Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

brdaus na poti proti međuvodama dons zjutrej si me prehitu pol pa pelau za enmu honzijam na enduri :naughty:

a te je kej zebl pol tm u megli :unsure:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jest,ne vem če ni šlo še mal hitreje :worship:

Vsak dan se tam peljem in tudi gledam ko mim tiščijo in mal občutka pa že imam.Res ga je žgal :whistle:

Kapo dol

Verjamem, da je zgledalo fascinantno, nočem reči da lažeš, vendar občutek je eno(in vsekakor verjamem, da je bilo videti tako hitro, videti), vendar 180 realnih kmh stoje je pa za glavo dol, ne sam kapo, ne rečem sicer da ni možno, sam ..., pa se tud sam občasno malo po zadnji zapeljem.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da je zgledalo fascinantno, nočem reči da lažeš, vendar občutek je eno(in vsekakor verjamem, da je bilo videti tako hitro, videti), vendar 180 realnih kmh stoje je pa za glavo dol, ne sam kapo, ne rečem sicer da ni možno, sam ..., pa se tud sam občasno malo po zadnji zapeljem.

Gre gre :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 20.30h, petrol na vič-u v ljubljani, dekle s hornetko(?), CE registracije. Sem te želel ogovoriti, pa si mi ušla... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutri okol pol 7ih pri šparu vič, je en na črnemu motorju (pa še par barv je blo zravn) dal res lep motoristični pozdrav dvema voznikoma motorja v avto šoli! RESPECT :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre gre :yes:

HEHEH, rot, ja saj gre že, gre, samo če je pa to on videl(NAJBOLJ ME PRI TEM MOTI -STOJEEE) pri takšni hitrosti, pa vožnjo po zadnji pojmujem kot vožnjo po zadnji(saj veš kaj želim reč) in ne prva kola nekaj deset centimetrov v zraku, tako da kljub vsemu dvomim, da je videl wheelie v pravem pomenu besede stoje pri realni hitrosti 180. Je pa možno, ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jaz malo naštejem kaj sem danes videl: oranžen bmw F800r, parkiran blizu vlade (Gregorčičeva), pol dva tipa na cestakih na križišču s Topniško in Vojkovo (R6 in CBR)-res kapo dol, sta ena redkih, ki sta se tako primerno oblekla na motor :worship: , ne kot nekateri...kretke hlače, ledvičnik :headbang: , pol pa še ena rdeča Cagiva Mito, mel si eno spremljevalko zadi :naughty:

No, kdo od tu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par minut nazaj blizu doma, ustavlu sm ob cesti, mim mene dva motorista, taprvi je potrobu js sm pa mal pokimu nazaj (poune roke zarad ustavlanja :whistle: ) cesta lesično-podčetrtek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:00 od avtobusne postaje proti tivoliju sem ustavil ob irencki. Upam, da si se dobro imela na furi. Takoj bi šel zraven, če se ne bi moral iti vozit na službene stroške :evilgrin: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:00 od avtobusne postaje proti tivoliju sem ustavil ob irencki. Upam, da si se dobro imela na furi. Takoj bi šel zraven, če se ne bi moral iti vozit na službene stroške :evilgrin: .

LP Robert

jpjp dečko, sj tut jst sm šibala po opravkih, zapelala sm se pa pol mal prot večeru, pa še vroče ni blo tko, super je blo, pa lpo d sva se še u živo spoznala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni nazaj.. železna kapla-jezersko.. 2 komada sm se zapomnu.. en na rdeči CBRi, drug pa na modri R6 al pa R1 (starejši model).. slednji me je lovil do meje :) fajn je blo :)

Popravljeno . Popravil Schmid87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jpjp dečko, sj tut jst sm šibala po opravkih, zapelala sm se pa pol mal prot večeru, pa še vroče ni blo tko, super je blo, pa lpo d sva se še u živo spoznala :worship:

Mene tudi veseli :OK: . Naslednjič, ko bo malo več časa greva pa na kaj tekočega, :kava: ali :beer2: . Se mi je precej mudilo v službo.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi veseli :OK: . Naslednjič, ko bo malo več časa greva pa na kaj tekočega, :kava: ali :beer2: . Se mi je precej mudilo v službo.

LP Robert

hehe sm opazla :P kulči :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda R1 mislm da :rolleyes: , gor pa dečko v rdečem kombinezonu z rumeno čelado... kdo se to preganja tle okol kostanjevške pumpe? :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sede gre pa preko 300 :naughty:

Tam poglejte ko gre u dežju po tazadnmu,budalo :naughty: :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=gpQP4v_Z0nQ&feature=fvw

Glej, smo v SLO, vem kako hitro se da peljat po zadnji , pač dvomim v omenjeni dogodek(realnih 180 stoje in ne par centi od tal), je pa to res moj problem, okrog znamke 200 se pa solidno peljem tudi sam, wheelie naredim sicer tudi pri višjih hitrostih, vendar ne čisto pravega (vaga).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!