Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Sm ga tud jaz že sreču in je odzdravu :worship:

dns zjutrej je biu sam policist pa jst korajžen na motorju mal čez 7 skoz brezovco..lepo odzdravil :worship:

A dragč jih ne pozdravljate al zakaj korajžn??? A ti lohk kazen napiše ker nimaš obeh rok na balanci :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga tud jaz že sreču in je odzdravu :worship:

A dragč jih ne pozdravljate al zakaj korajžn??? A ti lohk kazen napiše ker nimaš obeh rok na balanci :unsure:

Najbrž ker je blo dost ˝sveže˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans v Lublan, v Centru pred gostilno Žmauc.... ena CBR 600rr + Še en motor se ne spomnim točno kateri. Na njem je bila nalepka Motosvet ... se kdo prepozna ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14:35 viden _Mihaa_ na Vrhniki!

Kje si se pa skrivu? :) Se že dolg nismo vidl....bo treba eno furco užgat zdj k sm se pridružu 125 klubu :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol treh po AC od Lj proti Nm ena Mille z novomeško tablico, sva se prav fajn ganjala :naughty: .......pa k sm šla od morja nazaj prot Postojni vas je tud blo kr neki, sm vsem mahala, ena repsolka mi je pa v uč padla, k se mi zdi, d sm te že zadnjič na ridah vidla, k si pglal gor in dol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj čez 15:00 bil na Petrolovi bencinski v Šentrupertu (okolica CE) rumen Suzuki GSX-600R, potem pa sm ga še enkrat videl v Marija Reki, ko me je prehitel....ali je bil kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si se pa skrivu? :) Se že dolg nismo vidl....bo treba eno furco užgat zdj k sm se pridružu 125 klubu :lol1:

Bil sem v Mantovi z prjatelco na pjači! Ja se pa strinjam da bi lhka šli na kakšno furo!:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kathrene, poj pa danes tam na vranskem (se mi zdi) tist lokal lunca al kaj je, mimo okol 7 :P to sem pa 100% da je bla punca pa rdeča yamaha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kathrene, poj pa danes tam na vranskem (se mi zdi) tist lokal lunca al kaj je, mimo okol 7 tongue.gif to sem pa 100% da je bla punca pa rdeča yamaha trance_25_naughty.gif

hahaha, jackpot, ja zdej si me pa ujel trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj, rdečo yamahco mam, pa tudi v Lj sem zadnje čase skoraj vsak dan z motorjem... ampak prav spomnem se pa ne da bi se srečali... next time cool.gif

dons sva te spet vidla, k si šla mem Luna bara, Vransko?tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj čez 15:00 bil na Petrolovi bencinski v Šentrupertu (okolica CE) rumen Suzuki GSX-600R, potem pa sm ga še enkrat videl v Marija Reki, ko me je prehitel....ali je bil kdo od tukaj?

jp, jz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, jz

Aha no lepo, da si tudi iz motosveta....Z ono modro seat ibizo s temnimi šipi sem bil, drugače sem pa iz Marija Reke, pa zelena ninja 7, če se še kdaj srečamo...lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha no lepo, da si tudi iz motosveta....Z ono modro seat ibizo s temnimi šipi sem bil, drugače sem pa iz Marija Reke, pa zelena ninja 7, če se še kdaj srečamo...lp!

Prejla u Mostah pri Komendi na semaforju sem navil gas ,da sem ustrašu eno pič.. u avto k je meva okn odprt,ti pa si bil za

mano in prav tako navil zverino :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj nesrečnež na Trdinovi. Nekdo z Golfom II je snel motorista na križišču pri policiji. Upam, da je voznik motorja OK, so ga odpeljali z rešilcem in sireno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!