Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

to sploh ni vprašanje, ker je bil zelo redek motor in na tablci piše ELO. mim minutke, u postojni, pred eno urco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva motosvetovca

-Irencko videna v hotejah okol 6h :P

-Petarda poganju pedala še čist zaliman okol 6.30h v Idriji nasprot policijske :evilgrin:

Zih me ni ben ud vaju spoznav k sm vama mahala dol s skuterja :lol1: ta skuter je fajn krinka :xx:

jao men pa nč jasn komu zj špila d skor iz skutrja pade... norc babji... jh j triba našiht ane :P

drgč pa viden simka učer na gradu u lj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni vprašanje, ker je bil zelo redek motor in na tablci piše ELO. mim minutke, u postojni, pred eno urco.

ja, bil sem jaz na poti na morje, poleg pa kolega z xvs 1900.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je biu na rakeku ob 2.30 s telefonom u rokah k sm šou mimo aa? en motosvetovc je biu kolkr vem :P

bimbo en usaj domou bi me zapelau ..cccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je biu na rakeku ob 2.30 s telefonom u rokah k sm šou mimo aa? en motosvetovc je biu kolkr vem :P

da ni bla motosvetovka,pa je gledala kolk zamuja na šiht,..al s pa res kirga motomarsovca vidu

rdeči vragec,čez ride gor???

sharpninja čez ride dol??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bimbo en usaj domou bi me zapelau ..cccc

hehe no pol sm meu prou da si biu ti.. glih 100% pa res nism biu. mal čudn zgleda da peš hodiš pa 2 mopeda pr bajt :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni bla motosvetovka,pa je gledala kolk zamuja na šiht,..al s pa res kirga motomarsovca vidu

rdeči vragec,čez ride gor???

sharpninja čez ride dol??

Dobr ti vidš po temi, k jz sm bl tipala dol po ridah, k so mi luči mal naprej šle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nekdo viden na črnem (mislm da je biv SUZUKI) dirkalnem stroju, ki je mev uspredi eno mejhno lučko, na začetku Jezerskega, je pa po zadnji prehitu en avto in mutor res uzignu čist pokonc :worship: svaka čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo od tuki bil s huso 610 včeraj na nanosu? (js sm biu s huso in se en s hondo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hytech viden v Logatcu :)

Mogoče Schmid87 na Rakitni?

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en z rs-50 še tartaro, pa dva z yzf 125(rdečo, modro) sta bla na Kačjih ridah...

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nekdo viden na črnem (mislm da je biv SUZUKI) dirkalnem stroju, ki je mev uspredi eno mejhno lučko, na začetku Jezerskega, je pa po zadnji prehitu en avto in mutor res uzignu čist pokonc :worship: svaka čast :OK:

Ne vem kaj je tu hvale vredno? :? To, da se vam ni nič zgodilo, morda? Če opisani tole bereš in me kdaj na cesti dohitiš, se ti rade volje odmaknem, in še pivo častim, samo da ne počneh teh norčij v moji bližini. Hvala. :trance_33_sleep: Če bi rad pokazal svoje sposobnosti, so zato razne prireditve ali prazna parkirišča. Tam pa rade voljem pridem pogledat kaj znate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj kočevje dvor-.. suzuki ene 600 ss, mal sm ti sledil sam si ušel na ravnini. v ovinku sm te čakal pol pa za tabo šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Hvala vsem danes na Planini okoli štirih za opozorilo na kontrolo prometa. Kljub temu me je policist ustavil ampak je samo preveril papirje.

Okoli 21:30 sem se vračal iz morja in hvala bogu strica v oranžni uniformi povprašal na vrhu Kačji Rid kaj počne z lopato tam ob tej uri...nek bedak je čez cele Kačje Ride razlival olje vse do Planine....če me v tisti temi nebi gospod opozoril na to bi najbrš končal v grabnu. Skratka....srčno upam da nihče ni nastradal zaradi tega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaksen MS z modrim v stromom in sopotnico, registracija KP "divjal" pred in skozi črni kal po stari cesti v smeri primorska v soboto popoldan?

prehitela sta naju (moder v strom, MB registracija, s 3 kovcki) malo pred levim ovinkom, potem pa smo skupaj skozi ovinke švigali?

no, sledila sva vama tako dolgo, dokler nisem odzadaj dobil pod rebra: "dovolj divjanja!" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz si bil na Vršiču v soboto 16.8. z modrim štromom (LJ FRITZ), si umikal motor moji ženi da je dala malega v avto hvala lepa, :yes:

lp bernardek

Bil, sicer en let nazaj pa vseeno :)

In ni zakaj zahvaljevat, štromarji smo prijazni ljudje ;) Upam, da ste se tudi vi tedaj imeli vsaj tako fajn kot mi, če ne bolj.

lp fritz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim,sem dons vidu Bikerja77 & eno gospodicno na ninji. PRed kaficem na stari cesti (vrhnika). Jest sem bil z avtom drgac :)

PA se mi zdi,da sem v soboto srecu Igorr-ja,tam nek okol kobarida. Zgleda,da je sel cez vrsic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA se mi zdi,da sem v soboto srecu Igorr-ja,tam nek okol kobarida. Zgleda,da je sel cez vrsic :)

Very true. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaksen MS z modrim v stromom in sopotnico, registracija KP "divjal" pred in skozi črni kal po stari cesti v smeri primorska v soboto popoldan?

prehitela sta naju (moder v strom, MB registracija, s 3 kovcki) malo pred levim ovinkom, potem pa smo skupaj skozi ovinke švigali?

no, sledila sva vama tako dolgo, dokler nisem odzadaj dobil pod rebra: "dovolj divjanja!" :)

js bil.

sicer pa sem se vračal iz ogleda suzukija sv1000, ki sem ga danes šel iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!