Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes mi je nekdo na srebrni VTRi LJ-N3 držal linijo od Logatca do Divače. Žal se nisem ustavil,da bi se zahvalil in malo poklepetal. Hvala za vodenje skozi ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zelena ninja, njen pilot počivu na avtobusni mal pred Divačo iz smeri Krasa, sumim d je bil AiroH :hmm: .....na Ridah iz smeri Postojne v taostrem ovinku en debil na, baje, CBFki s sopotnico se je na vsak način tlačil naprej in me, pa pred mano vozečega tud, skor zapel :headbang::headbang::headbang: , a je treba.....od vrhniškega klanca in naprej do razcepana južni lj obvoznici en na črnem z-ju s sopotnico, smo se skup prebijal čez gužvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden Igorr in Suzuki na Ridah :photo: , lepo je bilo po dolgam casu pogledat dirkalno mesto. Maus je tudi poziral, pa zelo na hitro šibal mimo.

lp

Hola mojster,

je res :) Mausa smo pa zgleda prestrašili, k nas je blo tolk :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko-Eisenkapel videno miljon motoristov.... Dva vem da sta mela na čeladah MS nalepke....

Najbl u uč mi je pa padu Rumeni cestak...Smo se dvakat pozdravl....

Pol pa še na rakitni videnih ene par....Kdo od kle? poleg poznanih...

Pa se dva rdeca ducatija sta se non-stop vozila gori doli.. Mene je pa policaj ustavu pred zelezno kaplo, tam kjer so mel mašo pri eni freski naslikani na skali, ker sem sekal pregleden ovink, pa sva potem prsla iz 36eu na 20eu ker je bla nedela. Sva pol še mal poklepetala, pa se je vidl, da mu je blo nakonc ze zal, da mi je sploh kej napisal :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zelena ninja, njen pilot počivu na avtobusni mal pred Divačo iz smeri Krasa, sumim d je bil AiroH :hmm: .....na Ridah iz smeri Postojne v taostrem ovinku en debil na, baje, CBFki s sopotnico se je na vsak način tlačil naprej in me, pa pred mano vozečega tud, skor zapel :headbang::headbang::headbang: , a je treba.....od vrhniškega klanca in naprej do razcepana južni lj obvoznici en na črnem z-ju s sopotnico, smo se skup prebijal čez gužvo?

a nimaš ti neke superduper ultra nastavljive mašine z nenadjebljivimi ohlinsi, ultradragimi prepereli gumami in oooh in sploh se stvar pele, kaj pele, skor leti? pa je tel človek na CBF, u dveh, na silo mimo? sam kolk sta mu mogla gnojit. . . . take a minute to think about it. take a minute to think about you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko-Eisenkapel videno miljon motoristov.... Dva vem da sta mela na čeladah MS nalepke....

Najbl u uč mi je pa padu Rumeni cestak...Smo se dvakat pozdravl....

Pol pa še na rakitni videnih ene par....Kdo od kle? poleg poznanih...

Uuuuu, a ti si biu :) , sm ceu večer študiru kdo je tolk mahu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

je res :) Mausa smo pa zgleda prestrašili, k nas je blo tolk :P

mene zihr vidu si ne ... sploh pa ne na Ridah ... no ja, sem bil v Bosni .. edin tam si me uhka vidu tačkat :whistle: ... pa so tud taki ovinki :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx vsem za opozorila na plave možiclje, vs je blo preveč, kot tudi njih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

če si bil v Bosni pol pa al je bil tvoj duh, ki nas je prišel (kao neopazno :-))) nadzirat, al maš pa dvojnika (mogoče trojnika, k si bl droben, je možno da je tolk materiala ostalo da so naredili dva :P ), ma enak motor, škornje, usnje, čelado, le pokrova na sedežu se ne spomnim - bom drugič bolj pozoren... ti pa glej da se ne boš ustrašu ko boš srečal samega sebe :naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

če si bil v Bosni pol pa al je bil tvoj duh, ki nas je prišel (kao neopazno :-))) nadzirat, al maš pa dvojnika (mogoče trojnika, k si bl droben, je možno da je tolk materiala ostalo da so naredili dva :P ), ma enak motor, škornje, usnje, čelado, le pokrova na sedežu se ne spomnim - bom drugič bolj pozoren... ti pa glej da se ne boš ustrašu ko boš srečal samega sebe :naughty:

Ko bom velik, bom tudi jaz maus. Be aware. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom velik, bom tudi jaz maus. Be aware. :evilgrin:

sj tok velik si že ... mene 12-letniki hitr prerastejo ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva imava nalepke na čeladah.....a si bil tam na odcepu za pavličevo sedlo?

dr.looney :alien1:

Ja tm sva sedela s frendom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rumenicestak, jp jz sm biu hehe

@gloga, jz se unih dveh na ducatiju ne spomnem, vem pa da ga je nekdo z črno Ninjo 10.ko pelu na fertik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimaš ti neke superduper ultra nastavljive mašine z nenadjebljivimi ohlinsi, ultradragimi prepereli gumami in oooh in sploh se stvar pele, kaj pele, skor leti? pa je tel človek na CBF, u dveh, na silo mimo? sam kolk sta mu mogla gnojit. . . . take a minute to think about it. take a minute to think about you.

Zgleda da je ded raje preventivno šel mimo da ga neb njegova pol doma nadirala da je uno predolgo v rt zijal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, sploh te nism registriral. A to je blo tm, k hodjo kamioni tankrat? Sm glih testiral nov GPS in slušalke in nism mogu do Razdrtga zmanjšat zvoka, kjer je šel nazaj v kufer ... sam pol v Avstriji se je pa zadeva dobro obnesla. Pa na Vršiču sem preveru, če drži višinomer :unsure:

A si bil z Yamahco al novim ... morm prist en dan mimo pogledat Suzukija, da bom drugič pozoren :naughty:

s suzo sm bil pa še kolega z r6 za mano :D

ja lih tam smo šli mimo ko tankajo kamjoni jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimaš ti neke superduper ultra nastavljive mašine z nenadjebljivimi ohlinsi, ultradragimi prepereli gumami in oooh in sploh se stvar pele, kaj pele, skor leti? pa je tel človek na CBF, u dveh, na silo mimo? sam kolk sta mu mogla gnojit. . . . take a minute to think about it. take a minute to think about you.

Kwa to fovšija pa ego delata a ne, c, c, c :grim .......glih zato ker razmišljam kaj počnem po cesti, ne počnem takih bedarij kot kamikaza včer, če mu je že za njega samga vseen, bi vsaj na sopotnico pomislu :slap: .

Danes okol 10ih mal vn iz Dolenjskih toplic en s črnim Monsterčkom...dobr grmi :OK: .....anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa to fovšija pa ego delata a ne, c, c, c :grim .......glih zato ker razmišljam kaj počnem po cesti, ne počnem takih bedarij kot kamikaza včer, če mu je že za njega samga vseen, bi vsaj na sopotnico pomislu :slap: .

Danes okol 10ih mal vn iz Dolenjskih toplic en s črnim Monsterčkom...dobr grmi :OK: .....anyone?

khm. zelo intelektualna razlaga za delanje napote. ker razmšljam, delam napoto! super si to povedala. delanje napote ti zavzame 100% možganskih funkcij. lepo je vedet, da si med vožnjo skoncentrirana.

fovšija? ne. de majo vse prevečkrat svinje bisere sem se že navadil. . . me ne gane več. Verjemi na besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm. zelo intelektualna razlaga za delanje napote. ker razmšljam, delam napoto! super si to povedala. delanje napote ti zavzame 100% možganskih funkcij. lepo je vedet, da si med vožnjo skoncentrirana.

fovšija? ne. de majo vse prevečkrat svinje bisere sem se že navadil. . . me ne gane več. Verjemi na besedo.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 12h nekdo na GSX-R pred naseljem Šmartno pod Šmarno goro s sopotnikom/co k je čez ovink pripelju po moji strani, mu sporočam, da drugič ne zapeljem več na bankino, maš srečo da sm biu z avtom, pa da sm te pravočasno opazu. Drugače pa nekdo z zeleno ninjo 250 zadi pa mislm da je bla Fazerka v Preserjah, sta verjetno z Rakitne leteja, jst pa s sopotnico gor.

Anybody?

Jst sm bil s Fazerjem, kolega pa na Ninđi 250 ;)

Iz Rakitne sva šla na pijačo v Preserje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na ridah ob okol 8h se je en furov gor pa dol u belem kombinezonu z nekaj oranžnih črt gor, motor pa res nevem ker je biu :D kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Rakitni rot in njegov duče 1098 :OK:

No, zdj vem kdo si :P

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!