Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mte, Rumenicestak na Petardi in Rumenacestakinja pred Grčarevcem okoli 16.00. :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 15h biu rumeni cestak u zapolju-logatec, zihr je dirku na pisti.. :naughty: :lol: , pa _Mihaa_ je šou tud takrat mimo zapolja, vsaj zdi se mi da je biu on he.

Mte, Rumenicestak na Petardi in Rumenacestakinja pred Grčarevcem okoli 16.00. :)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 15h biu rumeni cestak u zapolju-logatec, zihr je dirku na pisti.. :naughty: :lol: , pa _Mihaa_ je šou tud takrat mimo zapolja, vsaj zdi se mi da je biu on he.

Biu biu :) Se te spomnem ja....na klančku od Zapolja prot Vrhniki sva se srečala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je biu Maus u logatcu okrog 13.00, prot ridam, in nekaj rumenega, ampak ne CBR :hmm: , v Vrhniki, cca 16.00

pa miljon drugih motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa mene en ne FJR želel zbit, tik pred Sevnico. Pa en peb, se mi zdi da je forumaš, z novo GSR 600 oranžno, se je svetla k bi jo 3 dni skup pucu, sma se lepo pozdravla v Mokronogu. Na ostale sm pa kr pozabu, pa ne zamerit :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno rdeča Aprilia RS125 (stari model) okol pol treh iz Logatca proti Postojni.....registracija je bla KR.....dva na motorju voznik je mel bel

kombinezon.

Pred Grčarevcem si prehitevu mene, avtomobil pa še drek pumpo v nepregleden ovink čez polno črto :headbang: Srečo si mel da ni blo nobenga nasprot čene bi se nalimu na šipo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno rdeča Aprilia RS125 (stari model) okol pol treh iz Logatca proti Postojni.....registracija je bla KR.....dva na motorju voznik je mel bel

kombinezon.

Evo sopotnik se javlja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kolegom (jaz oranžni Super Duke, on črno-rdeča CBR600RR) sva jo čez kras mahnila do morja in nazaj, vmes pa srečala dosti motoristov. verjetno je bil še kak motosvetovc vmes :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniku povej da nj ga neha srat po cesti whistle.gif Pa v ovinke ni treba bremzat :)

Čaki čaki, a si ti mel sopotnico gor? Mislm, a smo se srečal, a si naju prehitel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je biu Maus u logatcu okrog 13.00, prot ridam, in nekaj rumenega, ampak ne CBR :hmm: , v Vrhniki, cca 16.00

pa miljon drugih motorjev.

Nism biu jz :D

Kalce - Planina, Maus viden danes in včeraj, pa Snupy s spremstvom (nism zihr Brembo na Snupyevmu motorju :hmm:), Pridnapunca na bičikleti in mopiju, Irenčkin mopi pred službo, ....................:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak, a smo se srečal dons, že bolj prot koncu rid, jst sm bil na črno rdeči rski, na počivališču (tam k je pesek) ti si pa glih gor šel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki čaki, a si ti mel sopotnico gor? Mislm, a smo se srečal, a si naju prehitel?

Ja....sestra je bla gor ;) Enkrat sm vaju prehitu na začetku ravnine pred Grčarevcem naslednič pa na

ravnini pred Planino :)

Skoz sem vama za ritjo vozu...prehitet pa nism mogu ker je po ravnini dal gas v ovink pa bremzu trance_29_photo.gif

Pol smo se pa še trikrat na ridah srečal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, roza čelade :D Mja veš kaj je, prvič sva bla v tistih koncih, in ni poznou ceste, pol je pa rajš mal prbremzou :D kr fino gre ta tvoja jamahca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak, a smo se srečal dons, že bolj prot koncu rid, jst sm bil na črno rdeči rski, na počivališču (tam k je pesek) ti si pa glih gor šel :)

Možno, sm dons kr lepo število č/r RSk vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!