Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Gorenjci ob 17.10 v logatcu, smer žiri?

Sm skor zihr da sm vidu "ušesa" od batzajle :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci ob 17.10 v logatcu, smer žiri?

Sm skor zihr da sm vidu "ušesa" od batzajle  :OK:

nak,dons me pa tm nisi vidu...pa nimam več ušes na čeladi,en leži nek v rakekški gmajni :cry:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nak,dons me pa tm nisi vidu...pa nimam več ušes na čeladi,en leži nek v rakekški gmajni :cry:

:D

Pol maš pa posnemovalca.. je pa res da je bil KTM oranžen, ne rdeč... :hmm:

No ja pa nič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nak,dons me pa tm nisi vidu...pa nimam več ušes na čeladi,en leži nek v rakekški gmajni :cry:

:D

ej batek da te ne bo rakovška punca za uha vlekla,kakšna rakekška gmajna,RAKOVŠKA GMAJNA a prov,sicer pa tam ni več gmajne sploh :cry:

proga sicer še stoji ampak ne več dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal ogromno skupino motoristov najprej v Šempetru potem pa še na Ljubnem ob Savinji, kdo iz motosveta :hmm:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal ogromno skupino motoristov najprej v Šempetru potem pa še na Ljubnem ob Savinji, kdo iz motosveta :hmm:

bil bil;

počasna sindikalna panoramska vožnja: :yawn: Šoštanj- Arja vas- Vransko-Tuhinjska dolina-Kamnik-Črnivec-v Ljubnem ob Savinji na pijačo in nazaj v Šoštanj na piknik :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na poti v žiri si bil opazen ti Jurij. V spremstvu z Zajcem. Mi smo ravno odhajali. V avtih. Si se pa kr kulturno peljal čez tiste ovinke. Aja pa še prej sm te vidu pred SBS.om :devil:

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

sm meu srečo, da je bla tamala z mano in me je vsake tolko mal po čeladi pa mal nazaj držala, k tista cesta je za 45km/h in nič več :glare: ... pa še lepo sm se moral obnašat k je bil Zajec zraven... O:-)

a ste bil eni od tistih ki so blendali, mahali ipd? ene parim sem celo uspel odzdravit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi smo lepo kulturno peljali mimo. Sej sm te dokaj pozno opazil, so me mogl drugi opomnt. Sem pa prec vedu da si ti. Mogu bi mal prej pridt bi še kako debato vrgl. No pa drugič.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELENCA...si se ti peljala danes okoli 16:30 mimo Pleško Cars na Brezovici...

Sva z Jax-om debatirala na parkingu in ti mahala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil bil;

počasna sindikalna panoramska vožnja:  :yawn: Šoštanj- Arja vas- Vransko-Tuhinjska dolina-Kamnik-Črnivec-v Ljubnem ob Savinji na pijačo in nazaj v Šoštanj na piknik  :beer2: .

A ti tud...??? :?

Sva že dva...... :OK: :yea1: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek si se mogoče danes zjutraj nekje ob osmih ti peljal iz Guncelj proti šentvidu in se pol ustavu na bencinski :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek si se  mogoče danes zjutraj nekje ob osmih ti peljal iz Guncelj proti šentvidu in se pol ustavu na bencinski :hmm:  :?

:eek: Guncelj???? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.6. (torek) nekaj pred 21h v Mariboru na Tržašli cesti proti LJ sem opazil srebrnega SV1000S z vrhnjim in stranskimi kovčki. Registrska LJ...

Kdo od tu?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 16:40 en duče po roški v LJ.

Zdelo se mi je da bi bila lahko Perla.

Torej ali si bila ti? :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekdo s Kawasaki Ninjo zelene barve pa eno sopotnico je mel. Na Vrhniki si me prehitel, potem sem ti pa skos za ritjo vozil do Notranjih Goric kjer si zavil proti Ljubljani. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečal toliko motoristov  :OK:  da niti našteval ne bom  :rolleyes:

danes se imel na obisku delegacijo iz nemcije... vesinoma gs 1150 bmw pa africa, 2 kle, pa jaz na r6, pa monster, smo bili maribor velenje logarska, pavlicevo sedlo, pa preko lavanimt, lipnica, maribor

nas je kdo videl?

Lp peter

ja pa super je bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) v krožnem križišču v Mariboru (pesnica,šentilj,obvoznica) imel policaj na motorju ustavljeniva dva motorista na odstavnem pasu oziroma ob robu. Malo nenavadno mesto :hmm: bil kdo z Motosveta :?

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne, po dolini Kanomlje, s čelado dol...? :hmm:

Nice :OK: Sam prepozno zagledala. :(

A si bil ti? :rolleyes:

p.s.

V soboto popoldne, Aprilia, s čelado gor.... no ja, tega sem spoznala :D :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!