Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Učeri ob 14.45 v Medvodah prot Lj ena črna futura in voznik z rdečo irokezo na čeladi. Zanimiv dodatek :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 6:40 v LJ od Aškerčeve proti Drami R1 belo rdeče barve in CBR v repsolovi obleki. Poznano?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 8:30 na Vrhniki Honda CBR 600F v smeri Ljubljane in v Ljubljani pri tobačni videna modra Honda CBR 125R "07"! Kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil Aljaz92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije norci zdle na relaciji Vrhovo - Sevnica in čez pol ure nazaj! Na razdalji nekaj metrov narazen - najprej R6 moder, pol 954RR rdeč in rumen GSXR - Kot je Goga (pevec Zmelkoow) lepo nekoč zapisal: "Škoda še metka za takšne kot si ti, na grmado z njim". Neverjetno, tišal ste ga pa krepko čez 200km/h, a bumbarji. Če se kdo prepozna se naj raj skrije ker sicer se mu dobra ne piše! Absurd :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na relaciji loški potok-postojna videno kar dost motoristu med 16 in 19 uro:)

pa hvala motoristoma za opozorilo v za radar v cerknici:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schmid87 viden na Zbiljah!

a to si bil ti :)

pa še en tvoj kolega s suzo? :)

a je njemu mal dl cajta verglal, k ga je hotu zalavfat? :D

sva bla ja :D

a ti si biu z mano?.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa hvala motoristoma za opozorilo v za radar v cerknici:)

js se tud zahvaljujem tema dvema motoristoma da sta me opozorila na radar v cerknici :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek zvečer me je vse minilo, ko se mi je en pacient (starejši gospod) z srebrnim maxi skuterjem Yamaha vrinil -prehitel po desni na milimeter ko sem v gostem prometu ravno speljeval v semaforju.

skoraj bi me kap zadela.

Na motorju sem peljal še mojo babnco in še danes pijeva vodo pa cuker. :worship:

jebem ti šofersko kulturo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcer smo se neki casa skupej fural iz Ljubljane proti Kranju

na rdeci R6ki, pa en na modrem XT660, pa en na rdeci Hondi vfr800 GO registracije

se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije norci zdle na relaciji Vrhovo - Sevnica in čez pol ure nazaj! Na razdalji nekaj metrov narazen - najprej R6 moder, pol 954RR rdeč in rumen GSXR - Kot je Goga (pevec Zmelkoow) lepo nekoč zapisal: "Škoda še metka za takšne kot si ti, na grmado z njim". Neverjetno, tišal ste ga pa krepko čez 200km/h, a bumbarji. Če se kdo prepozna se naj raj skrije ker sicer se mu dobra ne piše! Absurd :slap:

Tudi jaz sem jih srečal, takoj ven iz Zidanega mosta proti Radečam, v tisti ožini med Savo in železnico :eek:

Peljal sem za tovornjakom, tadrugi model nasproti, skozi ovinek manj kot meter s čelado mimo cerade :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se dvema motoristoma,ki sta me ob cca 13.40 slabih 10km pred crnim kalom opozorila na stacionarca v belem fordu fokusu,bi me fajn drugac "fokuseru",sicer od spredaj ampak vseeno...

Se je se kdo danes cjazil cez ride za celo delegacijo oz odpravo Jureta Robica,matr sva se se mi2 z bolso polovico pocutla cist zvezdnisko ob vsem tistem snemanju in fotkanju,ploskanju in ostalim... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14:00, AC izhod/vhod, Ig, njo:

//motorja se pa ne spomnem ;)

post-15759-1241894103_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 19: 40 na Hrvatskem trgu v LJ pri zavijanju iz Trubarjeve na Njegoševo motorist s 125 ccm Yamaho zdrsnil po tleh. Motorček malo potolčen, drugače pa vse OK. Kdo od tu?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se tud zahvaljujem tema dvema motoristoma da sta me opozorila na radar v cerknici :worship:

kje pa je biu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem ki so opozarjali na radar in kontrolo v Cepkih v smeri Kopra (vas ja bilo kar nekaj ) okoli pol desete . .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globoko se opravičujem vsem, ki sem jim danes delal gužvo na cesti. Vožnja je bila lagano turistična :P

Črni kal, tuono factory, danes ob cca 13 uri..lepo prede :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 18.30, v smeri proti Dvoru, srečal kar lepo skupino motoristov, lepo vas je bilo videti v tako številnem skupinu.

KTM supermoto, v smeri proti kočevju z sopotnico, potem pa nazaj čez gorjance, mislim, da enaki motorist.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva modela, prvi na eni beli živali s sopotnico.

Prehitela sta me v litiji in sem vama še pet ovinkov proti LJ sledil, potem je bilo pa treba prehitevat in sem ostal zadaj :whistle:

Kdo od tu? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj popoldne maus, Frips, Irenčko in Andrejaa v Mantovi lizali sladoled :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!