Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Okol 4ih mal iz NM prot Dolenjskim Toplicam srečala enga na črnem Sluzukiju GSX-R..... pol po temi pa še v NM v Bršljinu mislm d ena belo-črna CBR-ka, gor pa en v belem kombinezonu s sopotnico, se ni dobr vidl k so luči tok prbijale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekdo z modrim SV1000 od Planine do Logatca, kjer si zavil levo. LJ tablica in vrhniški grb, kdo od tu? ''Kr fajn'' tempo čez Planinsko polje...

mte č se n motm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11.30 na OMV pumpi v Dravogradu dva s GO tablicami. Pogovarjal sem s punco,ki je furala Dučeja.

Sem te vprašo,če gresta na Golico.Si rekla da ne,da gresta na cesto 69. :D

Ko sem ti razložil,si rekla "ma oštja" pol pa greva na Golico! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slavnih ridah pa so klepetali:

Kdo drug kot Suzuki :photo: , Mičo, Škofk

Lepo je bilo po dolgem času pridt pogledat ali Planina še stoji.

post-14902-125364146751_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj malenksot cez sestro opazena modra R1 z tablicami PO*PUSI :D Mi je kr dan polepsu,izvirna tablica :D Pa modra R1 (07-08 z akrapovici B):wub: ). My dream bike =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol šestih mi je en gigser z kk tapblicami pa velikim oranžnim ruzakom delal družbo od Planine do Logatca, kdo od tu? v kontra smer pa viden rumenicestak

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns spet mal pred Postojno iz smeri Senožeč srečala enga na Repsolki, je že standard d se tam okol srečujeva zgleda ;) .....pa še jih je blo na dveh kolesih, pozdravla vse, sm zapomnla si pa nisem benga druzga :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol šestih mi je en gigser z kk tapblicami pa velikim oranžnim ruzakom delal družbo od Planine do Logatca, kdo od tu? v kontra smer pa viden rumenicestak

Sm se res neki po tistih koncih vozu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol šestih mi je en gigser z kk tapblicami pa velikim oranžnim ruzakom delal družbo od Planine do Logatca, kdo od tu? v kontra smer pa viden rumenicestak

da ne pozabim, tud zelo teškim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj, si ji fous k ti negres tok hitr al kaj? :P

S tem motorjem ne morš it hitr...HEC HEC... :evilgrin: :evilgrin:

Doskrat vidm rdečga monstra parkeranga pred bivšo metalko v centru spodi, pa termignoni izpuhi...Any1?? :unsure:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 18ih na Ravbarkomandi me je en BMW R1150 RT dohitu ker sm mal mečkal ...

Sm se res neki po tistih koncih vozu ;)

Jap tm okol šestih si bil opažen nekje med Planino in Kalcami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slavnih ridah pa so klepetali:

Kdo drug kot Suzuki :photo: , Mičo, Škofk

Lepo je bilo po dolgem času pridt pogledat ali Planina še stoji.

Hola mojster,

je res :yes: so pa uleteli še cb1300, Tarumen, njegova Tardeča :P , MteByKer, pa en s CBR 1000 RR (model 2007), k ne vem kdo je, ampak ko smo se pogovarjali o Hondi PanEuropean evo en link, da mi bo verjel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj malenksot cez sestro opazena modra R1 z tablicami PO*PUSI biggrin.gif Mi je kr dan polepsu,izvirna tablica biggrin.gif Pa modra R1 (07-08 z akrapovici cool.gifwub.gif ). My dream bike =)

Ta R1 je letnik 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!