Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj zvečer, tam mau po 9 uri v Kranju rumeni cestak, ampak je tako kadil in je vse smrdel za njem. :krneki: Upam, da ti motor ni zaribal do doma :whistle:

Noup, nism bil jaz :grrr

Sm veselo pucal pištolo za štrihanje :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism lih tebe mislu, ampak cestak rumene barve :) Bolš? Haha ...

Hehe, res jih je kr nekaj na cestah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO&sopotnica videna na Vrhniki ob desetih :)

ja, spet je bil četrtek, spet idealni dan za enodnevni obisk morja...

a si bil ti eden od tistih ki so me prehiteli med tem ko sem telefoniral???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, spet je bil četrtek, spet idealni dan za enodnevni obisk morja...

a si bil ti eden od tistih ki so me prehiteli med tem ko sem telefoniral???

Jap :yes: Oprosti če sm te zmotu med telefoniranjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En rumen cestn bike pa dva gor danes okol 15.05 v Logatcu, pa trije bikerji na logu pr hotedršici en je bil rumen hyosung drug pa R1200ST tret mi je ušu z glave whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap :yes:

daj, ko me naslednjič vidiš (ali kdo drug) gremo na drink, če nama bo obema čas dopuščal... zanimivo je spoznavati motosvetovce...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj, ko me naslednjič vidiš (ali kdo drug) gremo na drink, če nama bo obema čas dopuščal... zanimivo je spoznavati motosvetovce...

l.p.

Zmajnenu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En rumen cestn bike pa dva gor danes okol 15.05 v Logatcu, pa trije bikerji na logu pr hotedršici en je bil rumen hyosung drug pa R1200ST tret mi je ušu z glave whistle.gif

Jap, prletu iz Batuj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kampu ob kolpi v radencih videna skupina motoristov.. rdeča FZ1S, v-strom, tdm, bandit, en kavasaki čoper, pa še kašn mogoče... KR in LJ registracije.. kdo od tu ?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala danes reumenemu cestaku za družbo na ridah.

Ter hvala motoristu ki je iz idrijske bele proti idriji opozarjal na prometno kontrolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf včer vs pa blo ko peska :P mausi u postojni popoudan, rumeni cestak na ridah, pa prot večeru mrbit tut za cerknco? cofi u Cerknici, tonto in cela familly pred kalcami, ninja u šihtnem delu, pa še pa još ritk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf včer vs pa blo ko peska :P mausi u postojni popoudan, rumeni cestak na ridah, pa prot večeru mrbit tut za cerknco? cofi u Cerknici, tonto in cela familly pred kalcami, ninja u šihtnem delu, pa še pa još ritk :P

Dobr si se ti tole use zapomnla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnsdopoldne od mal naprej od Žužemberka vozila za dvema LJ tablce, en majesty pa ena fazerka od Yamahe, pol sm na Muljavi pihnla naprej, v Ivančni na pumpi sta me pa spet ujela....anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U,jes sm se u petek vozu za eno deklino proti kamniku v dopoldanskih urah. Vozila je Yamahco 125,sam je mela pa en precej glasn auspuh gor in je hudic mel tako stimo,da se jo se prehtet nism upu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf včer vs pa blo ko peska :P mausi u postojni popoudan, rumeni cestak na ridah, pa prot večeru mrbit tut za cerknco? cofi u Cerknici, tonto in cela familly pred kalcami, ninja u šihtnem delu, pa še pa još ritk :P

A mene pa nisi vidla a? :P Pa tko se je lepo zeleno svetila moja Ninja zraven rumenega cestaka :P

Včeraj videna voznica rdeče Honde CBR 125R "05" v Idriji! Kera od tukaj?

Ja TeJa je bla :P Mi je rekla da je vidla nekoga z modro CBRko 125. Pa sm reku da po vsej verjetnosti je bil to Aljaž pa še res je :P

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U,jes sm se u petek vozu za eno deklino proti kamniku v dopoldanskih urah. Vozila je Yamahco 125,sam je mela pa en precej glasn auspuh gor in je hudic mel tako stimo,da se jo se prehtet nism upu smile.gif

hehe, muzika za moja ušesa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!