Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Miha na ridah ene 2x..na počivališu pa ne duha ne sluha o tebi :D

Jap tud jst tebe vidu :) Sva se ustavla na počivališču ko si ti drajsu gor pa dol, ampak sva takoj šla naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu tud :naughty: .. a ti tud

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy in Yetika včer kr spičla mim rid brez ustravt :glare: :P

želodca nista dopušala pauze.. sva letela na en in edini kebab v postojno... :naughty: pa še na hokej se je mudil... :kva1: next time :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism biu jz :D

Kalce - Planina, Maus viden danes in včeraj, pa Snupy s spremstvom (nism zihr Brembo na Snupyevmu motorju :hmm:), Pridnapunca na bičikleti in mopiju, Irenčkin mopi pred službo, ....................:D

moja malenkost :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism biu jz :D

Kalce - Planina, Maus viden danes in včeraj, pa Snupy s spremstvom (nism zihr Brembo na Snupyevmu motorju :hmm:), Pridnapunca na bičikleti in mopiju, Irenčkin mopi pred službo, ....................:D

vidu sm te t'str :lol1:

moja malenkost :blush:

reče se... "sm vidu Snupija z malenkostjo in spremlevaljko KeTiko"

sm vaju tud vidu na oemfau ... snupi mi je clo pomižiknu ;) .. ti pa si važna odpeljala sončnemu zahodu naproti :glare:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu sm te t'str trance_21_laughing1.gif

reče se... "sm vidu Snupija z malenkostjo in spremlevaljko KeTiko"

sm vaju tud vidu na oemfau ... snupi mi je clo pomižiknu trance_44_wink5.gif .. ti pa si važna odpeljala sončnemu zahodu naproti glare.gif

h kermu paše tista ˝malenkost˝ ?? laugh.gif;)(prašam k mislm d k nobenmu ne paše... whistle.gifevilgrin.gif )

ja mi je reku d si biu tam ja..ma je blo že prepozn, sva bla že doma... ups... whistle.gif drugič pa krič ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol pol treh v Straži pri NM en z neke sorte Bemfom po bankini mem enga avta k je stal, dobr si se ujel, k ti je na pesku prov grdo zadnjo vzel, sm se že ustrašla, d bo treba spet kterga pobirat :unsure:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

h kermu paše tista ˝malenkost˝ ?? laugh.gif;)(prašam k mislm d k nobenmu ne paše... whistle.gifevilgrin.gif )

ja mi je reku d si biu tam ja..ma je blo že prepozn, sva bla že doma... ups... whistle.gif drugič pa krič ane ;)

tisto malenkost ima med nogami :P ... pa ti študiri kaj je to :kva2: ... jaz imam itak več :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx dvema ritkama u Liplah pred Planino dns okol šterih pokazala da bi blo fajn lučke pržgat... :worship: tokrat bla z avtom :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns zjutri mal čez osem en pogumen v tisti megli pa mrazu na oranžnem Varaderotu , od Brezovice do Vrhnike lepo po omejitvah pred mano (na 4 kolesih :krneki:) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!