Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mogoče sva se midva srečala, sem šel iz Godoviča proti Idriji in naprej, tudi popoldne enkrat, pa sm srečov eno al dve transalpe tud :whistle:

Okoli 4ih...

Precej verjetno (imam črn kombinezon in črno čelado). Sm bolj v izi vozil za unim dvema, pol se mi pa ni dal, sem pa naprej pobegnil.

Se je blo treba mal jit sprostit :whistle: , preveč študija in izpitov ne dene dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej verjetno (imam črn kombinezon in črno čelado). Sm bolj v izi vozil za unim dvema, pol se mi pa ni dal, sem pa naprej pobegnil.

Se je blo treba mal jit sprostit :whistle: , preveč študija in izpitov ne dene dobro.

Hehe, sem tudi sam rabil malo sprostitve, pa sem šel tja kjer ni blo dežja, za nosom :D

Hm,zdej se pa res ne spomnim točno, vem sam da sem srečal nekaj transalp. Mogoče če je tebi kkšna Fz6n ostala v spominu, belo-rdeč kombinezon, čelada z ameriško zastavo spredej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo rad bi spoznal voznico (crne dolge lase, z pribliskom rdece, alpinestars jakno in rukzakom, x-lite celada), ki je vceraj (sobota 6.6) vozila ob cca 12ih iz kamnika (skoz tuhinj) proti celju (jaz sem pol za veljenje zavil) z bmwjem in ljubljansko registracijo in jaz za tabo. Hotu sem te na kakem semaforju vstavt, samo si vedno tako zapeljala, da ni blo mogoce komunicirat.

Zelo lepa voznja (kar je v sloveniji skoraj da redkost), katero bi se kdaj ponovil :)

noben ne pozna :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes skozi čirče... dva ducatija in ena yamaha.. grmenje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andrejba Kaj pa če je bil to metalc z dolgimi lasmi? :lol:

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andrejba Kaj pa če je bil to metalc z dolgimi lasmi? :lol:

v tem primeru pa en krog in pol pir :P samo a si dedi tudi barvajo ze lase, predvsem dolge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem primeru pa en krog in pol pir :P samo a si dedi tudi barvajo ze lase, predvsem dolge?

Za kratke vem d si, sploh kaki stari fotri :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ......

Dns v NM mim Planeta Tuš okol 12ih ena črna MT-01, kwa je to bobnel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga so dons na Tivolski na radar dubl, js sm glih mem šu, s skrvelno tablco, pa en žmigovc mi je odpadu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3x dvovalnik danes ob 21:30 proti Kostanjevici?

poznano :grim kostanjevčani.. VTR ?

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznano :grim kostanjevčani.. VTR ?

Ne vem, k je bla že noč, čist možn :hmm: . Sam sladoled mate pa zakon :). Most pa ne vem, al bo gor, al bo dol pa bomo plaval :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga so dons na Tivolski na radar dubl, js sm glih mem šu, s skrvelno tablco, pa en žmigovc mi je odpadu :blink:

Hahaha men isto :D sam še žarnca se komi drži gor :D

Včeraj na Zbilah črna ninja250 in zelena 636 z akrapovičem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, k je bla že noč, čist možn :hmm: . Sam sladoled mate pa zakon :) . Most pa ne vem, al bo gor, al bo dol pa bomo plaval :lol1: .

a pol si biu čeri ti na sladoledu z motorjm ?? k sm se mim pelala pa sta bla ena 2 tam.. :) most bo, dok se nau podru :lol: sladoled pr šiptarju pa tud rula ja.. ni d ni .)

drugač pa dans en kup motoristu, relacija mirna peč, žužemberk, kočevje, črnomel, metlika... kdo od tle ?? :kva2:matr vas je blo k rusu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kampu Straško na Pagu videno cel kup "mopedov" s slovenskimi registracijami, najbrž tudi kdo od tu?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol si biu čeri ti na sladoledu z motorjm ?? k sm se mim pelala pa sta bla ena 2 tam.. :) most bo, dok se nau podru :lol: sladoled pr šiptarju pa tud rula ja.. ni d ni .)

Bil sem, vendar sam, ker sem že zavil domov in potem še en ovink, en tak majhen do Kostanjevice :whistle: , si prvošču dve kepici pri šiptarju in oddrajval domov. Tebe pa ne vem, če sem srečal kje, ker se noben Z ni valal tam okol tist cajt :hmm: . No, drugič pa kr kak kamen vrž, če se nasmejim sem jaz, drgač pa raj bejž :lol1:(pa ne tega zadnga dobesedno vzet) :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12.00  od Iplasa proti Dekamom z yamaho (Rdeča - bela) R6 ali R1 , v kratkih hlačah,bela kratka majica in nahrbtnik pripizdu mimo plave Yamahe in črne honde (sicer nevem če si nas videl) ko se naslednjič vidmo ti plačam zadnjo pijačo na Vikiburgerju pod pogojem da ti znese do tam prit.

Pripizdu mimo nas cca 10cm zraven hitrost mislim da ti je bila nekje blizu 200 (za 10cm zraven ne dobiš pijače ampak eno okoli uh) oziroma še od mojega kolega dobiš verjetno 2 okrog uh .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia RS 125 Spains N°1 in Yamaha YZF-R 125 MotoGP repliki čez Stransko vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!