Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Pred pol ure, mimo planeta tuš Kranj ena dečva spredaj zelo odprta :) na SS (pomojm je bila rdeča CBR600RR).

In potem mi je še enden umikal motor z LJ tablicam na mostu čez Kokro.

Haha, to bejbo sm pa že mal čez 4 pred rondojem vidu, pa mislim da je enga tipa zadej pelal...je fajn karakter na kestl naslonila ja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi prepoznal k sm se na duku pelau :whistle:

V bistvu, nekaj ni skupaj pasalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist k se je dns ob ene pol 10h pelu iz logatca proti godoviču je meu pa kr srečo jst sn biu z avtam...lih drgač sva se srečala kt bi se mogla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSXR 1000,LJ tablice. Parkrat gor in dol po cesti 69(Golica). Dobro ga žgeš! :worship:

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr in druščina videna danes (vsaj zdi se mi). Prehiteli ste me po cesti ki pelje proti zrečam. Mislim da se je tam kjer ste me prehiteli reklo ''Ivenca''. Sem mislil da vas bom srečal na Rogli vendar zgleda da se niste odpravili tja :D ...Bil sem pa na APN z sivo čelado. Prvi v koloni je bil mislim da na CBR-ki.

Ste bili vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr in druščina videna danes (vsaj zdi se mi). Prehiteli ste me po cesti ki pelje proti zrečam. Mislim da se je tam kjer ste me prehiteli reklo ''Ivenca''. Sem mislil da vas bom srečal na Rogli vendar zgleda da se niste odpravili tja :D ...Bil sem pa na APN z sivo čelado. Prvi v koloni je bil mislim da na CBR-ki.

Ste bili vi?

Ne bo šlo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12h krasen KTM Duke z dvema Akrapovičema z vrhniškim grbom na tablici na Mostu na Soči :beer2:

Hhehehhe res je in pol sma skupaj neredila kr dobro turo.. :naughty:

Kam pa kaj danes js razmišlam da bi šel proti Bohinskem jezeru da do konca uničim gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreten s KTM - om, ki mi je danes s Soriške Planine proti Bohinju brez najmanjse potrebe na ves šus pribremzal 5cm za rit in se v naslednjem manevru skoraj zabil v nasproti vozeci avtobus (tudi voznica FIAT-a Pande bi lahko povedala marsikaj)!

Naslednjic bom stisnil bremzo, pocakal, da inercija naredi svoje in ti nato se razbil pichko! Ce ne verjames oziroma mislis, da tega nisem zmozen, obstaja nekaj komunikacijskih kanalov, kjer me lahko obvestis o svojih dvomih (hint, ZS) in poskrbel bom za najino srecanje. Bolje, da te razsujem jaz in nikdar vec ne sedes na motor, kot naslednjic s seboj odneses nic krivega motorista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreten s KTM - om, ki mi je danes s Soriške Planine proti Bohinju brez najmanjse potrebe na ves šus pribremzal 5cm za rit in se v naslednjem manevru skoraj zabil v nasproti vozeci avtobus (tudi voznica FIAT-a Pande bi lahko povedala marsikaj)!

Naslednjic bom stisnil bremzo, pocakal, da inercija naredi svoje in ti nato se razbil pichko! Ce ne verjames oziroma mislis, da tega nisem zmozen, obstaja nekaj komunikacijskih kanalov, kjer me lahko obvestis o svojih dvomih (hint, ZS) in poskrbel bom za najino srecanje. Bolje, da te razsujem jaz in nikdar vec ne sedes na motor, kot naslednjic s seboj odneses nic krivega motorista!

WOW :blush:

pomiri živce........

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donz XTX 660 s sopotnikom cez Gorjance, CE registracija. Vsaka cast ;) sem mislo, da te bo 3× avto zbil :) xD aja ... pa zadnjo gumo ti neki full odnasa xD ( pa ce se ne dvomim so gor bli 2 akrapoti xD )

Drugace pa res ultra sportna voznja xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 3je z MB registracijami z Jezerskega dol, zadnji je bil Bmw.

In pa pred Logotam v Tupaličah eden snemal enega na KTM-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19:30 skozi Videm - Dobre Polje proti Strugam tip s Kaosvakijem, mislim da je bila ninja rdeče barve. Fant, vsaj skozi naselje vozi bolj počasi. Si letel, kot da bi te vsi vragi gonili :evilgrin: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19:30 skozi Videm - Dobre Polje proti Strugam tip s Kaosvakijem, mislim da je bila ninja rdeče barve. Fant, vsaj skozi naselje vozi bolj počasi. Si letel, kot da bi te vsi vragi gonili :evilgrin: .

LP Robert

ja loh ga je driska prjela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu kdo dons na ridah ob 15h na klopcah al pa cesti ?

:grrr kako urco kasnej nas je blo pa kr neki ja... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!