Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

hvala vsem motoristom, ki so danes okrog 17:30h opozarjali na policaje na ridah :)

Mene je na radar opozoril celo policaj na motorju, ki je peljal nasproti. Sem prvo mislil, da signalizira, da je kaj narobe (nesreča, spolzka cesta...). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh policaji so tut carji :D jest sm jih skos pozdravlou, pa dons me je edn spustu samo z opozorilom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi, povejte mi, kakšen "znak" je potreben da takoj veste, radar je...Nevem, če blendam si misli da pozdravlam, nvm kako naj signaliziram :)

Any idea?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi, povejte mi, kakšen "znak" je potreben da takoj veste, radar je...Nevem, če blendam si misli da pozdravlam, nvm kako naj signaliziram :)

Any idea? :P

Si že poskusil s stegnjeno dlanjo obrnjeno navzdol v vodoravni drži mahat gor in dol? :naughty:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi, povejte mi, kakšen "znak" je potreben da takoj veste, radar je...Nevem, če blendam si misli da pozdravlam, nvm kako naj signaliziram :)

Any idea? :P

Jaz navadno z roko nakazem "bolj počasi" :). Navadno pali...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že poskusil s stegnjeno dlanjo obrnjeno navzdol v vodoravni drži mahat gor in dol? :naughty:

LP Robert

Tko maham ja, sam nevem, kolk kdo kej dojame zato...Sm mislu da je kaksna druga "metoda" :)Sj nikoli neveste, a užge al ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ker spet pišem. Zahvalil bi se motoristu :worship: na apriliji mille, ki mi je pri Paviljonu sporočil, da je kolegu crknila honda :BUA: . Skupaj smo se vozili od Vrhnike pa do Brezovice. Mislim, da je imel grb nekje iz Revirjev.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da z dlanjo pokažeš bolj počasi, ne ga srat z raznimi vrtenji prstov ipd, osebno vedno ampak res vedno konkretno opozorim vse motoriste in avtomobiliste(seveda do neke logične razdalje, nato pa verjamem, da jih drugi) in tudi sam sem vedno lepo opozorjen od strani motoristov ter občasno avtomobilistov(je fajn, ni treba plačevat oz bežat), predvsem pa je dober občutek, ko vidiš, da je večina motoristov ok(tistih z prevelikim egom, ki jim je pod častjo, da bi nakazali na radar, pa ni vredno omenjati).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka do nedelje v POREČU pred hotelom DELFIN videna tale dva motorja. Yamaha ma tut motosvet nalepko tk da je verjetno voznik član tule gor..

dsc00828.jpg

dsc00830.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sj res...danes na poti iz morja....na razdrtem sm vaju ujel...dva motorja, moski in zenska, ona je mela vstrom, njegovega sm pozabu..oba KR registracije.....sm vozu za vama do vrhnike, v Postojni smo pobral se enga coperista, in ga kasnej tut zgubil, je su naprej :D mela sta moj slog voznje, tak lagano, turisticki, da sm lahko mal sprobavou polozaj telesa cez ovinke :D

no hvala vam za druzbo :D

ucerej dva motorista v Logatcu pomoje....hvala vama za opozorilo na (4!) policaje

HVALA!

kuk je svet majhen :whistle:

Jest sm se pa sprašvala kuga je narobe z rdečim cestakom za menoj :hmm:

da celo večnost ne :grrr prehiti.

Vidla sm, da si mel mal roko u boku, pa mal stegnjeno nogo...

sm mislila da trpiš zadaj za nama.

Ampak vozil si lepo, previdno in v Logatcu na rondoju zavil levo.

motorsit pred menoj je tudi imel V stroma ampak 1000čaka.

lp

janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala vama za lepo voznjo hehe :D

mja... telefon sm meu pa sm se mogu ustavt hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schmid a ti ne maraš une ravnine od hotemaž do logota? k sm vidu da si skoz tupaliče pršu :)

hehe, ravnine mi niso preveč zanimive :P sicer pa kokr je.. občasno grem tut čez ravninco tm :)

sicer pa: danes, videna Yamaha R6.. parkirana pred stadionam v Kranju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan viden starejši letnik Z750 na Rudniku v Ljubljani

Rdeč Gold Wing v smeri proti Ivančni Gorici

Rumena Yamaha Yzf 125 v Bregu, prav tako v smeri Ivančne Gorice

Enduro BMW v smeri proti Metliki...

Če kdo od tu, kar naj javi se ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en rumenček, na delč bl enduro varjanta učer parkerou zram moje lubice, pred domom u logatcu :P

kdo ud tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kom sem se pogovarjal na Rakitni z črnim Z750 in rossi čelado? Pa še par kolegov je blo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kom sem se pogovarjal na Rakitni z črnim Z750 in rossi čelado? Pa še par kolegov je blo zraven?

S Solcm? Je še en kolega vozu Z750 en pa SV650?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Solcm? Je še en kolega vozu Z750 en pa SV650?

Bil je še eden z belo-rdečo CBR1000RR, črno CBR600RR in modrim GSX-R1000. Tablce so ble KR na Fireblade-ki.

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!