Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

veseli me, da se tud na AC najde vesel motorist, ki preko ograde pozdravlja :yea1: seveda je blo to pri (po moji oceni) ene 50kmh, ker je bil 100m naprej zastoj, pa vseen.. a si biu ti? (cca 11h na S obvoznic LJ)

na Gosarjevi okol 11h srečal eno rdečečrno "črto", ki je pripeljala nasproti - a s biu ti?

pred FU odzdravil skuteristu/kurirju.. a s biu ti?

drugače pa danes folk dokaj nerazpoložen za dvigovanje rok... verjetn bo luna... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, včeraj, 18h, golica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurijev trajk mimo Pečjaka okoli 11-12-ih :?

na njem pa Jurijeva boljša polovica?  :D

:grim . tamala pelala najprej mene na fax na izpit, pol pa pičila domov. ne vem al sem se bolj :xx: zarad izpita ali zarad tega, ker je ona pelala :D

p.s. - kontrola - kako je vozila, ko me ni blo zraven? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. - kontrola - kako je vozila, ko me ni blo zraven?  :hmm:

tako, da je nisem mogel dohajat :P

ne, ne, sem glih iz trgovine stopil, pa samo zadnji del trajka in dolge lase videl...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELENCA...si se ti peljala danes okoli  16:30 mimo Pleško Cars na Brezovici...

Sva z Jax-om debatirala na parkingu in ti mahala...

Pišem malo z zamudo..... Ja, res sem se peljala tam mimo. :) Sem vaju tudi jaz opazila. Je bla taka bedna nedelja, da sem mogla it en krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nedeljo na Rogli na dirki, bla ena motoRITKA, zakaj motoritka, zarad tega ker smo stali za njo in moj butast frend je šel iskat enga druzga mal manj butastega frenda in je ta butast frend reku onmu mal manj butastemu da kok ma dobro rit, pa še u modro-rdečem usnju je, seveda debil tolk naglas da ga je slišala, no pol se je neki smejala....

Pol smo jo pa vidli na OMV bencinski dol v mestu (Slo konjice?!?) na GSXu, je kr lepo gasirala, a je bla kera od tle? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nedeljo na Rogli na dirki, bla ena motoRITKA, zakaj motoritka, zarad tega ker smo stali za njo in moj butast frend je šel iskat enga druzga mal manj butastega frenda in je ta butast frend reku onmu mal manj butastemu da kok ma dobro rit, pa še u modro-rdečem usnju je, seveda debil tolk naglas da ga je slišala, no pol se je neki smejala....

Pol smo jo pa vidli na OMV bencinski dol v mestu (Slo konjice?!?) na GSXu, je kr lepo gasirala, a je bla kera od tle? :OK:

to pa tud meen zanima :blush:

bi rad še jst vidu njeno ritko :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota in nedelja DA, včeraj NE :slap: povej kdaj? :kva2:

ponedeljek, okoli 18h, je po golici gor švignil črn GS.. zaradi mojega šviganja dol in črnega šviganja gor nisem prepoznal šoferja, vedel sem pa, da veliko ordiniraš po tadejevem žlebu.. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kje na tem forumu en [cenzura] [cenzura] [cenzura] [cenzura] [cenzura]...[cenzura], ki je danes okrog 20h vozil Kawasakija ZR-7S (usaj mislim, da je bil ta, ker sem bil preveč jezen, da bi bil pozoren na to) modre barve s sežanskim grbom.

Omenjeni me je namreč prehitel na koncu Rižane (proti Črnemu Kalu), recimo da je šel celih 5cm od mene (in sopotnice) v naselju, kjer sem jaz vozil 50, on pa ne vem ali je imel potrebo po temu, da izpade džek, al ne vem kaj in je upičil mimo enih 100. Odveč omenjat, da so se nam dvignile kocine pokonci.

Za štos sem potegnil za njim in PRESENEČENJE, na prvem ovinku zabremza toliko, da se lahko zahvali Svetemu Petru da se mu nisem zapopal v rit, nakar svojo rito vrže dol pri celih 50 na uro...idrija...sem mislu da crknem od smeha...

Nato omenjeni pilot prehiti avtomobile pred seboj še dvakrat PRED OVINKOM V ŠKARJE...in jaz sem se odloču da ga imam dovolj in grem mimo, ker se mi ne da vsak ovinek bremzat na 50 na uro in gledat [cenzura], kako dela kozlarije.

In...NASLEDNJE PRESENEČENJE....ta [cenzura] [cenzura] [cenzura] [cenzura] (se opravičujem izrazu) potegne poleg mene in me ne spusti predse, niti ko so prihajali nasproti avti ne. Mislim primitivizem na kubik...zdaj vsaj vem kakšen džek je, ki zna po ravnini vozit. Na srečo je potem prišel ovinek in on je zmanjšal na svojih 50 na uro. Potem ga nisem več videl...

Takim [cenzura] niti bicikla nebi dal v roke, mislim, ne da sem jaz ne vem kakšen pilot, ampak takega [cenzura] ne vidiš vsak dan.

In če omenjeni gospod to bere, iskrena hvala da si me izrinil v nasproti vozeče avte.

Kreten. :angry:

Popravljeno . Popravil hirabbit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer, ob cca. 22.30 uri, V Banovci, M-power bar, res fletna, prijazna, dobrovoljna skupinica kakih 7-9 "kruzerjev", ter eden Fazer ????

A se kdo prepozna??? So pa bili "močvirniki", ker so se kar sami od sebe izdali... :OK:

Ob vstopu v "gostilno" so prav prijetno in veselo pozdravljali :)

SVAKA VAM ČAST FANTJE... čim več takih :rolleyes:

aja:

pa nekdo je ob vstopu vprašal, če je kdo umrl tukaj, ker ni bilo muzike... :yea1: ... samo MAMBO KINGS :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2 motorja 4 ljudov na Sviščakih, neki so še pojedli pri Joliču, v tisti gostilni...

Motor pa en je bil srebrn pegaso, drug pa nek nevemkak endurc, kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponikva, tukaj in zdaj, VW Trike... ...Spilferderber? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreču miljon motoristov... izstopu je predvsem en mulo s sopotnikom na 125cc enduri, k je prehitevu kolono na (danes precej prometni, nepregledni)cesti okrog blejskega jezera... potencialni kandidat za črni forum? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekdo od Solo Ridersov v Italiji na Biker festu s črno TDM-o z Wingsi???

...pa še ene par LJ in KK tablc....vsi parkirani na travniku na hribčku .)

kdo od tuki??.....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od postojne proti LJ Honda AT, malo pred-za mano... čez vrhniko.

V lj na tržaški F6C... kdo od kle?

Men je blo mejčkn vroče :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!