Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

So danes koga od vas ustavili ITA policaji na Kozini ? Wtf? :blink:

Frenda so ustavli z fazerko... je prpicu tolko da se je komi ustavu ... ma mu niso nec tezili ...se zanimali so se za motor itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve ritki na obzorju na Vrhniškem klancu okoli 17.00- Andrejaa in Irencko. :)

:grim Madonca si mahu d sva se ustrašle d boš še dol padu :kva2:

dunajska+yamaha + super zvok+irokeza na čeladi :rolleyes:

Tega sm pa tud jst vidla u soboto..rdeča rokezica , mislm da skoz prvo križišiče od gl.avtobusne prot bežigradu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77, a si bil slučajno ti včeraj ob cca 18:20h na Vrhniškem Petrolu? huda štima iz izpuha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve ritki na obzorju na Vrhniškem klancu okoli 17.00- Andrejaa in Irencko. :)

hehe, si tk pomahu d sm misla d boš sonček dol potegnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo pozna da se je s 4kolesnikom 9 maja peljal proti Žužemberku, cca 20 pred Žužem. prišel z desne in zavil proti Žužem.

2 na enoslednih sta ti sledila

aja, imel si neko grbo na čeladi

kdo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne sta mi od vrhniškega klanca pa do Planine družbo delala Goldwing in CBR-ka...annyone?

Danes je en stric na ridah na travi stal in s kamero snemal dogajanje pa me zanima če je bil kdo iz foruma, če ja pa prosim da kaj objavi :P

LP

Bila moja malenkost. :worship:

Materijala kr neki - slik in videa :naughty: . Kakšno prakso mate za videe z velik MB, da se preveč ne sedi za PC. Do sedaj bolj listal kot objavljal. Nasveti zaželjeni.

nekaj slikc:

post-23696-1242714026_thumb.jpg

post-23696-1242714065_thumb.jpg

post-23696-1242714094_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj v BTC-ju rdeča R6, kmalu se mu nebi izšla vožnja po zadnjem ...pozna kdo ?

sm mislu da sm jest, ampak je malo prezgodej blo haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ucer kr neki motoristov, v spominu sta mi ostal en Gigser v Logatcu prot Žirem in en rdeč naked na ridah okol pol dveh. Aja, pa Trebor v Fužinah z mnogokolesnikom :rolleyes: . Lepo te je blo spoznat.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14.ure na Tivolski cesti rdeč Ducati 1098S+Akrapovič, tip v kratkih hlačah, majci in japonkah :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila moja malenkost. :worship:

Materijala kr neki - slik in videa :naughty: . Kakšno prakso mate za videe z velik MB, da se preveč ne sedi za PC. Do sedaj bolj listal kot objavljal. Nasveti zaželjeni.

nekaj slikc:

Lep pozdrav!

Tegale oranžnega Z750 se spomnim, se je tam nekje ko jest peljal gor pa dol. A maš slučajno kakšno fotko 125ke, rdeč okvir, supermoto pa bela berik jakna....tko da malo vidim ker je kolega rekel da imam še veliko rezerve samo jaz se ne upam več nagnit, vsaj s temi gumami ne.

Drugače pa super fotke. MBji pa itak niso važni, saj forum slikce zmanjša.

LP

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se dans prou fajn pelal iz Tolmina do Idrije, jaz s hornetko (...ah ja še zadnji dnevi preden gre od hiše) in še dve hornetki. :)

No sam sem imel še furo do podpeči...

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Tegale oranžnega Z750 se spomnim, se je tam nekje ko jest peljal gor pa dol. A maš slučajno kakšno fotko 125ke, rdeč okvir, supermoto pa bela berik jakna....tko da malo vidim ker je kolega rekel da imam še veliko rezerve samo jaz se ne upam več nagnit, vsaj s temi gumami ne.

Drugače pa super fotke. MBji pa itak niso važni, saj forum slikce zmanjša.

LP

Te bo moral razočarat, slike so le od Z750 - kolega in enega z Yamaho R_ (modra in moder kombinezon) in Lj registrske tablice. Se pa dobro spomnim ninje verjetno 125, ki je več kot pol obvinka brusil kolenski ščitnik. Nič ropotalo le drsalo. Muški!

Kdaj drugič se bo zadeva še dogajala.

pa še nekaj slikc (18. maj).

Imam pa poučni lastni video iz naslednjega ovinka, kjer se z desne priključi avto bližnjica. Kako po levi - sekajo ovinke avtomobilisti! Svetlo modri pasat karavan je bil le z desnim parom koles na svojem pasu!!! Pazite se takih za nepreglednim ovinkom!

Aja, video je zaenkrat še dolg 14 minut. A ima kdo kratke napotke za uploudanje?,

optimalna velikost, format, .... Sem voljan gor dat.

Pa srečno na naslednjih furah.

lp

post-23696-1242765808_thumb.jpg

post-23696-1242765958_thumb.jpg

post-23696-1242766297_thumb.jpg

post-23696-1242766366_thumb.jpg

post-23696-1242766475_thumb.jpg

post-23696-1242766622_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker butec z mitotom me je zdele prehitel na celovski tko da zase nisem vedu :D

lepo cakam, minding my own beesknees....pa kr na enkrat....trrrrrrrrrrrrr trrrrrrrrrrrrrrrrrtrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pa neki rdecga pade mimo, pa z nogo pomaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se spomnim na ridah enega z r6 (stal na the ovinku na notranji starni) in enga na ninji (verjetno 6-ka), ki se je ustavil tam sredi ovinkov na strani in nekaj čakal?...kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 19 enga junaka na rdeči CBR600RR pa 2 junaka na eni beli Yamahi R1 z akrapovičem 07-8 letnik V BTC-ju...kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ucer kr neki motoristov, v spominu sta mi ostal en Gigser v Logatcu prot Žirem in en rdeč naked na ridah okol pol dveh. Aja, pa Trebor v Fužinah z mnogokolesnikom :rolleyes: . Lepo te je blo spoznat.

Jutri spet z mnogokolesnikom, namesto dvokolesnikom. Na žalost.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bedak je dons pustu motor sred ovinka in se šel slikat k slapu? :headbang: Relacija: Jezersko-Preddvor. Sem bil s traktorjem s polno naloženo gozdarsko prikolico, pa škoda ker ravno danes nisem imel pluga gor. Če bi ga imel nebi nič bremzal, tako se je pa komaj izšlo srečanje s tovornjakom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bo moral razočarat, slike so le od Z750 - kolega in enega z Yamaho R_ (modra in moder kombinezon) in Lj registrske tablice. Se pa dobro spomnim ninje verjetno 125, ki je več kot pol obvinka brusil kolenski ščitnik. Nič ropotalo le drsalo. Muški!

Kdaj drugič se bo zadeva še dogajala.

pa še nekaj slikc (18. maj).

Imam pa poučni lastni video iz naslednjega ovinka, kjer se z desne priključi avto bližnjica. Kako po levi - sekajo ovinke avtomobilisti! Svetlo modri pasat karavan je bil le z desnim parom koles na svojem pasu!!! Pazite se takih za nepreglednim ovinkom!

Aja, video je zaenkrat še dolg 14 minut. A ima kdo kratke napotke za uploudanje?,

optimalna velikost, format, .... Sem voljan gor dat.

Pa srečno na naslednjih furah.

lp

A moje polzje voznje niste pa nc pofotkal?? :evilgrin: (18.5. - siva hornetka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!