Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ne...Dons pa nism bil nc na motorju...

Mja, v loki si reku da si me videvou pa nikol za rokav pocukov :)

Aja, mene bos na motorju prepoznou z a* opremo...Vem da je nben nima na tej yamahci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zih nisi skos v opremi :D

Ej ti sam napiš kdaj boš kej tle okol pa greva. Sej drgač pa loh tut enkat po šol an k zdej v kran hodm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bil pa danes na Šobcu? Zasledila enga suzukija :whistle: pa še ene par motorčkov...

Men lušte delate, k morm bit na šihtu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš tistga s z SLO tablico :rolleyes: ? (EU pa to)

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes enkrat popoldan, nevem tocne ure so cez Gorjanci leteli ehm ena skupina motoristov in na celu je bil KTM SMC ( mislim da 625, ker sta bila ozadi 2× original izpuha ) in za njem se ena 10 motoristov. jst pa koleg sva bila na Vahti ( Husqvarna in Yamaha ).

Torej je bil ker od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@LuX a si bil ti dans ob kakih 19:00 v Velenju?

Pa še ena aprilia RS okoli 19:00 videna u Velenju..

nism biv jest, možnost pa je da je biv moj motor ker je biv tja prodan... a so bile LJ tablice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biv jest, možnost pa je da je biv moj motor ker je biv tja prodan... a so bile LJ tablice?

Emmm..to pa nevem...bil je pa tak ko ga maš ti na sliki. Tablc pa nism vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, približno ob 18.30 sem v Celju na cesti proti Levcu na zadnjem semaforju (cesta ob železnici) dohitel par na motorju,

Honda CBF 1000, rdeče barve, ljubljanske registracije, z Givi povišano šipco in ščitnikom motorja.

Oblečena sta bila v črne kombinezone z temno rdečima čeladama (bordo). Tudi jaz imam enak motor le brez ščitnika motorja.

Bil sem na desnem pasu, prav tako s sopotnico (srebrni čeladi) in, ker sem imel pred sabo hitrejši avto, sem vaju prehitel na delu kjer se potem oba pasa združita pred Levcem.

Nato sta za mano vozila mimo Žalca in skozi Šempeter, kjer sem zavil desno čez avtocesto. Ob ločitvi smo se pozdravili.

Če se prepoznaš v tem opisu, se mi javi, ker me zanima ščitnik motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan srečal nekaj motoristov proti in na Jezerskem. Se je poznal da vas je polno na Grobniku, ceste skoraj prazne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 15 ure na relaciji Fara-Kostel, dva motorista, motorjev nisem prepoznal, hvala za opozorilo na radar (malo pred mejo) :OK:. Hitrost OK, po vajini zaslugi. Sta pa letečmana vseeno preverila če sem taprav dolenjc (alko) :D .

Ob ~18 uri skupina motoristov pri kraju Banja Loka -v smeri proti Kočevju. Motorist na srebrnem Goldwing-u, upam da si jo odnesel brez kazni (radar :( ).

Pa še zahvala motoristu za opozorilo na policijsko kontrolo v kraju Smuka. Bil si pa z modrim enduro motorjem, srečala sva se v prvem ovinku iz Smuke proti Kočevju. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem se od Idrije do Logfatca vozila za eno črno vfrjko s SG registracijo pa rossi čelado. Si meu kar prijeten tempo ^_^ , se pa opravičujem za en ovinkc, sm se ti mal preveč na rito zalimala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!