Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Teja & BloodyShadow mim Gabrona okol pol sedmih.

Petarda mim gabrona kšne pou urce prej.....

Juree kera je bla pa tista huda makina parkirana zravn toje lubice, k so kr vsi se plazl po njej? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10:00 mimo kina Šiška proti centru Igorr? Siva VFR, moder kombinezon?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa začnimo: Dvor, En na modrem starejšem modelu Suzukija modre barve obračal čez celo cesto :krneki:, čez nekaj metrov srečal nekoga na navejši hondi hornet 600, čez 2metra, motorista na KTM-movem supermototu, ki je stal na počivališču, čez nekaj metrov pa nekoga na črni mislim, da stzari hornetki, nisem čisto ziher kaj je počel v počasni vožnji ob cesti :glare: .

Malo kasneje so me pa prehiteli 4 nadebudneži, ki so si brizgali polno infuzijo adrenalina, ko so na vso moč leteli mimo mene. Videl sem staro modro yamaho R6, pa še en suzuki je na vso moč hiel mimo.

Na OMW-ju v Kočevju BMW(rumene barve).

fuf bilo vsega :blink:

Drugače pa 160km lepih sončnih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teja & BloodyShadow mim Gabrona okol pol sedmih.

Petarda mim gabrona kšne pou urce prej.....

Juree kera je bla pa tista huda makina parkirana zravn toje lubice, k so kr vsi se plazl po njej? :P

Haha, sj...če bi bla pa res makina bi pa krožni padal a? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, sj...če bi bla pa res makina bi pa krožni padal a? smile.gif

Mah ne sam krožni, še krožike bi metala whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. ;)

u posojni maš dvojnika. enak motor schuberth in morda obleka. . . sm ga lovil, de te pozdravim. . . . paaa nis biu ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak v družbi gospodične na rdečem ZZR danes ob 15:30 mejni prehod Babno Polje, sem glih iz avtobusa dol stopil k sem prišel iz šihta

Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak v družbi gospodične na rdečem ZZR danes ob 15:30 mejni prehod Babno Polje, sem glih iz avtobusa dol stopil k sem prišel iz šihta

Ali si bil ti?

Jap ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je eden vozu ceu cajt za mano . . . . z ducijem . . . . . ULT! a se prepozna . . . . . motosvetovec!??

post-15855-125140219212_thumb.jpg

post-15855-125140220786_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim je en heroj, vitez, kakorkoli z enim širokim sekancem prehiteval kompletno kolono in to lepo, hladno v škarjice. Ni ga motilo če se trije peljemo vštric. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol pol enih mal pred Trebnjim iz smeri Lj po stari cesti je nasprot prpelu en s sopotnico na Tunci Factory, glih tak k moj, sm s taplavimi feltnami, lepo to vidt:OK:, sm se mogla še mal nazaj ozret k si mim odgrmel....anyone ?....Mal pred osmo zvečer pa mal pred Mirno Pečjo za manooz. zlo kmal mem padu (sm bla pa na 4 kolesih) en Sluzuki GSX_R 1000 z akrapoti, Rizla barve....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans dopoldne od Vrhnike do Postojne en siv GS, res huda huda vožnja:worship:, Suzuki okol petih s skupino v senčki pred odcepom za Divačo pa Rumeni cestak dvajset čez pet na kalcah. Pa miljavžnt ostalih.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans dopoldne od Vrhnike do Postojne en siv GS, res huda huda vožnja:worship:, Suzuki okol petih s skupino v senčki pred odcepom za Divačo pa Rumeni cestak dvajset čez pet na kalcah. Pa miljavžnt ostalih.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

mal po poldnevu gsx750f na poti na morje, 3/4 na štiri pa Perutka in njen v Kozini?? vsi ostali so bli pa na ridah :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

mal po poldnevu gsx750f na poti na morje, 3/4 na štiri pa Perutka in njen v Kozini?? vsi ostali so bli pa na ridah :lol1:

enga susukija sm pa vidu ... si bil ti O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdajle ob pol dvanajstih na Tržaški v Lj, ful prometa, pa tip v ćrnem usnju po zadnjem kolesu worship.gif mi siromaki pa v pisarni ... sad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kathrene, si ti tista z rdečo r125? Enkrat smo se srečal v LJ, sem te bolj na glas pozdravil se mi zdi whistle.gif

oj, rdečo yamahco mam, pa tudi v Lj sem zadnje čase skoraj vsak dan z motorjem... ampak prav spomnem se pa ne da bi se srečali... next time cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans dopoldne od Vrhnike do Postojne en siv GS, res huda huda vožnja:worship:, Suzuki okol petih s skupino v senčki pred odcepom za Divačo pa Rumeni cestak dvajset čez pet na kalcah. Pa miljavžnt ostalih.

enga susukija sm pa vidu ... si bil ti O:-)

Hola,

Perutka me tokrat ni vidla :grrr tebe mausi sem pa naskrivaj slikal "in flagranti" z eno luštno dečvo - kr poglej kje maš desno roko :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!