Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

So danes koga od vas ustavili ITA policaji na Kozini ? Wtf? :blink:

to pa sm vidu

eni italjanski polcaji z alfo

pol pa sm vidu kako so jih slo polcaji pospreml z motorji

ta scena je bla čudna :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes parkirana modra R6 pred FKBV faksom v MB(oz Pivoli). je to kdo iz foruma, ker sem jo prvič videl tam?

Popravljeno . Popravil carmagedon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 belo rdeča na šmartinki...lep zvok :worship: ni akrapo!

In en z zeleno ninjo mislim da ZX6R 08 letnik...kdo od tle??

Oba na šmartinki BTC cona!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je dons na moj mest parkirou ninjo zeleno 6ko :D v BTCju, tm pri tadrugem kroznmu

Kdor prej pride, prej melje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bo moral razočarat, slike so le od Z750 - kolega in enega z Yamaho R_ (modra in moder kombinezon) in Lj registrske tablice. Se pa dobro spomnim ninje verjetno 125, ki je več kot pol obvinka brusil kolenski ščitnik. Nič ropotalo le drsalo. Muški!

Kdaj drugič se bo zadeva še dogajala.

pa še nekaj slikc (18. maj).

Imam pa poučni lastni video iz naslednjega ovinka, kjer se z desne priključi avto bližnjica. Kako po levi - sekajo ovinke avtomobilisti! Svetlo modri pasat karavan je bil le z desnim parom koles na svojem pasu!!! Pazite se takih za nepreglednim ovinkom!

Aja, video je zaenkrat še dolg 14 minut. A ima kdo kratke napotke za uploudanje?,

optimalna velikost, format, .... Sem voljan gor dat.

Pa srečno na naslednjih furah.

lp

Oj!

Fotke so super, škoda le da ni moje da bi videl v kakšnem nagibu sem. Video me pa zelo zanima. Prav ta dan mi je po sredini prinorel mini avtobus, ki ne potrebuje cele ceste za manevre (če kamion s priključkom lahko po svojem pasu pelje, potem lahko vsi) in prav malo je manjkalo da mu nisem v masko priletel. Nasploh pa sekanja ovinkov, sploh iz strani motoristov, ne razumem. Ali ni veliko večji užitek v nagibanju čez ovinek na svojem pasu...saj nas nihče ne štopa.

Posnetek je pa po mojem najbolje dati gor preko torrent strani, najbolj učinkovito in hitro (...Partis recimo).

Srečno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nesrecnez se je dans zaletu v kolega spredej in telebnu po tleh....v kranju, rska....

a se kj pozna na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nesrecnez se je dans zaletu v kolega spredej in telebnu po tleh....v kranju, rska....

a se kj pozna na motorju

a si šel ti okoli polnoči mimo tuša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo danes v Tunjicah GSX 1000- rizla bare+2 akrapoviča:) ter

ena bajba na cestaku pred tunjicam okol 19.00.. sem si zapomnil samo roza majčko :whistle: ter da je odzdravla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 7ih zvečer Igorr in Rumenicestak čez center Kočevja smer proti nevihtam :whistle: , midva pa Wally(njemu nisva nč dala, je že tko dost šrok :evilgrin: )sva se lih s sladoledom nažirala pr Medotu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 7ih zvečer Igorr in Rumenicestak čez center Kočevja smer proti nevihtam :whistle: , midva pa Wally(njemu nisva nč dala, je že tko dost šrok :evilgrin: )sva se lih s sladoledom nažirala pr Medotu....

True. Mal se je blo treba ohladit, pa smo dež iskal- teli ovinki na Jadranki fajn pogrejejo. :whistle:

Mahat drugič, mahat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 12.30 se je nekdo peljal z zelenim er6n v libojih k trgovini. kdo od tu?

potem pa še en... okoli 13.40 nekdo z rdečo hondo cbr 125 od ljubljane proti vrhniki po avtocesti. kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta ble Irenčko pa Andrejaa dons na Šobcu anede?

jap... ti tut? nč nwm :whistle: rukn drugič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap... ti tut? nč nwm :whistle: rukn drugič :naughty:

Delam tle ja, pa sm vidla k sta šle vn s kampa... drugič se pa še v recepciji mal oglasta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam tle ja, pa sm vidla k sta šle vn s kampa... drugič se pa še v recepciji mal oglasta :)

aja, nism vedla... oki doki, next time :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes:

brdaus viden v Mednem, sva se pozdravla :)

poj ene par folka videnih na cesti logatec-podkraj-col-ajdovščina in nazaj..

kasneje smo se trije gonil gor pa dol na kačjih ridah :)

en je mel črno CBRo 1000, pa še en pa Z-1000 :) smo tud poklepetal mal.

kasnej sem na poti do rakitne srečal eno motoristko na kawlnu.. starejši letnik. dolg blond čop ti je plapolal po hrbtu :D

pa še en par folka se je vozil na rakitni gor pa dol :)

Popravljeno . Popravil Schmid87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nesrecnez se je dans zaletu v kolega spredej in telebnu po tleh....v kranju, rska....

a se kj pozna na motorju

Hehe, sta tamau pa Rogovila nekej telovadla. Me ni blo zraven, baje da je v en upedenan avto zijal, ko bi vsaj v kakšno dečvo, bi človk še zastopu.

Drugače pa nič hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sta tamau pa Rogovila nekej telovadla. Me ni blo zraven, baje da je v en upedenan avto zijal, ko bi vsaj v kakšno dečvo, bi človk še zastopu.

Drugače pa nič hujšega.

ja sj... jest sm biu v tistem avtu :D peugeot 207cc rdec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!