, a ne... ti si priča :P

Tako je... Nism biu zihr če se gre tm levo za Ride pa sm že prej hotu spustit naprej, da'b vidu kam če grem prou... :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!