Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hvala tistemu...,no tistim,ki ste mi mahali v soboto dopoldan od Kamnega proti Volarski ravnini.....,tam na koncu zelo hitrih ovinkov so mirili hitrost...,no sem vozil 89 kmh na uro,ker so mi kar vsi mahal....,drgač bi pa naebu,če bi me pošicu,ker mi je roka mal nagajala zjutri... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je tu hvale vredno? :? To, da se vam ni nič zgodilo, morda? Če opisani tole bereš in me kdaj na cesti dohitiš, se ti rade volje odmaknem, in še pivo častim, samo da ne počneh teh norčij v moji bližini. Hvala. :trance_33_sleep: Če bi rad pokazal svoje sposobnosti, so zato razne prireditve ali prazna parkirišča. Tam pa rade voljem pridem pogledat kaj znate.

Se popolnoma strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 6.50 me je v logaškem drevoredu en prehitu... Sm bil še mal počasen whistle.gif

Pol pa sreču še enga z rdeče belim cestakom v Brezovici...

Mogoče kdo s tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi na javni površini. Če se tablice ne bi vidlo, bi se lahko še sam enkrat slikal, ne pa tožil :D

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo od tuki, zdele na Zav. Triglav na Verovškovi, za ocenitev škode na VStrom-u?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer, tam mau po 9 uri v Kranju rumeni cestak, ampak je tako kadil in je vse smrdel za njem. :krneki: Upam, da ti motor ni zaribal do doma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Metliki gospod :unsure: na B-kingu viden. Imel je še nek komentar vendar, ga nisem razumel :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Metliki gospod :unsure: na B-kingu viden. Imel je še nek komentar vendar, ga nisem razumel :P.

[/quote

Ker sta zavijala proti Črnomlju, sem vama hotel povedat, da so do tam štirikrat ustavljal - dva radarja (mene so enkrat, samo preveril papirje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sasosa hvala ti! Čeprav te nisem dobro razumel, sem kar predvideval, da bo nekaj. Tako da sva se vozila po jajcih in sla uspešno mimo vseh kontrol.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ gsx750f: sorry k te včeraj nisem spoznal, se mi je mičkenmal mudilo na Staro pošto :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ gsx750f: sorry k te včeraj nisem spoznal, se mi je mičkenmal mudilo na Staro pošto :blush:

Skleroza je hudič. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Igorr
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes v Mantovi gsx750f in pol še Igorr za eno mizo, pa tri dvovaljne dečve za drugo... kera od tle??? :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!