Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes okol pol petih iz Bleda (čez Poljane) proti Jesenicam. Nekaj hudo živo rumenega z CE tablico. Je bil to rumeni cestak, kanarček al športna limona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol pol petih iz Bleda (čez Poljane) proti Jesenicam. Nekaj hudo živo rumenega z CE tablico. Je bil to rumeni cestak, kanarček al športna limona.

Noup, dons sm biu s taplavim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En frik je mene dražu k sm iz Idrje do Godovča sopihala na nožni pogon k ps? :whistle: Js na biciklu en pobč pa gor in dol mim mene...tolk o moji motivaciji za na kolo :slap: človeka res vse mine ..dobr d sm tkoj pol na lubico zlezla :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj v Senju na črpalki okrog pol devetih zvečer črn Kawasaki Z, rdeče feltne, kornetast ror, rdeče bel AS kombinezon. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOST NA SOČI: Rdeče bela črna honda cbr , najbrž 2008, mogoče clo 2009 letnk. Okol 18h danc.. Kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer od Visoko proti Predvoru sem prehitel ene tko lepe nogice na bolj naked varianti(sej nisem mogu videt kva je blo :naughty: ),merkat da ne bodo podrajsane kdaj :whistle: (od asvalta mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer proti večeru (mislm, da je blo okrog 8h) na gorjanski cesti od Vahte proti Nm bela tanova Fireblade, pa kr dobr tempo... :worship: Kdo od tle?

(vidu, k sm nad cesto otavo pobirov... ^_^ )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v zgornjih stranjih (pri kamniku) mi je pa koncno en motorist odzdravu nazaj.. :kva2: ne vem s kirim motorjem, ker sem bil prevec sokiran od dogodka :OK:

aja z avtom sem bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil nesrecna dusa na horneti s topcase, kateremu je lady po pomoti pomolila jezik in je bil tako sokiran, da je skoraj z AC (odsek razdrto-divaca proti KP, petek popoldne, temno moder C5, aut-tablice) zavil?

se oproscam, tisti jezik je bil namenjen meni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa lepo prosila člana mk panter, ki je včeraj v družbi še dveh (mislim da vsi trije na CBR litrci) "prehiteval" proti ridam, če me lahko nauči biti tako kul, da grem na 3/4 naselja Grčarevec prehitevat skupinico motoristov, ki so se vsaj okvirno držali predpisov, tako, da sta oba kolega ostala nekje vmes in se potem po koncu naselja, ko je skupinica malo odprla, jajcat spredaj. K jest bi bla tud taka carica, da ne jebem policajev, bla težka frajerka ko priletim z 90+ v naselju (zih bi mi vsi tipi hotl skočt v hlače :naughty: ) pol čez ovinke pa mrtvo hladna, šparala gumo, sj takrat itak ni okol nobenga, da bi me vidu, kako pičim, pa kako kul sm....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v območju trojanskih tunelov nekje po 14 uri BMW R 1150 RT voznik + sopotnik(ca) s First opremo če se ne motim SG registracija . Kdo od tukaj ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns popoldan okol 4ih en rdeč Duče v Litiji na semaforju pr bencinski.....sva dobr zarohnela vsak v svojo stran :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se je okol pol osmih ena črna ninja gor naganjala, po kolenu, ampak čist nič čez črto visu :OK: . Te je blo lušno pogledat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj videna 2x RS125 spains no.1 :)

en je bil v mojstrani.. si poblendov(nevem zakaj je to ql), enga se je pa srečal na Naklški cesti pri Kranju.. pa še ceu kup motorjou je blo na poti čez vršič-mangart-trbiž-kr.gora-lesce-kranj.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo vidu Ferraria 599 GTB, sinje modro-sive barve v nedeljo na planini...? Sledil mi je od Postojne proti LJ do križišča za Kalič...pol pa nisem več zdržal tempa, je že vse drsal pod mostom Ravbarkomanda...svaka čast vozniku, sicer mi je jasno da po ravnem tako mrcino stisnit zna vsak, sam po ovinkih...kapo dol...pa drugič na dirkališče...upam da ne dela tega prepogosto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo od tuki, na Ducatiju Monster 2x Akrapo,pa od Firestarters-ou član, sm se pelu za tabo od Leva do Rakovnika....

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol ure, mimo planeta tuš Kranj ena dečva spredaj zelo odprta :) na SS (pomojm je bila rdeča CBR600RR).

In potem mi je še enden umikal motor z LJ tablicam na mostu čez Kokro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!