Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

v žerovincih srečal dve zeleni ninji, v Lakošu na bencinski pa ducat športakov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je to ven iz bleda proti radojci? sm bil tazadn jest :> (rdec mito) pred mano pa nekej novomescanov

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@CAGIVA sej si bil v Šempetru v Savinjski dolini. Jaz sem bil on ki ti je mahal, da bi šel na pijačo :yes:

...jaooo.....ej pa sem pol v celju premišljeval...kdo bi to bil...pa kva je hotu...in sem reku 90% da si bil ti...sam prej v Šempetru mi pa ni na misel prišlo :) ...

ej pa drugič a prov .) :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš mene pol  :grrr ta vikend nč na mopedu :BUA:

Mislu tebe, ja.. očitno sm mislu narobe :D

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 28. junij, ob cca 10.30 dopoldan me je ena motoristka na črni kawi Z 750, mislim da KR registracija in modri nahrbtnik, sledila od Viča do Kačjih Rid (sivo modri FZ6 Fazer z NM registracijo in Givi kovčkom zadaj) - a si bla ti al ne??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bu5a včeraj dvor kočevje, mal naprej od nesrece?Pa še ker z MS u tistem cajtu na tisti cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj vas še upam gledat...bom zgorel od fovšije... :afro1: še en teden še en teden morem zdržat... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bu5a včeraj dvor kočevje, mal naprej od nesrece?Pa še ker z MS u tistem cajtu na tisti cesti?

Sm bil ja. Sm pomagu motor vn iz hoste vlečt. Človeka vse mine k vid tkole ponesrečenga motorista.Mal razmišljam da bi prešaltu na mal bolj umirjen motor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bu5a včeraj dvor kočevje, mal naprej od nesrece?Pa še ker z MS u tistem cajtu na tisti cesti?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 28. junij, ob cca 10.30 dopoldan me je ena motoristka na črni kawi Z 750, mislim da KR registracija in modri nahrbtnik, sledila od Viča do Kačjih Rid (sivo modri FZ6 Fazer z NM registracijo in Givi kovčkom zadaj) - a si bla ti al ne??? :hmm:

na črni kawi je bla zagotovo Era :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil ja. Sm pomagu motor vn iz hoste vlečt. Človeka vse mine k vid tkole ponesrečenga motorista.Mal razmišljam da bi prešaltu na mal bolj umirjen motor.

Lp

:topic: ....nisi edini,....mene tud kr mine tkole.... :( ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ....nisi edini,....mene tud kr mine tkole.... :( ....

:topic:

Sej, mal bolj umirjen motor, gon se isto, pa se lepo umirjeno zabremza oz. leti iz ovinka :xx: :nono:

Res mi gre na kurac folk k si kup čoperja d nou gonu... pol se pa sprašuje zakwa se je lihkar fentu :BUA:

Kup si raj ninđo al pa cebeerko al pa neki d boš vsaj vedu drugič zakaj si fuknu!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo me je pred Bujami v nedeljo zvečer pozdravljal z motorja?

:friend1:

VeRonika

Yest....

Žal, nisi opazila moje celotno veselje,ko sem te videl......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow! His speed was 315 kph?  :worship:

Tkole nad ravni delom avtoceste postavljene so tele "vi vozite" table lahko prav priročne :naughty:

Sam ji pr nas na takih odsekih praktično ni....

Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!