Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dopoldne sta mi od vrhniškega klanca pa do Planine družbo delala Goldwing in CBR-ka...annyone?

Danes je en stric na ridah na travi stal in s kamero snemal dogajanje pa me zanima če je bil kdo iz foruma, če ja pa prosim da kaj objavi :P

LP

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam od Laz pa do odcepa za Trebnje vozil za eno večjo skupino potovalnikov (pa dva čoperja glasna k hudič:). A ste bli vi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So danes koga od vas ustavili ITA policaji na Kozini ? Wtf? :blink:

A to je clo mozno?!? :alien1:

Drgac pa kr neki ljudi na jezerskem (okoli 15:15 ko sem sel dol na slovenski strani skupinica treh gor, potem pa sem se za enim po dolini vozil (reg. LJ-EA-7...)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes.. na cesti čez Col v Ajdovščino..

si me spustu naprej, in sva kr lepo pelala prot ajdovščini :) ni šlo glih na nož (brez opreme & drugič sm se tm pelov) :)

nakonc si me prašov če vem kje je cross, in poj sva nekak pršla do tja :D

mel si FZ-6 z mal predelano masko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol dveh skoz iz Dolenjskih toplic do Novga mesta vozila za eno plavo XTjko s pilotom in kopilotko....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So danes koga od vas ustavili ITA policaji na Kozini ? Wtf? :blink:

So imeli skupno akcijo...to sm zvedel, ko so me ustavili na črnokalskem klancu...sicer so imeli še radar (beli focus) na tisti ravnini pred kozino, če greš iz obale gor in potem so še lepo mahali z loparčkom 1km naprej...ja se je blo treba kr pazit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se je vceraj vozil proti ajdovscini z ducati desmosedici :D mmmmmm veri najs

Jaz sem ga tudi videl v Logatcu. Zelo unikaten zvok. To je najbrž una verzija k morš zanjo dušo prodat ane? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe stoprocentno haha :D

aja...a mogoce kdo ve kaj je blo vceraj popoudne na kokrici, pri soli....

baje se je razbiu en motorist, sam nihce nic ne ve :/ oz. nobenga ne zanima, ker je biu itak samo motorist....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe stoprocentno haha :D

aja...a mogoce kdo ve kaj je blo vceraj popoudne na kokrici, pri soli....

baje se je razbiu en motorist, sam nihce nic ne ve :/ oz. nobenga ne zanima, ker je biu itak samo motorist....

piše avto pa motor, pa da je biv motorist odpeljan v KC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So imeli skupno akcijo...to sm zvedel, ko so me ustavili na črnokalskem klancu...sicer so imeli še radar (beli focus) na tisti ravnini pred kozino, če greš iz obale gor in potem so še lepo mahali z loparčkom 1km naprej...ja se je blo treba kr pazit

Fak, to ni lepo :wacko: sem bila prepričana, da ne smejo čez mejo tega delat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na golici danes okoli 11h dva zelena motorja (eden Ninja) z MB registracijo. Sem vaju dohitel in nekaj časa vozil za vama, potem pa sta se ustavla na avtobusni. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh videnih motorjev danes , je blo 1/3 motoristk !! :naughty:

/me likes

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, to ni lepo :wacko: sem bila prepričana, da ne smejo čez mejo tega delat :unsure:

očitno so se že dogovorili ;)...ja dns so spet imeli akcijo...hvala vsem, ki ste opozarjali na policaje med kozino in divačo in tudi potem proti obali :D...sam nas je blo pa veliko na cesti dns...me že kr boli leva roka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh videnih motorjev danes , je blo 1/3 motoristk !! :naughty:

ja 4 vem da smo se pelale u koloni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe stoprocentno haha :D

aja...a mogoce kdo ve kaj je blo vceraj popoudne na kokrici, pri soli....

baje se je razbiu en motorist, sam nihce nic ne ve :/ oz. nobenga ne zanima, ker je biu itak samo motorist....

mislim da sta bila motorist in sopotnica...Obadva prišepala v reševalni kombi, ter brez sirene nekam peljana...Tako da predvidevam da sta OK.

Je pa baba v twingotu izsilila prednost iz enosmerne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v soboto popoldne okrog 3 ure na kozini skupina BMW isti letnik isti model. Celo registracija je bila skoraj identična - FU - xxx. Številke se razlikujejo. Enih 6 vas je blo, ste zavili na kras. v Divači.

Pomoje je šlo za kako testno vožnjo. Prvi je vozil v plavem kombinezonu, meni se zdi da RT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!