Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Nedelja okol 8:00 zjutraj avtocesta LJ - Koper, mal pred cestninsko postajo Log FZ6, 2 x ZZR pa še nekaj, pa se ne spomnim več, MB tablice se mi zdi. Ste zavil pol na črpalko na Lomu. Kdo je bil ???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri/-a je tist/-a junak/-inja z belim K9 GSX-om na AC pri Šmarju danes okol pol dveh ? Vrjamem da te je kar pošteno napral danes. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm vidu eno motoristko brez motorja, v crnosivem kobinezu, pa s celado v roki, je pesakala cez most v kranju v smeri proti mercatorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kokrici pred kroznmu sm pozdravu enega motorista... lih iz kroznga sm su ven, pa sm ti pomahou z nogo...pa skor sm odletu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na boč ena skupina motoristov pa en sam... onga samga sm pozdravu, ko je šla pa skupina mim se je pa avto pred mano ustavu in sm mel polne roke (in noge :whistle: ) dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry pač se zgodi tudi vsi ljudje si ne zapomnimo usega! Prom če se javi tisti motorist ki se mu častil kavo na OMWju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igorr mim hiše si se mi pelau popoldne :whistle:

cestak viden dvakrat :beer2:

pa ostala kompanija na ridah s BUM BUM (petardo) in ASA (ninjo) na čelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igorr mim hiše si se mi pelau popoldne :whistle:

cestak viden dvakrat :beer2:

pa ostala kompanija na ridah s BUM BUM (petardo) in ASA (ninjo) na čelu :P

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igorr mim hiše si se mi pelau popoldne :whistle:

Vsaj pomahat bi lahko pršu, če že na en štuc nisi povabu. :naughty:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj pomahat bi lahko pršu, če že na en štuc nisi povabu. :naughty:

haha...me je napralo sm se lih sušil ko sm tebe vidu da brenčiš mimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol pol 10ih nekdo na lepi srebrni naked fazerki v Mirni Peči iz smeri Nm zavil prot železniški, čez par minutk si se pa vračal nazaj od koder si prišel....anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JMatic, okoli 1ih na tistih ovinkih v gozdu od Podbrezij mal naprej? V družbi enega supermotarda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JMatic, okoli 1ih na tistih ovinkih v gozdu od Podbrezij mal naprej? V družbi enega supermotarda?

um ne da bi vedu :D dons okol enih sm biu se na morju haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sj res...danes na poti iz morja....na razdrtem sm vaju ujel...dva motorja, moski in zenska, ona je mela vstrom, njegovega sm pozabu..oba KR registracije.....sm vozu za vama do vrhnike, v Postojni smo pobral se enga coperista, in ga kasnej tut zgubil, je su naprej :D mela sta moj slog voznje, tak lagano, turisticki, da sm lahko mal sprobavou polozaj telesa cez ovinke :D

no hvala vam za druzbo :D

ucerej dva motorista v Logatcu pomoje....hvala vama za opozorilo na (4!) policaje

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem motoristom, ki so danes okrog 17:30h opozarjali na policaje na ridah :)

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schmid a ti ne maraš une ravnine od hotemaž do logota? k sm vidu da si skoz tupaliče pršu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En :whistle: s T(u)ončkom je neki vztrajno pel podoknico pod oknom moje sobe :rolleyes: (sjbomvrnlakmalpress :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!