Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hmmmm..... :hmm: .... Dons kmal po 19ih.....najprej Seba.....pol pa kmal za tabo pa še Gabre po mojem.....na semaforju Jesenice- Bled- oz.Javornik :naughty: :whistle::worship: .....Eni smo pač rit greli v koloni avtomobilov..... :doze:..... (česetemužedanespačvolajšavotakorečepress..... :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enaki situaciji, menjal osle za konje. :naughty: Glede zavijanja z očmi, a nisva nekaj debatirala sedaj že leta nazaj, da bomo tako osle kot konje samo še po pistah preganjali? :whistle:

huuh, napačna frekvenca :D ... z oslom sem mislil sebe, na kolesu.

Vem da smo debatirali, sam sem se potem kmalu umaknil iz vsega (vidim pa, da tudi ti ne voziš več motorjev :P :P heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec).

dovolj off topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12.30 videna MV Agusta F4 bele barve nasproti picerije Diavolo v Celju in XT660X črne barve nasproti okrepčevalnice Olivia v Celju okoli 13.00.

Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 500,000 Harley-jev proti Celovcu in nazaj. Me je že roka od pozdravljanja bolela. Pa še nerodno mi je bilo, ker sem bil edini plastičar. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12.30 videna MV Agusta F4 bele barve nasproti picerije Diavolo v Celju in XT660X črne barve nasproti okrepčevalnice Olivia v Celju okoli 13.00.

Si bil ti?

tut jst sm jo vidu... LEPA ZA POPIZDIT, kapo dol...crno-bela z rdecimi crtami...res lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od tuki dela na zav triglav na verovskovi?? Dostikrat sem tam na kafetu,pa gledam GSX R-cka (k4 oz k5)??

Jest delam na parkirišču, nasporti zav. tm k je Papaya caffe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest delam na parkirišču, nasporti zav. tm k je Papaya caffe

Aja, tega s Suzukijem sem tud sam večkrat vidu k se je pelou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER- 6F ob 18:00 skozi Laško proti Zidanemu Mostu. Nekaj je imel napisano na šipi, nisem utegnil prebrati. Mogoče Brumer?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest delam na parkirišču, nasporti zav. tm k je Papaya caffe

Tam sem pa tudi jaz vidu tvoj motor ko sem prejšni teden delal na Avtenti.si, zdej sm šu pa v Stegne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,sj jes pa tut na verovskovi delam. Tam pri papayi je en cist tak suzuki k moj B) Pri zavarovalnici triglav je pa en model novejsi :) Kok smo mi kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam na gradbišču med Bohinjsko bistrico in Bohinjem (tam kjer je semafor). in vidu miljaužent motorjev,med njimi tudi par Slovenskih,kdo od vas :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER- 6F ob 18:00 skozi Laško proti Zidanemu Mostu. Nekaj je imel napisano na šipi, nisem utegnil prebrati. Mogoče Brumer?

LP Robert

Točno tako samo ni bil ER-6-F ampak ER-6-N. Na šipi pa je napis moje firme,sem šel v Celje na sejem in sem ga po AC mal prepucal sam revež negre več ko 205 Km/h kot moj Bemfel z 3-tjo :whistle: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sta mi okol pol dvanajstih en zeleni kawl pa ena rdeča hondica (madona, sama plastika na kuptrance_25_naughty.gif ) delala družbo od Govejka do Idrije, pol smo pa vsak po svoje zavili. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,sj jes pa tut na verovskovi delam. Tam pri papayi je en cist tak suzuki k moj B) Pri zavarovalnici triglav je pa en model novejsi :) Kok smo mi kul :D

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam na gradbišču med Bohinjsko bistrico in Bohinjem (tam kjer je semafor). in vidu miljaužent motorjev,med njimi tudi par Slovenskih,kdo od vas :hmm:

Danes ja, sm se šu pofočkat v Bohinj lih pred dežjem. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako samo ni bil ER-6-F ampak ER-6-N. Na šipi pa je napis moje firme,sem šel v Celje na sejem in sem ga po AC mal prepucal sam revež negre več ko 205 Km/h kot moj Bemfel z 3-tjo :whistle: !!!

Nisem dobro videl, sem te prepozno opazil :whistle:. Se mi je pa zdelo, da si ti, ker sem enkrat videl slike motorčka nekje tukaj. Bil sem pa parkiran pred zdraviliščem, na vhodu na parking. Čakal sem na Riderrgirl, da greva na kavo :kava:, prej sem bil pa pri atiju na obisku v zdravilišču. Ne mi zameriti, ker nisem prepoznal pasme in rodu motorja :rolleyes:. So mi bolj znani mopedi z glasbenimi vilicami v znaku :D.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 15h biu rumeni cestak u zapolju-logatec, zihr je dirku na pisti.. :naughty: :lol: , pa _Mihaa_ je šou tud takrat mimo zapolja, vsaj zdi se mi da je biu on he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!